KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lopina koga mi to plasimo? Zadnji put sam bio in na 2 dana i po cijeni 1200kn. Danasnja cijena od 100kn me vise plasi, nego onda ona. Ovo je ruski rulet, a svi koji su in ce izgubit, osim 0,01% onih koji su zadnji usli pa mozda nesto zarade.

10. ŠPIKA DRAGICA (33368872711) 343 +49

Zna Dragica kako se smanjuje prosjek.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Za 26000 kn možete u top 10! Kakva firma! Čudo!

Sljedeća postaja uravnoteženja 87,13 kuna.

Kupovanje ovih dionica zbog smanjivanja prosjeka vodi samo prema vecem pusingu.

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

pitanje renutka kada će i druga negativna blokada na 87 kn

Kaj pak je sad ovo?
Blokada…ukupno 3 komada na kupnji na 125!
Navlačenje sa 100eura….čak niti tolko.
[emo_smijeh]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Kaj pak je sad ovo?
Blokada…ukupno 3 komada na kupnji na 125!
Navlačenje sa 100eura….čak niti tolko.
[emo_smijeh]

a čuj, oni koji su ovdje zaglavili više ne biraju sredstva da navuku nekog unutra i uvale mu dionice

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ovdje he svejedno kupiti dionicu po 100 kuna ili 5 dionica po 20 kuna .
U konacnici se gubi isto!

hehehe…ili je crk’o forum, ili su napokon forumaši drukeri na pad dobili dovoljno papira, pa sad glume tošu, ko fol do sutra će se sve zaboravit, okrenuti stranu B, podesiti broj okretaja na 75 ( znam da velika većina Vas nije nikad ni vidjela gramofon s tom brzinom …. u stvari, nikad nije ni vidjela gramofon )…

i zagovarati nebeske granice dionice i zlatne vrijednosti terena .

ps: netko se stvarno dobro zabavljao danas pred kraj, prodaja na 100, kupnja na 99,99 ….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

da ima nade za stakleničku proizvodnju :

Više od 2500 bumbara prozujalo je ovih dana staklenikom Belja u Mitrovcu u kojemu do kraja godine očekuju berbu od najmanje 2800 tona rajčica.

Uz već poznate grapolo i beef sorte koje oprašuju marljivi bumbari, kupcima će se od početka travnja nuditi još aromatičnije, mirisnije i ukusnije sorte diamantini, capricia i fundation kakve se uzgajaju i u domaćim vrtovima, otkriva nam Robert Marković, voditelj proizvodnje u stakleniku Mitrovac. No taj visoko sofisticirani biznis na čak 4,5 hektara prvog i najvećeg staklenika u Baranji možda i ne bi bio toliko sofisticiran da Agrokor početkom ove godine u Mitrovcu nije dovršio kompletan poslovni kompleks Belja vrijedan 220 milijuna kuna, kojega uz proizvodnju povrća u sinergiji čine i farma s 2000 krava u ekouzgoju i bioplinska elektrana kao temelj održivog razvoja i ekološki napredne i sigurne proizvodnje.

Priča počinje s najvećom farmom muznih krava u Hrvatskoj na kojoj godišnja proizvodnja mlijeka prelazi 15 milijuna litara, gotovo 9500 litara po kravi, ističu u Agrokoru. U sedam novih modernih i prozračnih objekata krave se slobodno kreću pri čemu se maksimalno brine o njihovoj dobrobiti, no Mitrovac je, doznajemo, samo jedna od šest mliječnih farmi Belja na kojima će se ove godine proizvesti ukupno 32 milijuna litara mlijeka. Ekološka proizvodnja podrazumijeva i solarnu elektranu, na koju se, logično, nastavlja i bioplinska elektrana od 2 MW, kao najstabilniji izvor energije u Belju. U njoj se, naime, organski otpad s farme, polutanti te razne vrste energetskih biljaka pretvaraju u toplinsku energiju, što doprinosi smanjenju stakleničkih plinova i povećava plodnost obradivog tla.

S druge strane pak, dio toplinske energije iz biopostrojenja koristi se u procesu hidroponskog uzgoja rajčica za zagrijavanje staklenika, koji je zadnja komponenta zaokružene proizvodnje u Mitrovcu, a lani je u njemu, u prvoj fazi projekta, proizvedeno 2800 tona, 20% više od planirane realizacije. “U izradu i opremanje staklenika uloženo je ukupno 78 milijuna kuna, a podignut je u rekordnom roku od samo 6,5 mjeseci”, kažu u Agrokoru. Proizvodnja o kojoj brine 50-ak zaposlenih cjelogodišnja je. Na početku godine obavlja se pozicioniranje biljaka, njega i priprema za eksploataciju. Krajem veljače rajčice u stakleniku oprašuju bumbari, a od travnja pa sve do prosinca bere se oko 80 tona rajčica tjedno. U Agrokor koncernu kažu kako je u brojne projekte Belja dosad investirano 2,3 milijarde kuna.

ps: ali ne u KSST….[emo_smijeh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

onda bi ovdje mogao stvarno stečaj, imali bi kupca za 1 kn i nakon toga oporavak

U nacrtu PSN piše da staklenici na Knežinama iamju visinu za hidroponski uzgoj ali da im unutarnje potpore prave probleme ….. ja bih rekao da im potpore mogu smanjiti efikasnost tj. umisto proizvodnje oko 7 mil kg recimo rajčica mogu proizvesti oko 5 mil kila …. a to bi bio prihod između 35-59 mil kuna.
Prodajom Knežina moga bi se pokriti cili dug ,,,,[emo_vrtimise]

DAJ PET !!!

Ma sve imaju za proizvest 7000 tona poma,a oni proizvode samo gubitak. Ocito nesto rade krivo. A jos ostalo 3 komada na kupnji iznad 100 kuna. Tko ce biti sretni dobitnik i ozenit svoje dionice po ovoj dobroj cijeni.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close