KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GUP ce dici cijenu na cca 2600 kn max, kako sad stvari stoje. Normalno, ako budemo spremni još malo i založit se, ide to i na 2990 [wink]

Kressho

http://www.mzopu.hr/doc/Prostorno/PPUOG_faze_svi_2011_12_12.pdf

Opala ! [thumbsup]

Plejboj – always in front of time !

Kressho

GUP donešen, kao što se vidi iz priloga, cijena ni makac. To je samo dokaz koliko smo se svi ovdje već ispekli i prepekli, nitko više ništa ne vjeruje , čak ni svojim očima!!

Jbt, KSST je kao neka loša veza iz koje nemoš izać, u početku bilo j…eno, adrenalin, bomba, čista zabava, onda stagnacija, pa paaaad, pa još jedan pad, pa još jedan pad i tako unedogled…

Ljudi moji, a nemoš ju ostavit, tu jadnu KSST , kad si bez nje na ovoj cijeni i sam jadan. Ovako ju barem imaš, moš ju kojiput pokazat kompanjerosima, obitelji, i reć…

"Vidiš, vidiš , to ti je bila Bomba! dionica 2011. .. a je još imam, još je imam !

Ko pljeve !"

[wink]

Kressho

ajoooj sto ste me popljuvali 🙂

ali ste se uhvatili krive recenice.

bit je bila u: "……prodaju drzavnog udjela nekom investitoru."

ok, ok privatizacija ili pretvorba ili kako se vec zvalo…….

jeli ovih 900 komada u vlasnistvu RH od prije nekoliko dana a koji vise nisu u vlasnistvu RH,
privatizirano ili nije?


http://www.mzopu.hr/doc/Prostorno/PPUOG_faze_svi_2011_12_12.pdf

Opala ! [thumbsup]

Plejboj – always in front of time !



GUP donešen, kao što se vidi iz priloga, cijena ni makac…

Radi se o prostornom planu, a ne o GUP-u! GUP može biti donešen samo na Gradskom vijeću Grada Kaštela! Čekamo obavijest iz Grada!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Tj krivi izraz sam upotrijebio, ne privatizaciju jer je d.d. vec privatan nego bolje receno prodaju drzavnog udjela nekom investitoru.

spajdi, čovjek je pobrko PRETVORBU i PRIVATIZACIJU.
to je naš pravi ulagač domesticus vulgaris…

[/quote]

kamenac bez uvrede ali treba kuzit i osjecat siru sliku a ne samo znat pojmove.

kakav si ti ulagac evo mozda je ovo najbolja dionica di cemo vrlo vrlo uskoro vidit i uvjerit se…..

sto se tice pojmova ko pojmova, tu si u pravu….


ajoooj sto ste me popljuvali 🙂

ali ste se uhvatili krive recenice.

bit je bila u: "……prodaju drzavnog udjela nekom investitoru."

ok, ok privatizacija ili pretvorba ili kako se vec zvalo…….

jeli ovih 900 komada u vlasnistvu RH od prije nekoliko dana a koji vise nisu u vlasnistvu RH,
privatizirano ili nije?


Ahahahaha, nemoj više molim te! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

nitko ne komentira plejbojev ‘pogodak u sridu’…
puka’ sam od smija!
[lol] [lol] [lol]

hate red



ajoooj sto ste me popljuvali 🙂

ali ste se uhvatili krive recenice.

bit je bila u: "……prodaju drzavnog udjela nekom investitoru."

ok, ok privatizacija ili pretvorba ili kako se vec zvalo…….

jeli ovih 900 komada u vlasnistvu RH od prije nekoliko dana a koji vise nisu u vlasnistvu RH,
privatizirano ili nije?


Ahahahaha, nemoj više molim te! [lol]
[/quote]

spidy prijatelju, mislio sam da ces mozda skuzit izmedju redova.

ali tebi ipak treba nacrat, jel? i u skoli su ti pretpostavljam samo za tebe crtali i podcrtavali na tabli..

aj evo samo za tebe…..

ono sto sam htio reci zapravo…i u sto sumnjam kao jednu od mogucih opcija…..
kako da budem sto jednostavniji za tebe… je da ce RH iliti AUDIO.. iliti Vlada….
podijeliti sve svoje dionice… ili barem vecinu svojih dionica…. HRVI-ima i/ili Fondu hrvatskih branitelja.

a ne nikakvom strateskom i velikom investitoru po cijeni toj-i-toj.

jeli to pretvorba… ili je privatizacija… ili nije nista od toga…ne znam kako ti to zoves….ali nadam se da si sada uspio shvatit o cemu govorim?

Audio i dalje prodaje. Uskoro cemo vidjeti hoce li se zaustaviti na broju 85 915 koliko su ih prodavali na proslom natjecaju.



Danas: Važeći podaci za uredovni dan 03.01.2012 .

1. REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 89.054 78,40 Zast. račun -600 komada

stanje 09.01.2012

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 88.208 77,65 Zast. račun – 846 kom
[/quote]
Stanje 11.01.2012

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 87.569 77,09 Zast. račun -639 kom

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire




Danas: Važeći podaci za uredovni dan 03.01.2012 .

1. REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 89.054 78,40 Zast. račun -600 komada

stanje 09.01.2012

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 88.208 77,65 Zast. račun – 846 kom
[/quote]
Stanje 11.01.2012

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 87.569 77,09 Zast. račun -639 kom
[/quote]

džizus! pa ovi su pukli, razdijelit će sve braniteljima?!!!?

New Report

Close