KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inače znam 90% sigurno čiji je h nalog, na forumu Moj Novac mislim da ga je Smart skužio prije par mjeseci, pretpostavljam da je isti kolega.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

kolega gablin uopce niste u toku ,niko nije rekao da nesmije sa h nalogom biti tu ,neznam o cemu pricate , ali toj lik svaakoi malo dode pa ode ,pa dode , dali je i to u skladu za zakonom??????????

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


kolega gablin uopce niste u toku ,niko nije rekao da nesmije sa h nalogom biti tu ,neznam o cemu pricate , ali toj lik svaakoi malo dode pa ode ,pa dode , dali je i to u skladu za zakonom??????????

naravno da je u skladu sa zakonom, može on/ona mijenjati nalog i 50 puta na dan ako mu/joj se sviđa….ne mogu vjerovati kakva pitanja se ovdje postavljaju

gle sad 20 komada na prodaju….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

24. svibanj 2012.
Teške optužbe: Pročitajte pismo malih dioničara Badela Milanoviću

R
adnici i mali dioničari tvrtke Badel 1862 poslali su otvoreno pismo naslovljeno na premijera Zorana Milanovića, u kojem upozoravaju na alarmantno stanje u toj tvrtki.


Pa onaj tko ima malo više love mogao bi malo gricnit po h,mislim da bi bila zanimljiva reakcija, samo da se objavi natječaj

Nema ti ovdje nikakvog natječaja dok se za ZL Split ne dogovori otkup zemljišta, a kako su agilni u Vladi i u Audio, nebi se čudio da sve ostane za kraj godine. Užas kako se Vlada odnosi prema KSST, to je zapravo nevjerovatno, a u tvrtki leži preko pola milijarde kuna vrijedno zemljište! Nažalost, ni prvi ni zadnji koje je upravo politika upropastila, jao ti ga nama.

P.S. Imam KSST, a ne znam ni sam zašto?

Danas rušenje cijene nije uspjelo [undecid]….dal to igrači posustaju ili samo uzimaju predah? Opaka igra se tu vodi, jedan dan daju po 740 a onda opet nedaju po 765. Mislim da je blizu dan D za ovu firmu, neće je držati u blokadi duže od zakonskog roka bez da nešto guknu o privatizaciji.

Neki misle da će se to sve pokrasti do kraja, ja ne vjerujem. Znaju kukurikači da će opet izgubiti izbore jednoga dana a onda će se suditi njima kao što se sad sudi kradezeu [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

I !?
Macani kad čete pokrenuti privatizaciju ?
Ili se još rješavate viška dionica koje ste kupili za bagatelu ?
Zeznuli ste toliko investitora na ovoj dionici da je to nevjerojatno.
Pa kako ste to mogli napraviti !?
Dali ste platili koji oglas u novinama ?

Di je pametni, čovjek pauk i riba zvana wanda sad da pronađu novog kupca za makiju ?

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


I !?
Macani kad čete pokrenuti privatizaciju ?
Ili se još rješavate viška dionica koje ste kupili za bagatelu ?
Zeznuli ste toliko investitora na ovoj dionici da je to nevjerojatno.
Pa kako ste to mogli napraviti !?
Dali ste platili koji oglas u novinama ?

Di je pametni, čovjek pauk i riba zvana wanda sad da pronađu novog kupca za makiju?
Uživajte!


Ne razumijem čemu ovako negativni komentari prema forumašima koji su kupili dionicu KSST. Šta to znači, da vi nikad niste pogriješili i da ste sve dionice koje imate kupili na dnu, a prodali na vrhu?

Koliko sam ja pročitao na forumu i onoj web stranici, nitko od forumaša nije pogriješio što je kupio ove dionice, naravno u tom trenutku, bila to cijena 4.000 ili 2.500 kn. Za sve te razine i trgovanja je postojao razlog, koji nije nitko izmislio, već je dolazio iz vrha države. Najlakše je doći tu sa strane i trubiti kako su svi forumaši budale jer su kupovali po većim cijenama. Da nije aljkavosti i korupcije unutar tvrtke, kao i u Audio i tadašnjoj Vladi RH, KSST bi odavno bili prodani gosp. Luki Rajiću.

