KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Plejboj
Jedina sličnost PUNT i KSST je da su i jedni i drugi gubitaši, ali što je najgore gubitaši bez perspektive.Ti se ubijaš da kupiš 4-5 komada, iz koje si ti komedije, znači vrijednost transakcije 4.000,00 kuna? [lol] Pa ti se šališ [rolleyes], ako si tolko nesposoban kupit bolje pokloni nekom tu lovu jer vidim da je danas prošlo 75 komada i to sve debelo ispod 800,00 kn.Ili nisi siguran da je i ova cijena možda previsoka?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



@Plejboj

Jedina sličnost PUNT i KSST je da su i jedni i drugi gubitaši, ali što je najgore gubitaši bez perspektive.Ti se ubijaš da kupiš 4-5 komada, iz koje si ti komedije, znači vrijednost transakcije 4.000,00 kuna? [lol] Pa ti se šališ [rolleyes], ako si tolko nesposoban kupit bolje pokloni nekom tu lovu jer vidim da je danas prošlo 75 komada i to sve debelo ispod 800,00 kn.Ili nisi siguran da je i ova cijena možda previsoka?

Stardust ja ti lijepo pišem kako je – probaj kupiti po 750 kn , osim ujutro prije 11 , ako uspiješ – svaka ti čast [thumbsup]

PUNT ne samo da nije bez perspektive, već im Vlada prebija 3 kn duga po dionici, i već se vjerojatno zna i tko će biti "strateški partner" iz Odluke Vlade objavljene na ZSE .. Znam znam, sad žališ jer nisi pazario po 60 lipa a bilo je dovoljno dionica .. Nikad više te dionice nećeš vidjeti ispod kune, usudio bih se reći i ispod 2 kn jer će i sutra biti isti obrazac trgovanja kao danas, čisti se sve do 5 kn, a postoji i razlog zašto .. Dakle, i današnji kupci bi mogli jako, jako lijepo zaraditi .. Ja sam ubo sve skupa 11 000 kom u zadnjih godinu i po , i to mi je dovoljno … [thumbsup]

Kressho

"Izlazak iz vlasništva u Društvu planiran je u 2013. godini nakon završetka procesa restrukturiranja kada bi se po projekcijama poslovnih i financijskih pokazatelja stvorili uvjeti za ponovnu uspostavu dugoročne održivosti poslovanja i prodaju dionica na burzi ili strateškom partneru"

IZVOR – ZSE !

Kressho




@Plejboj

Jedina sličnost PUNT i KSST je da su i jedni i drugi gubitaši, ali što je najgore gubitaši bez perspektive.Ti se ubijaš da kupiš 4-5 komada, iz koje si ti komedije, znači vrijednost transakcije 4.000,00 kuna? [lol] Pa ti se šališ [rolleyes], ako si tolko nesposoban kupit bolje pokloni nekom tu lovu jer vidim da je danas prošlo 75 komada i to sve debelo ispod 800,00 kn.Ili nisi siguran da je i ova cijena možda previsoka?

Stardust ja ti lijepo pišem kako je – probaj kupiti po 750 kn , osim ujutro prije 11 , ako uspiješ – svaka ti čast [thumbsup]

PUNT ne samo da nije bez perspektive, već im Vlada prebija 3 kn duga po dionici, i već se vjerojatno zna i tko će biti "strateški partner" iz Odluke Vlade objavljene na ZSE .. Znam znam, sad žališ jer nisi pazario po 60 lipa a bilo je dovoljno dionica .. Nikad više te dionice nećeš vidjeti ispod kune, usudio bih se reći i ispod 2 kn jer će i sutra biti isti obrazac trgovanja kao danas, čisti se sve do 5 kn, a postoji i razlog zašto .. Dakle, i današnji kupci bi mogli jako, jako lijepo zaraditi .. Ja sam ubo sve skupa 11 000 kom u zadnjih godinu i po , i to mi je dovoljno … [thumbsup]
[/quote]
U čemu je problem kupiti poslije 11 sati po 770 kad si rekao da očekuješ 400%

