KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lebowski, pssst! [sealed]

što – sad kad ste iscrpili sve laži – nato, ruse, bugare i ostale kvaziulagače – sad ćete glumiti konspiraciju…….ko fol ima puno lipih stvari ma ne smite kazat

hahahah

Tako je mintauro, u pravu si! Lažemo i navlačimo od samog početka priče! Uh, jesi nas skužio, evo stotka od mene!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Normalno da sam u pravu…….

psssssssssstttt
Blesavo je hvaliti dionicu dok ona cijelo vrijeme pada.
Ne ide to jedno s drugim.

Evo stotka za navlačenje i laganje [lol]

Iako cijena dionice ksst-r-a pada g.šantić niti jednu dionicu nije prodao…kao što vidimo za sebe je zadržao 312 komada, i dalje je među prvih 10, jednom rođaku je dao 150 komada, drugom 150 komada, a trećem 50 komada…kad su g.šantiću dali ugovor na potpis i uz ugovor 662 dionice ksst-r-a valjda su g.šantiću rekli i koliko to vrijedi, valjda su dionicu obračunali po nekoj cijeni, k’o što su i njegovu davno oduzetu zemlju obračunali po nekoj cijeni uz pripadajuću kamatu…da su mu čunali dionicu staklenike po 3.000 valjda bi čovjek, a i njegovi rođaci do sada sve prodali ili bi prodali makar par komada, a nisu niti jednu. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

I šta ima ovdje? Nešto pada ovo, zna li ko zašto?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Iako cijena dionice ksst-r-a pada g.šantić niti jednu dionicu nije prodao…kao što vidimo za sebe je zadržao valjda bi čovjek, a i njegovi rođaci do sada sve prodali ili bi prodali makar par komada, a nisu niti jednu. [wink]

Jel ovo neki Šantićev rođo tuče po bidu?

zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…
znači li to da se očekuje da se nitko neće javiti u 1. krugu???
a tko zna kad će biti 2. krug?
HFP se ugasio, vlada je pred izborima koji se očekuju brzo nakon ljeta, pa je pitanje hoće li uopće biti novog natječaja ili će taj posao čekati novu vladu, što znači tek iduće godine! [undecid]

pa neće valjda marijanska brazda…
[angry]


I šta ima ovdje? Nešto pada ovo, zna li ko zašto?

Ma netko je povjerovao Smartovom sarkasticnom odgovoru Minotauru. Dobro za dokup, reko sam da cu uzet krajem 4. mjeseca par komada, ali nisam ni sanjao da cu ih dobiti po ovakvim bagatelnim cijenama.

Rusitelj vlade ^_^.


zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…

Zašto te to čudi?
Oni su kupovali po 350-700 kuna a zadnjih nekoliko tjedana nagovaraju naivce da kupuju.


zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…
znači li to da se očekuje da se nitko neće javiti u 1. krugu???
a tko zna kad će biti 2. krug?
HFP se ugasio, vlada je pred izborima koji se očekuju brzo nakon ljeta, pa je pitanje hoće li uopće biti novog natječaja ili će taj posao čekati novu vladu, što znači tek iduće godine! [undecid]

Ne bih to rekla. Mislim da ova vlada mora doći do neke love pa prodaje ksst jer sigurno ima interesenata za to zemljište. Vjerujem da je Čobi s pravom trljao ruke jer se vjerojatno s nekim dogovorio… Može to biti ili Todorić ili Rajić ili podravka. Zemljište će se prenamjeniti sigurno a cijena građevinskog zemljišta je jako, jako visoka. Građevno zemljište na jadranu je jako, jako skupo jer ga i nema baš previše. Ja planiram kupiti jednu parcelu (koja budi rečeno nije građevna), ali će navodno biti po cijeni od 350 eura/m2 okolica splita (nisu Kaštela). E sada, ako će se to zemljište prenamjeniti u građevno dionica sigurno vrijedi 7000kn. razmislite o tome….


zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…
znači li to da se očekuje da se nitko neće javiti u 1. krugu???
a tko zna kad će biti 2. krug?
HFP se ugasio, vlada je pred izborima koji se očekuju brzo nakon ljeta, pa je pitanje hoće li uopće biti novog natječaja ili će taj posao čekati novu vladu, što znači tek iduće godine! [undecid]

Eto, da nema ovakvih razmišljanja, od koga bi mi kupovali!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

meni se cini da su ovo dogovorene transakcije,iako moram priznati da me malo zbunjuje trenutno stanje na bidu i danasnja cijena…
na PM ste me mnogi pitali zasto cemo tek vidjet nervozu kroz 15-ak dana,
nemam nikakvu info,nego jednostavno zato jer ce do kraja natjecaja ostati svega par dana…

svakoga dana u svakom pogledu...



zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…

Zašto te to čudi?
Oni su kupovali po 350-700 kuna a zadnjih nekoliko tjedana nagovaraju naivce da kupuju.
[/quote]

Poštovani,

da su kupovali i po 1kn mogli su sve to prodati iznad 4000kn po dionici-dugo, dugo vremena dionica je bila u intervalu od 4300-4700 (da su pretpostavljali da ne vrijedi toliko) a ne sada kada je bid tako mršav. Meni to sve miriše na veliki rast uskoro. Ali mene treba uzeti s rezervom jer ja nemam provjerene i povjerljive informacije, samo razmišljam naglas.

Koeficijent 1:2,2 , ovo je već malo povoljnije za ulog, izašao sam na 4600 i počinjem razmišljat o povratku u poziciju, a i vrijeme ističe, počeo sam sanjat da mi je pobjeglo.

New Report

Close