KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na današnjoj sjednici Vlade:

"Državni ured za upravljanje državnom imovinom dao je pozitivno mišljenje te se Skupštini Kaštelanski staklenici d.d. predlaže razrješenje dosadašnjih članova Nadzornog odbora: Marka Duvančića, Ante Bičanića, Zdravka Šimovića i Ante Dedića te imenovanje novih članova: Dražena Đakovića, Filipa Plećaša, Željka Ađundatova i Ivana Čavke.
Spomenutom Nadzornom odboru predlaže se, također uz dobiveno pozitivno mišljenje Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom, izbor Dražena Đakovića za novog predsjednika iz reda članova Nadzornog odbora".

hate red


Na današnjoj sjednici Vlade:

"Državni ured za upravljanje državnom imovinom dao je pozitivno mišljenje te se Skupštini Kaštelanski staklenici d.d. predlaže razrješenje dosadašnjih članova Nadzornog odbora: Marka Duvančića, Ante Bičanića, Zdravka Šimovića i Ante Dedića te imenovanje novih članova: Dražena Đakovića, Filipa Plećaša, Željka Ađundatova i Ivana Čavke.
Spomenutom Nadzornom odboru predlaže se, također uz dobiveno pozitivno mišljenje Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom, izbor Dražena Đakovića za novog predsjednika iz reda članova Nadzornog odbora".


Vijećnici s liste SDP,HNS,SU
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Blago nama s njima…

hate red

Golube ne možemo dežurati cijeli dan. Radujem se ako pokrenete neke sankcije za odgovornu ekipu, jer bi se ovakve šale trebale prestati. Ne znam odakle je novinar došao do 32 hektra, ali jako zanimljivo. Naravno ni ovima iz Kaštela ne vjerujem ništa. Već 20 god se peru, a firma tone. Sve treba u remont


Golube ne možemo dežurati cijeli dan. Radujem se ako pokrenete neke sankcije za odgovornu ekipu, jer bi se ovakve šale trebale prestati. Ne znam odakle je novinar došao do 32 hektra, ali jako zanimljivo. Naravno ni ovima iz Kaštela ne vjerujem ništa. Već 20 god se peru, a firma tone. Sve treba u remont

Dobro dobro, nema frke…važno da ste vi tu negdje [rolleyes]
Osobno ću dati kaznenu prijavu protiv uprave KSST jer nije po službenoj dužnosti pokrenula stečaj. Zakon je zakon , ako važi za mene onda i za one koji su ga izmislili. Ito tako danas ide na Linićev meil kratka obavjest. [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pošaljite dopis i za novinara, nek se i on malo roštilja. Uprava je već premazana svim mastima, tako da će ovu prijavu uvrstiti u kolekciju



Golube ne možemo dežurati cijeli dan. Radujem se ako pokrenete neke sankcije za odgovornu ekipu, jer bi se ovakve šale trebale prestati. Ne znam odakle je novinar došao do 32 hektra, ali jako zanimljivo. Naravno ni ovima iz Kaštela ne vjerujem ništa. Već 20 god se peru, a firma tone. Sve treba u remont

Dobro dobro, nema frke…važno da ste vi tu negdje [rolleyes]
Osobno ću dati kaznenu prijavu protiv uprave KSST jer nije po službenoj dužnosti pokrenula stečaj. Zakon je zakon , ako važi za mene onda i za one koji su ga izmislili. Ito tako danas ide na Linićev meil kratka obavjest. [smiley]
[/quote]

Ako pokreneš stečaj cijena će dolje na 200 kn, za kog ti zapravo radiš ako nije tajna ?! Očito ti netko plaća da rušiš dionicu i skupljaš to , je li tako .. ? Pazite ljudi šta radite jer će malo jači igrači pasti na ovoj igri ovdje a kamoli forumaši .. Mene ako optuže bespravno za nešto naplatit ću se putem Europskog Suda za ljudska prava , i to ni manje ni više nego milion eura.

Kressho


Pošaljite dopis i za novinara, nek se i on malo roštilja. Uprava je već premazana svim mastima, tako da će ovu prijavu uvrstiti u kolekciju

Kad pošalješ na uskok i na dorh nema zataškavanja, boje se jedni drugih. Novinara nek rješavaju oni koji su nasjeli njegovim lažima.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Golube ne možemo dežurati cijeli dan. Radujem se ako pokrenete neke sankcije za odgovornu ekipu, jer bi se ovakve šale trebale prestati. Ne znam odakle je novinar došao do 32 hektra, ali jako zanimljivo. Naravno ni ovima iz Kaštela ne vjerujem ništa. Već 20 god se peru, a firma tone. Sve treba u remont