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@prorok111
kolega koliko ja vidim na prodaji ima 1109komada….ili ti je to malo [lol]

6. TESKERA MIŠO 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE 300 0,26 Osnovni račun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 222 0,20 Osnovni račun
9. GOLUB SNJEŽANA 207 0,18 Osnovni račun
10. PERIĆ IVAN 200 0,18 Osnovni račun

Oooo, kolega Golub, moje čestitke
[cool]

hate red


6. TESKERA MIŠO 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE 300 0,26 Osnovni račun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 222 0,20 Osnovni račun
9. GOLUB SNJEŽANA 207 0,18 Osnovni račun
10. PERIĆ IVAN 200 0,18 Osnovni račun

Oooo, kolega Golub, moje čestitke
[cool]

Radi se o kolegici [rolleyes]….kolega stiže tek u petak poslije 20h. [wink]…..a Perić ispada….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zadnji put kad ste ušli, bio je rusvaj. Nadam se da ovaj put neće. [cry]

Čemu opet ovo neozbilno pumpanje bida [angry] …pustite ljude da trguju normalno. Ima na asku preko 1000 komada konstantno pa tko voli nrk izvoli. Ovako stavljati nisko na bid toliku količinu je manipulacija (postavljanje naloga na način da se drugi sudionici dovedu u zabludu) [angry]

@benkei
prašina sediže samo za dobrim konjima [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

bitno da se trguje, i da ne pada linija je vec dugo na 75x to znaci da je dno


Čemu opet ovo neozbilno pumpanje bida [angry] …pustite ljude da trguju normalno. Ima na asku preko 1000 komada konstantno pa tko voli nrk izvoli. Ovako stavljati nisko na bid toliku količinu je manipulacija (postavljanje naloga na način da se drugi sudionici dovedu u zabludu) [angry]

@benkei
prašina sediže samo za dobrim konjima [smiley]

Ajde ne laprdaj kolega, imaš po 785 kolko hoćeš pa pazari, to ti ispod te cijene neće ići [wink]

Kressho

NAjbolje mi je kako je danas opet prošlo 60ak komada, a na listi će promjene biti ala do 10ak dionica medjusobne razmjene .. Dakle došli smo do točk da je već 80 % prometa čist fikus ovdje ..

Ekipo jeste li svjesni da se na listi dioničara slabo išta mijenja proteklih tjedana o ovdje svaka dva tjedna prodje po 700, 800 dionica ??

Kaos !

Kaos teški [lol]

Kressho

Pazi da te plejboje ne prijavi Hanfi što kupuješ ovako puno, kako te nije sram? [smiley]

Šalu na stranu, mene jedino brine što si ti jedini veći kupac, a prodavača ima koliko hoćeš. No, nije to samo slučaj kod KSST, vidim da se iz dionica na našoj burzi bježi glavom bez obzira i ne pita se za cijenu. To je polako zabrinjavajuće. Zato sam svoje dionice KSST prodao po istoj cijeni po kojoj sam nedavno kupovao i prebacio u HMST. Tamo ipak ima puno više zainteresiranih, a postupak privatizacije je već dobro u tijeku, skoro pri kraju. Bye, bye momci, možda se vratim ako tamo šta bude! [wink]

Opet nervoza na ovom topiku. Nije ni čudo, već je godina i pol od zadnjeg poštenog rasta dionice. Mislim da je vrijeme za finalni skok jer vlada će ovo opet staviti na bubanj uskoro. Pad bdp-a je jednostavno pre velik i obiteljsko srebro ide na prodaju da se preživi još koja godina makar do kraja mandata.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Opet nervoza na ovom topiku. Nije ni čudo, već je godina i pol od zadnjeg poštenog rasta dionice. Mislim da je vrijeme za finalni skok jer vlada će ovo opet staviti na bubanj uskoro. Pad bdp-a je jednostavno pre velik i obiteljsko srebro ide na prodaju da se preživi još koja godina makar do kraja mandata.

Ti ovaj trash nazivaš "obiteljskim srebrom" ?? [lol] [lol] [lol]

Kressho

New Report

Close