KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cista manipulacija dionice nedopusta se rast ,…………..

a tko to i čime spriječava rast? ovih jadnih 30 komada ispod 1000 kn je za tebe nekakva brana?!? pa ljudi koliki su vama portfelji, 20 K kuna?? [rolleyes]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

@salus

Koliki je tvoj porftej što ne počistiš ovo do 1000 kuna [bye]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Moje mišljenje je da AUDIO pogoduje novom kupcu,jer imaju možda već razrađen plan kad će to ići na prodaju,i tko je potencijalni kupac (dobitnik ),te što je sa ljudima (otpremnina),ili se proizvodnja seli na nove lokacije.
Prije jeseni ne vjerujem u prodaju staklenika.


@salus

Koliki je tvoj porftej što ne počistiš ovo do 1000 kuna [bye]

ne smije ih počistiti jer su to do 1000 njegovi nalozi na prodaji [lol]

ksst -ode grupa s po 200 komada iz top10…cini se da i oni izlaze..
a i audio stalno nove razdjeljuje[shocked] [shocked]

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 85.868 75,59 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 4.051 3,57 Zast. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 3.440 3,03 Skrb. račun
4. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
5. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnovni račun
6. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE (30952868721) 300 0,26 Osnovni račun
8. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. (32998446701) 241 0,21 Skrb. račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198) 202 0,18 Osnovni račun
10. PERIĆ IVAN (75602249746) 200 0,18 Osnovni račun
Ukupno: 87,94
petak 16h

Od kad nema onih na temi čije se ime ne smije spominjati nekako ste mi izgubljeni. Nemate pojma što se dešava,nemate pojma što je s natječajem, neznate tko prodaje i zašto. Na kraju ispada da ništa niste ni znali ali ste zato pljuvali one koji su se trudili pribavljati info.

Možda je i bolje tako. Bauljanje u magli je ipak specjalnost nas hrvata. Kako bi inače model C bio opcija? To je moguče samo u zemlji s gistom maglom [bye].

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

http://www.verdispar.hr/c-237-Lumini-in-Varazdin.aspx

Tko je bio tadasnji direktor Verdispara , jel zna itko, nesto sam citao da je neki nas tip .. Taj Verdispar na svojim stranicama nesto pisu da su se povukli iz HR, a sad opet da se vracaju , a specijalizirani su bili za otkup velikih komada zemljista kod nas, gradnju ovog shopping centra ali i logističkih centara te nebodera.

Zar nije zemlja Staklenika izvrsna lokacija za gradnju upravo nekog logistickog – otpremnog centra ?

Imas luku , tu dolaze kontenjeri s robom, imas aerodrom , od tuda odlaze dalje, i obratno .. Masa proizvoda, poput lijekova, cjepiva, medicinske opreme i materijala, vojne opreme ! , i tako dalje moze dolaziti aerodromom i imati potrebu da dalje ide jadranskim morem prema Italiji, ili Bliskom Istoku, Africi ..

Bingo !

Logisticki centar. Zato su i postavili bivšeg direktora Verdispara – na čelo AUDIO-a !

Kressho



@salus

Koliki je tvoj porftej što ne počistiš ovo do 1000 kuna [bye]

ne smije ih počistiti jer su to do 1000 njegovi nalozi na prodaji [lol]
[/quote]

Neko mudar i domišljat je ovdi zborio (otprilike ovak)
"Ko je rušio taj bude i dizao"

[yawn]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Jamstvo osobnim vlasništvom – uvali li tvrtku u dug, direktor za dva mjeseca ostaje bez imovine

Porezna jamstva će se prema prijedlogu Općeg poreznog zakona aktivirati ako država u upravnom postupku utvrdi da je direktor ili član društva izvlačio novac iz imovine društva, poslovao preko povezanih osoba, premještao dobit i gubitke između društava majke i kćeri, izdavao fiktivne račune, prenosio imovinu na članove obitelji i druge bliske osobe, davao fiktivne pozajmice između društva i člana, zlonamjerno koristio vladajući položaj u društvu te u drugim slučajevima u kojima član društva zlorabi okolnost da član društva ne odgovara za njegove obveze svojim vjerovnicima pa tako ni državi za podmirenje obveze iz porezno-dužničkog odnosa.

http://www.vecernji.hr/biznis/uvali-li-tvrtku-dug-direktor-dva-mjeseca-ostaje-bez-imovine-clanak-405772

Povijest nažalost niti povjesničari ne mogu promijeniti, no postoje obečavajući temelji za budućnost. Neki zakoni mogu biti dobra podloga u (jeftinom) preuzimanju poduzeća na teret "natovarenog duga".

Za sve postoji dobra volja – samo je pitanje interesa.

Osim onog dijela koji će aerodrum otkinuti ne vidim neki potencijal zemljišta. Dionica je fino odradila i sad je oko dna, naravno može i niže. Na 300kn mi je ok cijena za ulaz, a ovo ostalo je sve špekulacija.


http://www.verdispar.hr/c-237-Lumini-in-Varazdin.aspx

Tko je bio tadasnji direktor Verdispara , jel zna itko, nesto sam citao da je neki nas tip .. Taj Verdispar na svojim stranicama nesto pisu da su se povukli iz HR, a sad opet da se vracaju , a specijalizirani su bili za otkup velikih komada zemljista kod nas, gradnju ovog shopping centra ali i logističkih centara te nebodera.

Zar nije zemlja Staklenika izvrsna lokacija za gradnju upravo nekog logistickog – otpremnog centra ?

Imas luku , tu dolaze kontenjeri s robom, imas aerodrom , od tuda odlaze dalje, i obratno .. Masa proizvoda, poput lijekova, cjepiva, medicinske opreme i materijala, vojne opreme ! , i tako dalje moze dolaziti aerodromom i imati potrebu da dalje ide jadranskim morem prema Italiji, ili Bliskom Istoku, Africi ..

Bingo !

Logisticki centar. Zato su i postavili bivšeg direktora Verdispara – na čelo AUDIO-a !

kako si ih samo prokužio, svaka čast majstore, odma’ sutra kupujem

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


… Na 300kn mi je ok cijena za ulaz, a ovo ostalo je sve špekulacija.

vjerojatno će početkom jeseni stati negdje na cca 400 kn

korisniče Mecka,
vidim nemate baš previše iskustva na tržištu kapitala, pa vas stoga razumijem kad se nadate da će te staklenike kupovati po 400 kuna, a ako kojim slučajem i dođu do te cijene opet ih vi nećete kupovati…no, ja bi rekao da niste vi ovaj svoj post napisali kako bi prizvali cijenu od 400 kuna….vi ste to napisali da bi onima koji su staklenike skupo plaćali stavili malo soli na ranu. Korisniče, to se ne radi, jer mogla bi uskoro mečka i pred vašim vratima zaigrati

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

na Riječkim vratima se i očekuje mečka, tako da ipak ja sa manje iskustva razmišljam kao i Ti sa više iskustva [thumbsup]

za bumerang efekt ne brini, ionako je na staklenim nogama [wink]

Kolega zimzi je stara iskusnjara. Ali meni iskreno nije jasno što su pojedinici čekali kad im je dionica porasla x3, da je nisu prodavali. Ovo djeljenje dionica od strane AUDIOa ne moze biti dobro, pogotovo ne u slučaju firme koja je u totalnoj banani.
Kad je AUDIOa djelio dionice odličnih firmi, cijena im je padala. Ako se podjela nastavi ovim intenzitetom, nisam siguran da kolega Mecka nije u pravu što se tiče ciljane cijene [smiley]

New Report

Close