KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja san iz Kastili, nije Penga kriv ako su neki radnici pokvareni i nerade, kaubojstina, bolovanja, krade. kriv je sustav i cila vlast a u konacnici vlast je izabra narod, vlast je kreirala sustav(uhljebljenje, nerad, neodgovornost) – daklen kriv je narod, mi svi i svi snosimo i snosit cemo posljedice takvog stanja.

i zaboravih ,vrlo dobro po meni, rjesenje je da vlada samo pusti u prodaju 38 % dionica tako da netko moze postati vecinski vlasnik. to bi sve rijesilo- formiralo realnu cijenu dionice, postavilo gazdu, a privatnik bi se dalje nosija sa svin problemima ka za se, za razliku od trenutne uprave.

Odavno sam napisao ovdje, kad Golub negdje ulazi, treba bježat glavom bez obzira, a vi nećete da me slušate. [emo_vrtimise]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Odavno sam napisao ovdje, kad Golub negdje ulazi, treba bježat glavom bez obzira, a vi nećete da me slušate. [emo_vrtimise]

Još kad to napiše licencirani luzer poput tebe onda to stvarno dobiva na težini. …nego, kad će na 7000[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Na tvoju žalost upitnik, ne u tom smjeru, ali ako ti je tako lakše!? Nikako ne mogu razumijeti nekoga tko se veseli padu tuđe dionice, ono u smislu, jesam li vam rekao, ja sam jako pametan! Hm, da jesi nebi bio upitnik, već uskličnik!

Evo kako to speider radi…odnosno nikad ne radi…a ipak radi. Jadan.

speider danas..Odavno sam napisao ovdje, kad Golub negdje ulazi, treba bježat glavom bez obzira, a vi nećete da me slušate.Jadan.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Heheh, pazi kupaca kako se motaju oko 4000 kn, kao mačka oko vruče kaše! Ono, probali bi, a strah ih je da im netko ne prospe, hahah! Idemo sada opet iz početka! Nitko nije htio po 4000, a brzo će opet svi htjeti po 5000 kn! Da, to je burza!

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Znaš ti onu, bolje vrabac u ruci, nego golub na grani! [emo_smijeh] Daj još tih starih postova daj, daj, daj, požuri. To je zaista bitno sada. [emo_namigusa]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

[emo_zloban]Ajde kad si baš navalio[emo_zloban]….posebnu pažnju posvijeti zadnjoj rečenici u ovom tvom postu[emo_zloban][emo_zloban][emo_palacd]


zzTop,

Nevjerovatno koji si ti stručnjak za KSST!? Prvo si pljuvao po KSST, prosipao i drvlje i kamenje, a onda si ga kupio i prodao sa 0,3% plusa, nakon što si isprljao gaće iznutra jer si mislio da će se cijena vratiti na 2000 kn? Sada opet prosipaš neke teorije, koje nemaju nikakve argumente, a uhvatio si se cijene iz prvog natječaja, u kojemu je HFP mislio da KSST ima 478.000 m2 zemljišta!
Pa, daj čovječe, odakle ti inspiracija? I sve ovo radiš zbog 4-5 dionica!
Ja vam opet tvrdim da će biti nabidavanja u natječaju i da će cijena preći početnih 7000 kn! Do sada ništa nisam pogriješio na ovoj dionici, pa vi i dalje lupajte šuplje priče!

kapa do poda[emo_zloban]…..mister 7000

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo i ja se vratio malo pročitat unazad, hahaha. [emo_smijeh] Bolje da nisi ništa potencirao.

* Privatna poruka kolega golubv, prema meni i vjerojatno ostalim članovima dioničarima KSST, cijena 2500-2600 kn.

Citat, golubv: “Ovo sam poslao nekima za koje je smatram da su zaslužili ,a ti si među njima. Ništa se ne događa na ksst,ja sam prodao višak robe,previše sam bio izložen….. 🙂 Zarada od prve runde mi je 260.000kn. Ponovo sam se nakrcao i do sad popušio 110.000kn (zarade ..ali isto boli :)). Ostavio sam 140 komada pa ako naraste samo na 3600 ja sam opet na staroj zaradi (260.000). Ako pak padne niže od 1700 onda sam svu zaradu spušio. Da ovo objasnim Glomaznom i Plejboju trebalo bi mi mjesec dana 🙂 lp. Ako nađu kupca i na 140 komada će biti lijepa zarada po kolko god otišlo…” kraj poruke.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Nemam se namjeru više prepirat sa tobom golube, sretno ti bilo i dao ti Bog da zaradiš milione na ksst. Ovako se bez veze naljutim i gubim ovdje vrijeme, a nemam nikakvog razloga. Šta ja tu imam nešto dokazivati, davno je to bilo. Ja i dalje mislim da staklenici vrijede lijepe novce i sigurno je vrijednost veća od 4000 kn. Problem je što su ovi u Audio/ZL/KSST/Vlada RH sve zakenjali i nikako da se mrdnu sa mrtve točke. Ja navijam za vas da se svo to riješi u vašu korist. Isprika ako sam te uvrijedio, sorry! Ti nastavi kako hoćeš!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Važi!….pročitaj moj potpis[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Možda je bolje usmjeriti ljutnju i napraviti pritisak prema Audio i Vladi RH zbog KSST. Jednom je upalilo, ne vidim razloga zašto nebi opet? Evo i jake podrške iz redova laburista! Njihov glas se puno jače čuje od vaših ovdje na forumu!

‘Vladu je zeznuo Čačić, podnosim prijavu protiv Milanovića’

Šef Hrvatskih laburista Dragutin Lesar najavio je u Intervjuu tjedna na Soundsetu podnošenje kaznene prijave protiv premijera, nastavi li kršiti Zakon o upravljanju državnom imovinom.

‘Vladu je zeznuo Čačić, podnosim prijavu protiv Milanovića’

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close