KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Plejboj Ako sam ja ovdje "marljiv", koji je izraz za ono što ti radiš? 😀

900 je dno izgleda, ovo je već 3. testiranje, jednostavno više nema tko prodati ispod ovako mizerne cijene . Ovo je stečajna cijena, a kompanija je dekadama daleko od stečaja, s obzirom da je račun blokiran zbog 2 miliona kuna, a zemlja vrijedna 500 miliona kuna, a najmanje 400 miliona.

Nadalje, sve dionice koje su bile podijeljene su već odavno rasprodane više manje, osim Bilića i Šantića a oni već dulje vrijeme ne prodaju koliko je vidljivo u TOP 10.

Dakle, nema više tko prodavati, možda neka bijeda od količine, ala 5 do 15 kom dnevno, još par dana i to je to. Ekipo, lijepo ste zajebali hrvatske branitelje umjesto da ste pisali ljudima koliko ovo vrijedi i zašto. Jeste li sada ponosni na sebe ili ? [bye]

Kressho

krenulo prema 1000 kn hehehhehehe

kupujte ljudi dok je bagatela,,,,,,,nema vise rasprodaje


kupujte ljudi dok je bagatela,,,,,,,nema vise rasprodaje

Ma zamisli još od kada je cijena bila 5000 kuna stalno je cijena bagatelna a stalno pada a AUDIO svaki dan dijeli nove dionica a firma svaki dan gomila nove milione gubitaka i sve to prebija svojom imovinom koja je svaki dan manja dok je ne dovedu na nulu a neće dugo trebati čekati ovim intezitetom jer ovo sa gubitcima im ide savršeno dobro, još jedna priča na Hrvatski način.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

evo sad će čistka do 1000

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


kupujte ljudi dok je bagatela,,,,,,,nema vise rasprodaje

je li to zbog ovih…blago vama koji vjerujete a ne vidite [lol]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/172871/Default.aspx

Dobro sad je već stvarno vrijeme da izađe neka vijest i za ovu dionicu pa da se prekrcam sa svojom milostinjom u neku drugu "priliku".

Dugo ova gospoda iz Audia nisu ništa konkretno rekli. A valjda bude to prodano do ljeta. Račun je blokiran a to znači da se nema vremena dugo čekati s natječajem. Cijena bi mogla biti opet ista kao prošli put jer sad je gup usvojen, zemljište prenamjenjeno itd.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

“…Agencija je ubrzala želju države da se što prije riješi vlasništva u trgovačkim društvima koja ne posluju uspješno…”

http://www.vecernji.hr/biznis/audio-nudi-prodaju-agroduhan-39-2-milijuna-kuna-clanak-403758

Što se se raskokodakali [embarass]…natječaj će biti kad bude, ni prije ni kasnije. Za kupnju će onda biti kasno,za prodaju rano jer nitko neće platiti punu cijenu navedenu u natječaju. Ako na natječaju cijena bude recimo 3500 na burzi će dogurati najviše do 2900 i onda čekanje finala.

Vidim da se neki sprdavaju na drugom forumu da samo naivci gledaju koliko vrijedi zemljište KSST jer da se dionice ne kupuju zbog zemljišta nego zbog biznisa. Da ova firma neide u privatizaciju a privatizirati mogu samo zemljište jer je to jedino što vrijedi….pa ja to zbog njihovog biznisa nebi ni štapom taknuo. Ali zemlja definitivno vrijedi puno više od trenutne cijene.

Moram radi onih koji su se kasnije od mene uključili u ovu igricu zvanu ksst ponoviti da je prvotno država htjela ovo prodati po 5500kn ali se sindikat (Matjašević) digao na zadnje noge i tražio 7000kn. po dionici kao početnu cijenu.

