KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema smisla sazivati Hanfu, jer budimo iskreni, nismo je sazivali ni kad je dionica rasla u nebo! Po meni, zadnjih dana rasprodaje Šantićeva ekipa. Ono što sam ja istraživao, došao sam do nekih pretpostavki da su oni dobili dionice po nominalnoj vrijednosti, a sukladno odšteti je to iznosilo 662 kom. I oni su čekali fantomske kupce koje je najavio Čobanković, a kada se ispostavilo da od toga nema ništa i kad se dionica opasno približila nominali, odlučili su bježati glavom bez obzira. Vidjet ćemo jesam li u pravu, ali prodaja zadnjih dana mi liči kao da neki broker ima nalog, prodaj!

kada ti krenes pricati o prodaji onda sigurno treba kupovati…

A, gdje ja to pričam o prodaji mačko?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


A, gdje ja to pričam o prodaji mačko?

ček jel to znači da treba prodavat [huh], sad ste me zbunili [undecid]

lešinari šta ste se sjatili ovdje, tko hoće nek kupi tko hoće nek proda, samo ne budite toliko prozirni da vam se kroz organe vidi. Svi vi želite kupiti i to je činjenica.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Jel ovo naručeni članak ili se samo meni čini:

Vaš link

Kaštela su na cijeni

Za hektar staklenika 8,6 milijuna kuna
Vlada za 700.000 kvadrata Kaštelanskih staklenika traži 602 milijuna kuna. Svaki hektar unutar staklenika je 8,6 milijuna kuna. Hektar poljoprivrednog zemljišta na prostoru Kaštela, također u vlasništvu države, ali izvan staklenika, po novom pravilniku stoji 9724 kune. Za državne oranice na zagrebačkoj Trešnjevci ili Trnju (pronađe li ih tko u prostranstvu asfalta) Ministarstvo je odredilo cijenu 18.260 kuna, a u Kupinečkom Kraljevcu prodaje ih po 17.160 kuna.

p.s.
I ja bih kupio zemlju po ovim cijenama, kome da se obratim???


Koliko hektara poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države se nalazi uz zemljište KSST(lokacija Knežine) ako netko zna molio bih podatak.



A, gdje ja to pričam o prodaji mačko?

ček jel to znači da treba prodavat [huh], sad ste me zbunili [undecid]

lešinari šta ste se sjatili ovdje, tko hoće nek kupi tko hoće nek proda, samo ne budite toliko prozirni da vam se kroz organe vidi. Svi vi želite kupiti i to je činjenica.
[/quote]
Ne vidim u čemu je problem kolega vama je bila dobra i po 4500 a meni nije ni po 2000, vi ste u minusu po dionici 2000 a ja nisam ništa.

sad izazivaš ali odgovorit ću ti, prodao po 4900, kupio 6 komada po 4050 i dokupio po 2600.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Koliko hektara poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države se nalazi uz zemljište KSST(lokacija Knežine) ako netko zna molio bih podatak.

Uz zemljište lokacija Kaštela (198.000 m2), dakle između ZL i D8, se nalazi državni dio od cca. 100.000 m2.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Dobar dan. Kakva je situacija u Staklenicima? Jel se javio netko naknadno na natječaj? [lol] Nije još?? A ništa,bude bude,jednoga dana će se i to prodati. Nego ,ima tu neki paničar da se malo istrese? Nema? A ništa ,bude bude……. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Dobar dan. Kakva je situacija u Staklenicima? Jel se javio netko naknadno na natječaj? [lol] Nije još?? A ništa,bude bude,jednoga dana će se i to prodati. Nego ,ima tu neki paničar da se malo istrese? Nema? A ništa ,bude bude……. [lol]

meni danas treba nešto keša, pa prodajem ispod 3000 kn….ali samo danas pa se požuri, sutra ponuda ne vrijedi! [thumbsup]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

hebate, koja dvojba:
uspio sam se malo skratiti u podr i dlkv i sad imam municije.
ali, kljucno pitanje je dokupljivati na ovim razinama ili pricekati da panika jos ucini svoje.
smart, koliko si siguran da se ovo istresa ekipa 600+?

hate red


hebate, koja dvojba:
uspio sam se malo skratiti u podr i dlkv i sad imam municije.
ali, kljucno pitanje je dokupljivati na ovim razinama ili pricekati da panika jos ucini svoje.
smart, koliko si siguran da se ovo istresa ekipa 600+?

kaj se nije za tu ekipu tvrdilo da su dionice dobili kao kompenzaciju u visini 7000kn (i da zbog toga natječaj sigurno uspijeva), a sad odjednom po nominali?
da ne bi za koji mjesec ispalo da su dobili po tadašnjoj tržišnoj cijeni…
[angry]



Dobar dan. Kakva je situacija u Staklenicima? Jel se javio netko naknadno na natječaj? [lol] Nije još?? A ništa,bude bude,jednoga dana će se i to prodati. Nego ,ima tu neki paničar da se malo istrese? Nema? A ništa ,bude bude……. [lol]

meni danas treba nešto keša, pa prodajem ispod 3000 kn….ali samo danas pa se požuri, sutra ponuda ne vrijedi! [thumbsup]
[/quote]

Kaj požuri? Pa tu sam na bidu ali slabo prodajete…kao 2630 vam malo a za 2730 bi već moglo [rolleyes] Pa to vam je samo 100 kuna razlike i rješeni ste svih dvojbi. To olakšanje samo po sebi vrijedi bar 200kn.. [lol] …a evo opet nešto kapnulo [thumbsup]…jedan komad,kaj to opet netko veliki izlazi [angry] Smart,skužio sam te [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close