KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Do okončanja programa restrukturiranja nema izjava za medije. Program je u visokoj fazi realizacije, ali tek kad bude okončan, bit će sazvana konferencija za novinare.”

…..rekao je Penga….ali kao i uvjek u ljepoj našoj tajna ne ostaje skrivena ni 2 dana [lol] . Netko je popunio bid, nisam ja….nije Penga…..pa tko je [huh]

http://www.poslovni.hr/vijesti/radnici-dobili-place-proizvodnje-jos-nema-213447.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Penaga bi mogao biti menađer godine. Čovjek će jednim potezom salate vratiti sve dugove koji su nastali u prvih pola godine. Što je radio do sada? – pričao bajke

Ajde golube ne drukaj [wink]
Kako su krenuli ofanzivno sa restrukturiranjem pretpostavljam da bi moglo biti gotovo do prosinca 2015. godine!

p.s.
koju cijenu očekuješ od ZL Split?

Da Liniću ne fali perja i dalje bi se pričale bajke. Ali voda je došla do grla, rejting je ugrožen = sve na bubanj. Što misliš što će reči na presici?? "Poštovani obavještavamo vas da na prenamjenjenom zemljištu namjeravamo uzgajati papriku baburu" [lol] …..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

DOBRO SE BRANI CJENA KO BI REKO DA SU TOLIKO SPOSOBNI………….

DECKI MALO POJACAJTE KUPNJU JA VAM NEDAM ISPOD 2500KN, KUPUJE DOK JE OVA BAGATELA


DECKI MALO POJACAJTE KUPNJU JA VAM NEDAM ISPOD 2500KN, KUPUJE DOK JE OVA BAGATELA

Zašto daješ po 2500kn…zašto gubiš 1000kn po dionici [shocked]


p.s.
koju cijenu očekuješ od ZL Split?

…primjerice u kaštelanskom GUP-u je 213.000 kvadrata u pogonu Resnik većim dijelom pretvoreno u “infrastrukturni sadržaj u funkciji zračnog prometa”, a manjim dijelom u turističko zemljište. Tada je i dogovoreno plaćanje poreznog duga zemljištem, i to baš dijela površine namijenjene aerodromu

DOMOBRAN PUSTAM 1000KN ZNACI 2500 RECESIJA JE ,A MOZDA SE I PREMISLIM PA STAVIM NA 4500KN DIONICA VRIJEDI 7000KN

Sve vezano za tu tematiku dostupno je na stranicama ZSE-a: http://zse.hr/userdocsimages/novosti/FDs1bhqvdvNgnEtgNw0m6g==.pdf

Kome je i što bilo namijenjeno, stvar je pitanja interpretacije i subjektivnog viđenja. Freelanceri iz SD nisu zaista relevantni da daju krive zaključke. Osim ako nisu za to i plaćeni?!

U svakom slučaju bit će interesantno pratiti priču, bez obzira na proziran način navlačenja na ask.

Audio već dugo nije podjelio ni jednu dionicu. Također nitko od top 10 nije prodavao. Čeka se konferencija za novinare što će ujedno značiti da je program restruktuiranja završen.
Što će reči novinarima ne možemo znati mi obični smrtnici……. ali Penga izgleda nije izdržao [lol]
Odjednom je gužva na bidu [undecid]…..znam da će neki biti razočarani ali ja ovaj put prognoziram cijenu 50% nižu od one na prošlom natječaju. Pod izlikom krize, recesije, depresije..itd. A to znači da su nekome uštedjeli 300.000.000kn.
Ili će jednostavno nekome pokloniti….nekome bez koga se nemože zamisliti budučnost Hrvatske (rekao je Čačić)[lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


DOMOBRAN PUSTAM 1000KN ZNACI 2500 RECESIJA JE ,A MOZDA SE I PREMISLIM PA STAVIM NA 4500KN DIONICA VRIJEDI 7000KN

Ma mislio sam kupovao si po 3500 a prodaješ po 2500…jel ti ono po ciginu,bitno je da se para vrti…. [lol]

Golub je preuzeo nekadašnju ulogu SMart-a ali zaboravlja da on sam ipak nije ni blizu takav majstor manipulacije pomiješane jasnim predstavljanjem istinitih činjenica. Da ne pričamo o tome da su se okolnosti masivno promojenile. Sve i da izadje natječaj ovdje će odziv biti sličan onome na HMST – trostruki rast na kojem će promet biti max par sto tisuća kuna , zatim pad na duplića – cca 1300, tu još par sto tisuća prometa i daljnji pad nazad prema tamo odakle je krenulo.
U prijevodu ako se ljestvica ne digne ovih dana barem do 2000, ili najmanje 1400 ne očekujte rast veći od duplo ovdje.
S time da još mora izaći natječaj.
A sve se čini da će prije ići pad dionice nazad dolje prema 670kn još jednom , po ko zna koji put iznova.
Jer natječaja ove godine nema. Prije dokapitalizacija

Kressho

Ako je jedan plastenik dovoljan za 10% potreba Slovenije koliko je staklenika potrebno za potrebe Hrvatske?? Dvadeset pravih staklenika dovoljno je za cijeli Hrvatsku. Koliko ih imaju Kaštelanski staklenici??
Moglo bi se ljepo zarađivati sa staklenicima da nismo kao nacija lopovi i jebivetri.

http://www.finance.si/v_enem_steklenjaku_desetino_paradiznika_za_slovence_1_500820

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Moglo bi se ljepo zarađivati sa staklenicima da nismo kao nacija lopovi i jebivetri.

Šta si onda ulazio kad znaš da je tako?

New Report

Close