KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovdi zaista postaje zanimljivo…..
maleni su tankih živaca…. [wink]

vidjet ces kroz 15-ak dana tko je tankih zivaca.. [cool]

svakoga dana u svakom pogledu...

INA vs KSST velika razlika u likvidnosti, riziku, potencijalnoj zaradi, veličini firme i vrsti poslovanja, ali vrlo slična tržišna cijena. Bit će zanimljivo 01. 07. vidjeti koji ulagači su bolje prošli.

Koji naivci – kako su navučeni na prodaju i gubitke rušenjem cijene onih koji će se veseliti ovom kupnjom posebice nakon isteka natječaja.


INA vs KSST velika razlika u likvidnosti, riziku, potencijalnoj zaradi, veličini firme i vrsti poslovanja, ali vrlo slična tržišna cijena. Bit će zanimljivo 01. 07. vidjeti koji ulagači su bolje prošli.

Zašto 01.07?



INA vs KSST velika razlika u likvidnosti, riziku, potencijalnoj zaradi, veličini firme i vrsti poslovanja, ali vrlo slična tržišna cijena. Bit će zanimljivo 01. 07. vidjeti koji ulagači su bolje prošli.

Zašto 01.07?
[/quote]

Okvirno… Važno da je poslije 16.05. [wink]

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 338 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 202 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PERIĆ IVAN 187 0,16 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,64

perić +1

Ovim tempom mogao bi postati većinski tamo negdje 2.358. godine…

http://www.kastela.hr/obavijesti/ponovna-javna-rasprava

To je to – Idemo! [lol] [lol] [lol]

ovo strašno izgleda [undecid]

Kupnja – KSST-R-A
1 3.600,00
1 1.900,00
2 1.303,33
2 1.252,00
10 1.251,00
….
….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

E ljudi moji ako vam ovo nije informacija onda je zbilja bolje da se klonite ove i ovakvih dionica. Javni uvid inače po zakonu traje 30 dana izuzev specijalnih okolnosti. U ovom slučaju specijalna okolnost je da se prijedlog mora usvojit prije kraja natječaja za privatizaciju odnosno 16. 05.
Za vas koji ne čitate unaprijed sačekajte 22. travnja, na stranici http://www.kastela.hr će biti objavljen prijedlog koji će naravno biti u skladu s dogovorom u HFP-u. Naravno, očekujem i da će g. Pesna imati primjedbe…

Zašto bi se prijedlog morao usvojiti?


Zašto bi se prijedlog morao usvojiti?

Kako je razina ovdje prikazanog znanja doista fascinantna, mislim da bi odgovor na postavljeno pitanje dodatno zapleo moždane vijuge forumaša koji još uvijek pokušavaju svariti informaciju da onaj tko preuzme 75% dionica mora dati javnu ponudu za otkup preostalog dijela po tim i takvim pravilima.

E sad, zamislite da se ovdje počne objašnjavati što je to prostorni plan, čemu on služi, tko ga i zašto predlaže. Pa da se onda piše o tome tko su i što gradski vijećnici, što oni predstavljaju, što su političke stranke, što je stega, što nezavisna lista, tko je Pensa….

Prevelik je to izazov.

Ali ukratko, za sve one koji grabe po ovim cijenama: Ne mora se uopće prihvatiti prostorni plan. Dapače!


ovo strašno izgleda [undecid]

Kupnja – KSST-R-A
1 3.600,00
1 1.900,00
2 1.303,33
2 1.252,00
10 1.251,00
….
….

Zanimljivo, kupnja posustala. A kako je netko primjetio, treba razmišljati "outside the box", i ne zadovoljavati se sa 7.000, već pitati zašto ne 15.000?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Da se mora usvojiti i da znamo kupca već bi cijena bila na 7k. Međutim moram priznati da me brinulo što se ne priča o prenamjeni kada je bio dogovor da će se taj proces završiti prije kraja privatizacije. Uz regularnih 30 dana koliko bi trebao trajati javni uvid jednostavno se proces ne bi stigao obavit. Mislim da je to glavni razlog zbog čega su pojedinci počeli prodavati po ovako niskim cijenama. Tako da me sada jako razveselio podatak da ipak sve ide po planu. Na žalost ja nemam insajderskih informacija tako da uglavnom zaključujem iz podataka koji su mi dostupni.
Inače moram pohvaliti i Upravu grada Kaštela i HFP, sadašnji AUDIO, da uredno odgovaraju na upite u okviru svojih mogućnosti.


Da se mora usvojiti i da znamo kupca već bi cijena bila na 7k. Međutim moram priznati da me brinulo što se ne priča o prenamjeni kada je bio dogovor da će se taj proces završiti prije kraja privatizacije. Uz regularnih 30 dana koliko bi trebao trajati javni uvid jednostavno se proces ne bi stigao obavit. Mislim da je to glavni razlog zbog čega su pojedinci počeli prodavati po ovako niskim cijenama. Tako da me sada jako razveselio podatak da ipak sve ide po planu. Na žalost ja nemam insajderskih informacija tako da uglavnom zaključujem iz podataka koji su mi dostupni.
Inače moram pohvaliti i Upravu grada Kaštela i HFP, sadašnji AUDIO, da uredno odgovaraju na upite u okviru svojih mogućnosti.

Dakle, najmanje 3.500 kunića po dionici zarade je dostupno svima, ali ipak ljudi ne kupuju? Nije čudo što nam je kako je.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close