KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li se ovdje ocekuju sredstva od privatizacije?

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=136808

Nekako više ne vjerujem u to,pogotovo što je danas Vlada riješila dug prema umirovljenicima sa prebacivanjem dionica Janafa i Croatia osiguranja.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Prodat će dio zemlje!!! Sa jednim dijelom OTPLATIT DUGOVE a ostatkom kupiti ZEMLJU U ZALEĐINI!!!!!
Sve u svemu vrijedit će VIŠE!!!!
Inače nemam dionice KSST-a.
Ali ljepo je ČUTI NEŠTO POZITIVNO!!!

lako je AUDIO ….nego jeli ima ko info kad bi mogla sjednica GV Kaštela

DAJ PET !!!

molim moderatora da UVEDE I MINUS OCIJENE!!!!!!!!!!( barem do – 5 )

Hoće li na tom "građevinskom" zemljuštu izgraditi i Zid Plača za sve heroje koji su u dionicu ulupali pare????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Zanimljiv članak u SD:

"…Neslužbeno se doznaje da ponuda za Staklenike nema…"

Hmm…

Vaš link

iz nekog, meni nepoznatog, razloga ne prihvaća mi cijeli link pa copy/paste koga zanima

Čitao sam taj članak jutros i čudio se kako nitko ne prodaje prvih sat vremena, ali čim je članak došao ovdje na forum, krenula je rasprodaja! Hm, moć ovog foruma je čudo!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


SELL ON NEWS!!!
iduća 2 mjeseca ovdje se ništa neće događati, sve što se danas (jer sutra više neće biti kupnje) proda iznad 4000 kn pametno je napravljeno!

strana 248 datum 17.03.11. vrijeme 10.33

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Nisam znao da nema kupca W, samo da će cijena ići dolje jer mi je rečeno da u prvom krugu nije bilo uopće nikakvog interesa, i da je to "nešto bezveze"…

I da će natječaj ići najranije u desetom mjesecu, kako sam i pisao ovdje.

Pušiona, u neku ruku i mene su zajebali jer je izašlo to glupo pismo namjere, pa onda potom – ćorak.

SAd bar znamo da nije namještaljka ako ništa drugo.

Možda do iduće godine prenamjene tu zemlju pa dignu lijepo vrijednost i procjenjenu cijenu , i ostave SDP-u natječaj

Ko to zna, s ovom upravom sada i bez natječaja – na klimavim smo nogama. Jako klimavim …

Kressho

Nema smisla danas se natjecati . Tko hoće prodati prodat će i po 1800 vjerujte mi. Cijena će se sada zakucati na 2000 prosjeka i odavdje nema šanse da je više iko živ povuče bez neke ozbiljnije vijesti, a konačna službena potvrda da nema interesa – ako je to istina, nas ruši na 1500 bez problema.

Jbg, moja sućut ekipo, i ja sam s vama. Tonemo svi skupa i ciao [huh] [yawn]

Kressho

Čudno ovo trgovanje na KSST.Do prije 5 min je bilo 5 ovih sakrivenih po 1H na asku,a sada kada je prodaja stala,ostala 3.Ovim ne mislim da je malo u članku muljano,nego je samo čudno.Kao da pokušavaju izmusti ovoga sa 12 kom da legne niže.Ja neću prodavati,jer i Plejboj ima puno viši prosjek ulaska od mene,a uz takve veze u Ministarstvima kao što kaže,ipak se ponovio sa 3 kom.ku Plejboj-tu i ja! [lol] Plejboj,nadam se da nećeš u ćorku,a isto se tako nadam da ja neću postati premijer [thumbsup]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Jedino u što sam 100% siguran je, da ova Vlada ne može apsolutno ništa napraviti kako treba!!! Ne kažem ja da treba vjerovati ovim "neslužbenim" informacijama, ali vjerovatno su istina!? Jer, način na koji su ovo zamislili prodati, ne može dati nikakve rezultate! Raspisati javni poziv koji traje 20 dana, na Hrvatskom jeziku i objaviti ga na svom webu??? Hebaji ga do daljnjega, šta je tu je!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ukoliko ovo neslužbeno postane službeno onda bi se moglo razmišljati o kupovini

New Report

Close