KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li ovo neki radnik opalio po bidu ili je nekom od vas junaka pobjeglo?

No Face, No Name, No Number

kolega matrix, dajte prestanite više po 10x ponavljati jedno te iste postove jer je to degutantno! pa ne ovisi vam valjda život o tome da nekome uvalite dionice KSST po 5000 kn?!? prestanite više s tim maltretiranjem!

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

4666 – 4 komada…

666 nije sretan broj nalogodavče, opusti se malo [wink]

Vidim, ovdje se i dalje kače jedinice naj frajerima, baš kao i u srednjoj nekada… Kažeš nešto pametno il duhovito, odma kulja [wink] [lol] [cool]

Danas ce probiti 5000… Kupnja je nestrpljiva, jer iako natjecaj traje 60 dana free float im zderu vec postojeci dionicari koji znaju zasto ce biti 7000 i to ce ih isprovocirati da napadnu. Razumljivo – s razlogom, jer kad se ovaj posljednji zalogaj free float-a potrosi, nece vise nitko htjet prodati prije kraja natjecaja , ispod barem 6000…

S jedne strane dakle – stisce ih pohlepa, nevoljkost da se plati i 100 kn vise nego sto bi se moglo, a s druge strane kao i uvijek vrijeme koje kao da govori – Kupi sada makar i po 5 jer sutra kad objave natjecaj i sluzbeno nitko vise nece htjeti prodati …

Kressho

Kakvo stopiranje prometa [lol] [wink]

( I ovdje i tamo [lol] )

Kressho

@titus, traffic, miami…
vi mi izgledate kao neprikosnoveni stručnjaci za staklenike, molim vas recite meni neukome kad će ovo na,recimo, 500kn tako da mogu i ja nešto ubosti?
u stvari, prateći vaše pisanje čini mi se da to ne vrijedi ni 100kn
možda je bolje da ni ne kupim prije 50kn tako da nešto i zaradim
[kiss]


@ Meister

Blokiran si pa te ne vidim kada sam online, ali posto sam dobra dusa za tebe i ostale neupućene jos jednom cu staviti video zapis sjednice Vlade RH prošloga četvrtka

Poslušajte

http://www.vlada.hr/hr/na…diozapis_109_sjednice_vrh

od 60:20 min počinje govor o Kaštelanskima staklenicima

a u 61:03 min g Čobanković kaže da su se već javili zainteresirani

Poslušaj i nemoj biti ucviljen

Srdačan pozdrav

kaj je netko dao ponudu na sjednici vlade [lol]
daj jos jednom poslusaj kad jaca u 61min40sec daje na prijedlog za glasanje raspisivanju natjecaja za ksst, a ti si cuo da su u 60:20, 1:20 prije toga vec zaprimili ponudu [lol]
jooooj

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Prisljen je lagati kad mu argumenata ponestaje,,,inače ovo se razvija baš kao što je netko rekao,,,
TNSA fajl gdje je raslo sa 6K na 11K a poslije STEČAJ,,,, ali naravno sad kažu da su se "izvlekli"

No Face, No Name, No Number


kolega matrix, dajte prestanite više po 10x ponavljati jedno te iste postove jer je to degutantno! pa ne ovisi vam valjda život o tome da nekome uvalite dionice KSST po 5000 kn?!? prestanite više s tim maltretiranjem!

Zašto na 5000 kada za njih mogu dobiti minimalno 7000kn? [tongue]

Ne brini se za mene, niti za moje dionice. Siguran sam da ima još dobrih prilka na našem i ino tržištu samo treba imati vremena, volje i živaca ;istraživati i pitati.

Srdačan pozdrav

u jutro je bilo 750 komada na prodaji, sad je već 1014 koamda, a količina na kupnji se smanjila. meni miriše na pad cijene prema 4000 kn do kraja tjedna

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Mislim, preferiram rast KSST, ali bi kaznio brokersku kuću koja je izložila nalog na kupnji od 25.000 kom. po 1 kunu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

4771 kunu prosječna današnja protrgovana cijena
zato valjda i nitko ne lupa po bidu

Postanite Eu-robovi

Kakvo glumljenje "kupnje". Baš me zanima hoće li HANFA reagirati i nekoga opaliti po džepu? [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Mislim, preferiram rast KSST, ali bi kaznio brokersku kuću koja je izložila nalog na kupnji od 25.000 kom. po 1 kunu!

Kako znaš da nije nalog lokalne zajednice ili Vodovoda kojem su staklenici dužni?

No Face, No Name, No Number

Taj ima osjećaj za ući u dionicu na vrhu,,, tako je producirao postove i na INGRI na vrhu

No Face, No Name, No Number



Mislim, preferiram rast KSST, ali bi kaznio brokersku kuću koja je izložila nalog na kupnji od 25.000 kom. po 1 kunu!

Kako znaš da nije nalog lokalne zajednice ili Vodovoda kojem su staklenici dužni?
[/quote]

Hahahah! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close