Dobro dobro, nema frke…važno da ste vi tu negdje [rolleyes]
Osobno ću dati kaznenu prijavu protiv uprave KSST jer nije po službenoj dužnosti pokrenula stečaj. Zakon je zakon , ako važi za mene onda i za one koji su ga izmislili. Ito tako danas ide na Linićev meil kratka obavjest. [smiley]
[/quote]
Sad u nadzornom sjede 2 SDP-ovca, morat će se pridržavati zakona [smiley]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


zemlja je 10 puta vrijdnija od duga , tako da nikako nemoze nista propasti,a ni stecaja nesmije biti po zakonu , a da i je stecaj opet dobro za dionicare, mislim da g,golub radi dobar posao,moje skromno misljenje dal sam u pravu il ne vidjet cemo

Ako misliš da je stečaj dobro riješenje onda prvo malo bolje prouči Stečajni Zakon druže .. Jednom kad se pokrene stečaj cijena može samo dolje na 100 kn , maximalno 200, neovisno i da je imovina 60 puta veća od duga .. Jer stečaj nosi sa sobom izrazito negativne konotacije.
Osobno, ja ovdje ne vidim nikakav povod za stečaj, Država ima novaca, ujedno je i većinski vlasnik, neka pokrije sva dugovanja , i isto tako prema radnicima , promjeni Upravu i neka se tamo počne raditi a prestane krasti zemlja i povrće.
Ima tko će voditi tu kompaniju sa plusom , ja ću prvi ako nitko drugi to nije u stanju.
Zatim se treba početi tražiti strateški partner za kojeg bi se možda iduće godine objavio i natječaj.
Objavljivati natječaje na "suho" da bi nekim igračima porastao portfelj ne samo da je kontraproduktivno . već je i riječ o kaznenom djelu koje ćemo lako dokazati ako do njega dođe – da se natječaj objavljuje samo zato bi ove dionice narasle i netko istovario ono što je revno skupljao na različita imena ovih mjeseci.

Jer onda slijedi –

BAJ..

BAJ ..

KANA [wink]

Kressho



Pošaljite dopis i za novinara, nek se i on malo roštilja. Uprava je već premazana svim mastima, tako da će ovu prijavu uvrstiti u kolekciju

Kad pošalješ na uskok i na dorh nema zataškavanja, boje se jedni drugih. Novinara nek rješavaju oni koji su nasjeli njegovim lažima.
[/quote]

Pa pošalji, kaj čekaš ?! Kaj čekaš više ?? [proud]

Kressho

Ako moje stare lavje oči dobro vide okrenuli ste trend na ovoj dionici. Tri dana za redom rast cijene s tim da danas i značajniji [thumbsup]. Polako shvačaju igrači što vrijedi ali ne vole to baš odmah pokazati [lol].
Očekujem brzi povratak na 1500 kuna jer su počele konačno dolaziti vijesti, sve redom pozitivne. Badel je skočio na dva buka na osnovu trača, tako će i ovo na jedan buk bez problema. A onda tko je jamio jamio je.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Ako moje stare lavje oči dobro vide okrenuli ste trend na ovoj dionici. Tri dana za redom rast cijene s tim da danas i značajniji [thumbsup].

Ma dajte kolega golubve, cijena je sva 3 puta dizana s par komada na kraju dana dok je prosjek trgovanja stalno bio znatno niži. No sretno vam bilo, valjda ćete uspjeti svu tu količinu prodati sa zaradom. [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

onda kolega kanabisu i ostali kojiu ste jucer tvrdili viditi da niste bili u pravu , sto se tice svih informacija , i sto se tice zemljista i sto se svega tice pa dli ste se ispricali dionicarima ????????????koji su zbog vasih pisanja uludo prodavali po 6xxkn ,molim vas komentar na sto ste se jucer kleli da je tako a nije???????????????????? sada si zbrojite kvadraturu zemljista i broj dionica i ispadne vam oko 3300kn po dionici , ako je najniza cijena zemljista , ja sam vam jucer rekao otprilike 2500kn pa ste me napali da lazem pa ko sad laze ja il vi???????????

Novinari poslovnog i slobodne su objavili vijest. Ja sam dao cjelokupni popis zemljišta i procjenu koliko to sve vrijedi. I iz toga se vidjelo da je novinar poslovnog namjerno ili samo nepažnjom izbrisao dobar dio zemljišta. Cijena od 850kn po dionici je za 32ha zemljišta, koliko je novinar napisao.

Vi morate shvatiti jednu stvar, ako ne bude privatizacije ništa vam dionica neće vrijediti. A koliko se piše izgleda da će se tvrtka rasprodajom zemljišta sanirati. Te će te onda zaraditi samo ako ona bude dobro poslovala. Dakle nema više Luke, Tode ili nekog trećeg da odriješi kesu. Već zakoni tržišta 😉

New Report

Close