KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve bi njih u Audio, u Vladi, u ministarstvu gospodarstva, u ministarstvu poljoprivrede trebalo objesit za "onu stvar". Nema smisla više istraživati, nagađati, zvati, slati mailove, poruke… Jednostavno, oni rade što ih je volja i ako ne smatraju da ovo treba biti transparentno, onda nama nitko ne može pomoći! Preostaje nam samo čekati i nadati se nekom čudu da će jednom, nekada, negdje izaći dobra vijest. Pa, vi i dalje ulažite u Hrvatsku i u Hrvatsko tržište kapitala.

Netko ima više sreće, netko manje i to je jedina cijena uspjeha na našem tržištu! Jednom je netko optužio određenog da je iskoristio situaciju! Ja kažem da je bedak ako nije, jer život se sastoji od iskorištavanja situacija! Ako je nisi iskoristio, možda ti se više nikad ne ponovi, a vječito ćeš je sebi prebacivati!

Zato, ubuduće je moj savjet, iskoristite situaciju! Nemojte se obazirati na ljude oko sebe i biti osjećajan prema njima, posebno ne prema onima koji vas ne vole! Njima je najdraže kad ne iskoristite situaciju, jer oni uopće nemaju tu priliku! Gazite sve pred sobom, to je jedini put ka uspjehu u ovako korupiranoj i politiziranoj zemlji!

Sretno! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Sve bi njih u Audio, u Vladi, u ministarstvu gospodarstva, u ministarstvu poljoprivrede trebalo objesit za "onu stvar". Nema smisla više istraživati, nagađati, zvati, slati mailove, poruke… Jednostavno, oni rade što ih je volja i ako ne smatraju da ovo treba biti transparentno, onda nama nitko ne može pomoći! Preostaje nam samo čekati i nadati se nekom čudu da će jednom, nekada, negdje izaći dobra vijest. Pa, vi i dalje ulažite u Hrvatsku i u Hrvatsko tržište kapitala.

Netko ima više sreće, netko manje i to je jedina cijena uspjeha na našem tržištu! Jednom je netko optužio određenog da je iskoristio situaciju! Ja kažem da je bedak ako nije, jer život se sastoji od iskorištavanja situacija! Ako je nisi iskoristio, možda ti se više nikad ne ponovi, a vječito ćeš je sebi prebacivati!

Zato, ubuduće je moj savjet, iskoristite situaciju! Nemojte se obazirati na ljude oko sebe i biti osjećajan prema njima, posebno ne prema onima koji vas ne vole! Njima je najdraže kad ne iskoristite situaciju, jer oni uopće nemaju tu priliku! Gazite sve pred sobom, to je jedini put ka uspjehu u ovako korupiranoj i politiziranoj zemlji!

Sretno! [thumbsup]

dA, ALI ŠTA JE GAZENJE OVDJE – KUPNJA PO 2400 ?? ILI PRODAJA PO 2500 S OBZIROM NA OKOLNOSTI ==??

Ako opet nemaju kupca i to objave za tjedan, dva, tri svi znamoo šta nas očekuje – pad na 1500 kuna mozda i manje od toga, ako ima kako cemo išta znati o cijeni , kvaliteti kupca i sl. kad ne zele zucnuti ?

Kressho

Od jučer KSST ušla u 1. razred limita promjene cijene.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Znam osobno 5 investitora koji bi kupili staklenike po slijedećoj procjeni!!!

1) Resnik građevno 70.000 m2 x 150 eura = 10.500.000 eura
2) Resnik poljoprivredno 144.000 m2 x 30 eura = 4.320.000 eura
3) Kaštela poljoprivredno 198.000 m2 x 30 eura = 5.940.000 eura
4) Knežine poljoprivredno 268.000 m2 x 30 eura = 8.040.000 eura
5) Brnik građevno 38.000 m2 x 200 eura = 7.600.000 eura
6) Resnik staklenici 116.880 m2 x 25 eura = 2.922.000 eura
7) Resnik pogon = 2.300.000 eura
8) Knežine staklenici 122.000 m2 x 25 eura = 3.050.000 eura
9) Knežine pogon = 2.500.000 eura
10) Skladišta 3044 m2 x 500 eura = 1.522.000 eura
11) Ostali objekti 2.952 m2 x 500 eura = 1.476.000 eura
12) Uprava + restoran x2, 1467 m2 x 800 eura = 1.173.600 eura
———————————————————————————-
Ukupno = 51.343.000 eura
– Dug = -8.108.108 eura
———————————————————————————-
Netto vrijednost = 43.234.892 eura/113593 dionice = 380,62 eura
———————————————————————————-
Netto vrijednost po dionici = 2.835,62 kn
———————————————————————————-

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ovdje što se realnije piše to cijena više pada, hahaha! Samo naprijed prodavači, udri iz sve snage!

13.rujna
Slobodna Dalmacija

Zemljište od čak 65.000 kvadrata

Tvrtka “Adriachem”, poznato je, ima zemljište površine 65.000 kvadrata, smješteno između stare kaštelanske i brze ceste, komunalno kompletno opremljeno, s pogledom na more. Ako bi se prodalo po dobroj cijeni (primjerice 170 eura po kvadratu)

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@Spiderman
Mislim da je ovo bila panika zbog premijerkine presice.I ja sam bio pomislio da će podnijeti ostavku kako su sve to najavljivali….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Walter, to je borac, ma šta ljudi mislili o njoj! Nije joj lako između ovih hoštaplera koji su se okupili oko nje. Nisam HDZ simpatzer nakon svega, ali Jadranki skidam kapu do poda!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

I .. jesam li vam rekao da ovo ide dolje ili šta ‘?!

[wink]

Srdačan pozdrav sa 1900 [thumbsup]

Kressho

Najveća fora je što ćeš, kada ode nazad na 2600-2800 popovati kako si još i zaradio, sa svojih 80ak komada..jer si ti svo ovo vrijeme kupovao….

P a hajde više prodaj tu siću koju imaš, jučer smo te malo oljuštili u " Tvom " pokušaju rušenja cijene…zezaju te skriveni… [lol]

no, ako si tako siguran u pad na 1900…očisti bid , još uvijek imaš priliku za zaradu u padu [cool]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ma, pusti ga Crumarix, samo ga nemojte citirati jer onda ignore ne funkcionira! Ono što je jako bitno, a uspio sam iskopati iz mojih izvora je to, da je prenamjena dijela Kaštela zaista moguća i to u veličini od 100.000 m2!!! Rekao bi i više nego dovoljno za potrebe proizvodno/poslovne zone. Gdje će trenutno cijena, sasvim nebitno u ovom trenutku! Ionako nema neke kupnje, pa pustimo burekđije da zarade nešto, ostavimo im ovaj spread da vidimo znaju li shortati!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

DALEKO NAJJACI argument za puno vecu cijenu ksst nego je trenutno je da je drzava ne tako davno trazila,a svi znamo zasto cca 3 puta vecu cijenu nego sto je ova sad…ne namjeravaju oni to prodati puno jeftinije,zato se i radi prenamjena zemljista [cool]

14. rujna
Građani imaju pravo znati koje se odluke donose i kako se troši novac u njihovo ime. Izborima počinje a ne završava odgovornost onih koji obnašaju vlast", naglasio je Josipović…

…Predsjednik Sabora Luka Bebić uvodno je istaknuo da je pitanje otvorenosti tijela javne vlasti od osobite važnosti za Hrvatsku…

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Josipovic-Neodgovorni-koncept-vlasti-je-na-izdisaju?homesrclink=carousel

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close