KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerojatno se vise nikada postici cijena od 4000kn na uredenom trzistu. No to nuzno ne znaci da ce netko ako/tko kupi drustvo, postici tu cijenu (po dionici) nakon rasprodaje čestica na dijelove.

Previse negativnog veze se za samo drustvo: od samog sentimenta, poslovanja, podijele/otpustanja dionica od strane AUDIO, pa do strukture dioničara.

S prvim valom rasta, većina izlazi vjerojatno vani. S mogućim natječajem za privatizaciju ovo postaje neviđeni El Dorado.

Jedina pozitivna stvar jest što su FHB dodijelili 3.4% dionica drustva koje drzi na skrbničkom računu SCG banke. Kako takvim, daje svima za pravo vjeorovati da neće u potpunosti uništiti društvo.

Kakogod bilo, nadam se da će priča na kraju imati koliko-toliko sretan završetak. [thumbsup]

Morao prodat danas da se malo zaigram na Dioki…isplatilo se [thumbsup]

sta sad sto se ceka idemo na 900kn ?????

nece niko prodati na 800 jeste konacno skuzili da je to prejeftino i da je pitanje dana kad ce preko 1500kn

http://www.vecernji.hr/biznis/audio-uzeo-140-milijuna-kuna-kredita-clanak-443373

Ajde ako ništa drugo sad barem znamo da smo spašeni od stečaja jer kao što piše …

"Novac se neće iskoristiti za plaće, što je prvi trošak koji u takvim slučajevima pada na pamet, nego za restrukturiranje i konsolidaciju tvrtki u većinskom državnom vlasništvu …i agrotehničke pripreme u društvima u većinskom državnom vlasništvu…"

[thumbsup]

Kressho

sad kad odblokiraju racun ide to rekata………

Sudeći po ovome račun je odblokiran……. [undecid]

http://hr.seebiz.eu/tvrtke/kastelanski-staklenici-isplacene-tri-zaostale-place/ar-43155/

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zabrinjavajući pad prihoda
Prema financijskom izvješću za prvih šest mjeseci ove godine, Kaštelanski staklenici, inače u većinskom državnom vlasništvu, zabilježili su gubitak od 10,07 milijuna kuna. To je za 2,8 milijuna manji gubitak nego u prvom polugodištu 2011., ali je prihod pao puno više, sa 7,4 na 2,9 milijuna kuna. Zato su narasli dugovi: kratkoročne obveze prešle su granicu od 80 milijuna kuna, od čega je u tom trenutku čak 44,8 milijuna otpadalo na dugove državi u vidu doprinosa i poreza. Dugoročne obveze su 30. lipnja iznosile 29,7 milijuna kuna, najvećim dijelom je riječ o odgođenim otplatama prethodnih kredita.
[shocked] [bye]

A ja sam se nadao da će prihodi biti barem pa dupli a dobit trostruka u odnosu na lani. [huh] Ipak paprika uzgojena na građevinskom zemljištu trebala bi biti skuplja od obične. Znači ipak se ta proizvodnja ne isplati. [undecid]
Kaj onda…da se to sve skupa nekom proda?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

pa da po tome je racun odblokiran .to je dobra vijes znaci kako su rakli tako i rade , ako su isplatili 3 place onda je i dug manje nego je bio zar ne??????????”’

polako prema 900kn nema vise prepraka, vidite kad sam pricao da netreba prodavati po 700kn da sam bio u pravu ,

ovi su mi presmjesni sta cekaju na 7xx pa ljudi nema sanse da to vise ikad bude 700kn

idemo na 1000kn sta se ceka

pleboyu rekao si da si kupio varteks po 12kn i da cekas duplice pa danas ti je 10 kn vartkes,pa moze mi malo prokomentirati svoj ulog???????? POSTO SI JAKO PAMETNAN ZANIMAM ME SAD TVOJ KOMENTAR?????????????

MA NECETE VIS KUPITI NIJEDNU DIONICU ISPOD 800 PADABA SE TRUDITE

New Report

Close