Mene interesira, zašto nitko nije potegao pitanje gosp. Luki Rajiću, zbog čega je odustao od projekta KSST. Mislim, ipak se ovdje radilo o potencijalnom poslu teškom skoro milijardu kuna!? Bio bi to lijepi članak, koji bi izazvao veliku pozornost javnosti, siguran sam.

Koja dobra finta…sa "H" nalogom 761,16. Kaktiga stvara privid da nebude išlo ispod, a zapravo siječe sve kaj je iznad.
Onda kad ga se poklopi ispadne kaj?! 4 komada

I evo, nema više "H" naloga … imam blagi osećaj da sleduje takav "fljas" kaj budu mnogi pozabili kak se piše 800…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Koja dobra finta…sa "H" nalogom 761,16. Kaktiga stvara privid da nebude išlo ispod, a zapravo siječe sve kaj je iznad.
Onda kad ga se poklopi ispadne kaj?! 4 komada

I evo, nema više "H" naloga … imam blagi osećaj da sleduje takav "fljas" kaj budu mnogi pozabili kak se piše 800…
[wink]


Ok,misliš da se istovara iznad 761,16?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

pa o cemu vi pricate pa otislo je danas 13 dionica, pa sta je to rasprodaja????????????????’ pa vidite da nema vise budala da prodaju za tu sicu,osim jos ovih koji su preplaseni,


Danas rušenje cijene nije uspjelo [undecid]….dal to igrači posustaju ili samo uzimaju predah? Opaka igra se tu vodi, jedan dan daju po 740 a onda opet nedaju po 765. Mislim da je blizu dan D za ovu firmu, neće je držati u blokadi duže od zakonskog roka bez da nešto guknu o privatizaciji.

Neki misle da će se to sve pokrasti do kraja, ja ne vjerujem. Znaju kukurikači da će opet izgubiti izbore jednoga dana a onda će se suditi njima kao što se sad sudi kradezeu [proud]

Izgleda da ide natječaj novi uskoro, prijatelj je zvao u AUDIO , rečeno mu je da je "restrukturiranje u tijeku", što znači da su izgleda već krenuli sa prebijanjem dijela dugova, a postoji mogućnost i to vrlo vjerojatna da im država otpiše dio poreznog duga.

Ovo je dno sada , kao što sam i pisao, previše nas čeka na BID-u na 740 , liparimo se za dvjas, tris kuna po dionici, a izgleda da više skoro pa i nema prodaje na ovim razinama, osim pokušaja da se sruši dalje cijena.

JEDNO JE SIGURNO – AUDIO VIŠE NE DIJELI .. ASK prema 1200 kn iznad ovog naloga za cijedjenje na 830 kn je brutalno suh i prazan, čim izbije neka vijest ovo će opet odletiti kao i prošlo proljeće [thumbsup]

Ne kažem da još treba vući s ASK-a ovu siću, to neka svatko sam za sebe odluči, ali činjenica je da prema BID-u može kapati još jedino ovako , dionica po dionicu.

HANFA je zaprimila prijave i vjerujem da ce staviti trgovanje ovdje pod nadzor ako vec nisu. Ja se osobno ne bih za..bavao ovdje s prodavanjem 5 dionica po740 kn pa kupovanjem nazad po 765 jer to ipak jest kazneno djelo koje predvidja do 3 godine zatvora

Kressho

Netko stavi nalog na 760 i odmah zatim kupi 5 dionica- Snimljeno
[wink]

Pa se vi zezajte dalje, ali nekima će licence brokerske sigurno biti oduzete, a možda i dionice kompletno zamrznute .

Pozdrav manipulatorima [thumbsup]

Kressho

New Report

Close