KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Izgleda da nitko više ne želi jeftino prodat, a baš razmišljam kupiti

imaš pravo, prodaja je na visokih 2500 kn i stvarno nema smisla sada bacati lovu, treba sačekati jači pad ZSE pa kupovati KSST na 1500-2000 kn
[/quote]
to je ok ako čekaš na plaži

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

de plejboj ne kemri okolo kerovske fore i zecove krafne…

Jucer je Plejboj "slucajno" prodao 1 kom.
Danas ce Marvelovac ili Smartinjo "slucajno" prodat/kupit 1 kom.
Decki vode brigu da ovo ne ode u poseban rezim trgovanja…time i u zaborav!

Trio fantastikus.

free flow information

de peljboj ke bilo da prodajes klastenike…

@pavknego
pa i ti bi kolega prodavao da si na njegovom mjestu….napisao je da je otišao na odmor a lova ostala u dionicama,pošto nitko ne skida sa aska primoran je prodavati ipak odmor nije besplatan [lol]

nemojte me držati za riječ……ali…..čuo sam da se neki makedonski poduzetnik misli javiti za drugi krug…….navodno je radio analizu tla i rezultati su fantastični za uzgoj…..patlidžana

al ono…..baš organski [wink]



@pavknego

pa i ti bi kolega prodavao da si na njegovom mjestu….napisao je da je otišao na odmor a lova ostala u dionicama,pošto nitko ne skida sa aska primoran je prodavati ipak odmor nije besplatan [lol]

de brane domobrane ne razumem se ja ke u ovde u ove klastenike, ke to je niheve probleme ne kmoje,, ke mogu da pesem???

Nije tvoje da pišeš nego kad Plejboj kaže da kupuješ onda kupuj [lol] [thumbsup]



Izgleda da nitko više ne želi jeftino prodat, a baš razmišljam kupiti

DOSLOVNO NITKO.

JUČER SAM OVDJE ZABUNOM PUSTIO JEDAN KOMAD PO 2482 – KRIVO SAM UKUCAO NALOG – prodaja umjesto kupnje, ne mislim sada to skupljati nazad (nije baš neka količina he he ) ali sad smo lijepo vidjeli da doslovno NITKO nije voljan više prodavati KSST ispod 2600 kn minimum.

A po meni je i to jako, jako sitno šta ima na prodaji do 3000. S obzirom da je vrijeme najveće krize na KSST sada definitivno prošlo smatram da će u iščekivanju novog natječaja i Plana privatizacije koji se spominje sa rokom 1.7.2011. na posljednjoj Sjednici VLade ovdje ljestvica polako rasti iz dana u dan prema 3100 kn, ili će pak prometi biti ovakvi kao jučer, nečija zabuna, dva komada za kruh i kavu i slično …

Isprika svima koji su se možda prepali i pomislili da netko opet jučer iskrcava [wink] , doista sam slučajno fulao nalog , jer sam igrao istovremeno na više tickera.

Ako ne vjerujete da je ta dionica dakle bila zabunom prodana stavit ću i nalog, nema frke

I OVAJ KOJI JE ZABO NEKA – PLATI PIĆE ! [cool]
[/quote]

de pjebojicic ke je privatizacija ovde

de je to tema na kojoj peses ili je to zaladakoju jededes?????

de ke je ove http://www.kastela.org/content/view/14288/2 , http://www.kastela.org/content/view/14186/2, http://www.kastela.org/content/view/13885/2

Jedan mali natječajčić će nadasve podići broj transakcija na ovim dionicama. Sekundu poslije objave netko će uspjeti kupiti 16 dionica do 4500 kuna, stoga je za sada samo tema dosta likvidna [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


nemojte me držati za riječ……ali…..čuo sam da se neki makedonski poduzetnik misli javiti za drugi krug…….navodno je radio analizu tla i rezultati su fantastični za uzgoj…..patlidžana

al ono…..baš organski [wink]

Jel kerozin dobar za patlidžane? A kad sleti ruski tupoljev patljidžani se sami beru i slažu po veličini, otkotrljaju do ceste i uskoče u Agrokorov kamion. 😉

De mi reci kae ovo tako jeftino 🙂



nemojte me držati za riječ……ali…..čuo sam da se neki makedonski poduzetnik misli javiti za drugi krug…….navodno je radio analizu tla i rezultati su fantastični za uzgoj…..patlidžana

al ono…..baš organski [wink]

Jel kerozin dobar za patlidžane? A kad sleti ruski tupoljev patljidžani se sami beru i slažu po veličini, otkotrljaju do ceste i uskoče u Agrokorov kamion. 😉
[/quote]

de ove je ke da slusem pesmu o chernjobelu

de ne razumem ke se tu da radi ke nesto za jest, ke za pit?


De mi reci kae ovo tako jeftino 🙂

A sad, šta je tebi jeftino , to je pravo pitanje … Aj kupi 200 komada po 2400 ako možeš. Evo na svakih 200 kupljenih po 2400 ja cu te počastiti sa dve džabe ako si za [wink]

By the way, sjednica Vlade na kojoj će objaviti daljnji tijek privatizacije ja na pomolu Dame i Gospodo :

"Također, Vlada Republike Hrvatske je upoznata s Memorandumom o suglasnosti o poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju između Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja Republike Hrvatske i Programa Ujedinjenih naroda za razvoj, potpisanim 3. lipnja 2011. godine u Zagrebu."

Kressho

New Report

Close