Zašto bi sad kad je sve spremno (prenamjena zemljišta kao najbitnija) spuštali cijenu?? Zašto nebi opet probali sa 7000kn?? Zašto bi sad kad je drastično povečana vrijednost zemljišta koje je u biti predmet prodaje prodali jeftinije?? Znam da mnogi očekuju manju cijenu …pa i ja…ali treba to onda malo pojasniti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Što se se raskokodakali [embarass]…natječaj će biti kad bude, ni prije ni kasnije. Za kupnju će onda biti kasno,za prodaju rano jer nitko neće platiti punu cijenu navedenu u natječaju. Ako na natječaju cijena bude recimo 3500 na burzi će dogurati najviše do 2900 i onda čekanje finala.

Vidim da se neki sprdavaju na drugom forumu da samo naivci gledaju koliko vrijedi zemljište KSST jer da se dionice ne kupuju zbog zemljišta nego zbog biznisa. Da ova firma neide u privatizaciju a privatizirati mogu samo zemljište jer je to jedino što vrijedi….pa ja to zbog njihovog biznisa nebi ni štapom taknuo. Ali zemlja definitivno vrijedi puno više od trenutne cijene.

Moram radi onih koji su se kasnije od mene uključili u ovu igricu zvanu ksst ponoviti da je prvotno država htjela ovo prodati po 5500kn ali se sindikat (Matjašević) digao na zadnje noge i tražio 7000kn. po dionici kao početnu cijenu.

Zašto bi sad kad je sve spremno (prenamjena zemljišta kao najbitnija) spuštali cijenu?? Zašto nebi opet probali sa 7000kn?? Zašto bi sad kad je drastično povečana vrijednost zemljišta koje je u biti predmet prodaje prodali jeftinije?? Znam da mnogi očekuju manju cijenu …pa i ja…ali treba to onda malo pojasniti.

Sve stoji sto si rekao, ali mišljenja sam ako će ići u privatizaciju (prodaju), ići će putem javnog poziva za iskazivanje interesa za kupnju poslovnih udjela društva provedbom postupka javnog prikupljanja ponuda.

Pogledaj: http://www.audio.hr/javni-poziv-za-iskazivanje-interesa-za-kupnju-poslovnih-udjela-drustva-agroduhan-doo-slatina.aspx

Godišnje izvješće 1Y., revidirano, nekonsolidirano, 2011. godina.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/KSST-fin2011-1Y-REV-N-HR.pdf

idemo li na 1000 ili na 800, nekako se čeka ko će prvi opaliti pa da krdo krene [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Linić je rekao kako je za ovu godinu završeno s inozemnim zaduživanjem, ali će biti nužno zaduživanje kod domaćih banaka kako bi se pokrile sve obveze. Potvrdio je da će Vlada prodavati trgovačka društva u vlasništvu države kako bismo se što manje zaduživali.


Linić je rekao kako je za ovu godinu završeno s inozemnim zaduživanjem, ali će biti nužno zaduživanje kod domaćih banaka kako bi se pokrile sve obveze. Potvrdio je da će Vlada prodavati trgovačka društva u vlasništvu države kako bismo se što manje zaduživali.

Po svemu sudeći to bi mogla prvo biti Društva za koje Odluke Vlade o prodaji više nije potrebno donositi, poput Hotel Medene (već je bilo dva natječaja) , Maestrala kojeg već je u tijeku natječaj vjerojatno, te još neke. EKipa čeka natječaj na Petrokemiji, no Petrokemija se još nije nikada prodavala.
Kaštelanski Staklenici jesu.

Ipak, Staklenici će teško na natječaj dok se ne odblokira račun, iako su i Maestrali otišli u prodaju odjednom, bez previše pompe i sa 100 000 000 kn dugovanja, pa me ne bi čudilo da i Staklenici odu po istom principu.

Nažalost ostaje otvoreno pitanje GUP -a .. Zar nitko nije primjetio da je kvartalno izvješće "zamračilo" 150 000 000 kn dodane vrijednosti imovini ??

Kressho

New Report

Close