KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo trgovanje danas. Jak pad cijene od skoro -11% uz promet od 3,8 milijuna kuna (preko 5000 dionica). No ni kupnje ne nedostaje, od 690-700 na kupnji je skoro 1300 dionica.

Ignore: KressoM, delux

ja sam danas kupio nakon dužeg vremena jer neće dugo proći kad će netko iz vrha top10 opet počistiti sve do 800-840 kn pa zašto to ne iskoristiti..još kad se sjetim kako je šaranović uložio stotine milijuna kuna u kupnju dionica po 1050 kuna

Samo nek dan zavrsi sa padom od 10 % pa to objave na raznim dnevnicima…bit ce strke sutra.

Brana na 700 se drzi ali navire li prodaja navire

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kupnja je brutalno ojačala, od 690-705 kn sada se kupuje 1853 dionice (1,3 milijuna kuna).

Ignore: KressoM, delux

protrgovano je više od 7.000 dionica,a velik dio toga ide u malim paketima od po 45 – 55 dionica. bit će da su to radnički paketići?

Saudijici nisu platili 30ak mil kuna i odma frka !

To je netko jako dobro jucer znao ali dobro tu su Pivac i Kappa pa ce branit ulozeno ? 😉

I opet nema info iz Krasa o tome

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/KRAS-fin2019-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pozdravljač,

Sve je plaćeno i naplaćeno.

Nemoj dezinformirati javnost. To stoji tu jer unutar Kraša traje obračun sa neposkusnicima pa se onda neke direktore dezivuira i nude im se znatno nepovoljniji ugovori na potpis.

prodavači su se jučer ispucali,,danas doleti još poneki zalutali metak , ali oko 700 kn je na kupnji stalno 2000-5000 dionica.kad presuši ovo što radnici prodaju po 40-50-60 komada, pobrat će i one veće zalogaje na 800-860 kn gdje je parkirano 5000-6000 dionica

https://www.seebiz.eu/tvrtke/neto-dobit-krasa-u-2019-potonula-68-7/226182

 

”Zbog političkih rizika rezervirano je 29 milijuna kuna potraživanja od kupaca iz Saudijske Arabije, a ukupne rezervacije iznosile su 30,9 milijuna kuna. Te su se rezervacije odrazile na povećanje rashoda Kraš grupe i na ukupni neto rezultat”, navodi se u priopćenju

 

Ako laze koza ne laze rog

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

zanimljivi su ovi “prodavači” (njih 6) na 710 kn….mogli su nedavno prodati koliko su htjeli na 800 kn i naravno nisu prodali…mogli su prodavati u padu od 800 prema 700 i nisu prodavali, ali sad kad imaju kupca koji stavi nalog na kupnju tih do njihovog na 705 kn, ne žele spustiti cijenu za 5 kn i prodati?!…jedini zaključak je da njih prodaja realno ni ne zanima nego stišću cijenu prema dolje dok istovremeno kupuju…za sada su vrlo uspješni, jučer preko 10.000 dionica, danas nešto manje, za sada oko 6500…prodavači, sudeći po količinama, su uglavnom radnici koje su i firmi izgleda dobro isprepadali pa sad samo sipaju po bidu i bacaju im dionice u mrežu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

još jedan kuriozitet, od početka godine trgovalo se cijelo vrijeme oko 800 kn, s time da je sav zbirni promet od početka godine pa do jučer bio cca. u rangu samog jučerašnjeg prometa

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

još jedan kuriozitet, od početka godine trgovalo se cijelo vrijeme oko 800 kn, s time da je sav zbirni promet od početka godine pa do jučer bio cca. u rangu samog jučerašnjeg prometa

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Po prema promjenama u prvih 10 ( a to je stanje od 26.02) kad je protrgovano 1857 dionica po cca 780 – 800 kn , i Pivac i Kappa star su kupci . Pivac 623 a Kappa 1108.

Ova zadnja dva dana od tih 17 000 dionica vrlo vjerojatno je veliki dio takodjer zavrsio u njihovim “rukama” ( vidjet ce se u nedjelju/ponedjeljak ) ali da je bio pritisak na prodaji , stvarno je . Ne vjerujem da su “prestraseni ” radnici.. Ne znam koliko uopce njih ima dionice van ESOP-a. i daih se toliko puno odlucilo izlazit.  Vise mi to lici na nekog  “jaceg”. ZABA..Marica..Kako god..brzo bi se trebalo saznat.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Prodaju radnici. Radnici su mimo esopa kupili dionice na kredit koji je prije nekoliko dana otplaćen i sa dionica je skinut zalog.

koliko vidim iz promjena u top10, dokupljuju br.1 (braća pivac) i br.2. (kappa star limited)….izgleda da će se voditi borba do kraja za zadnje slobodne dionice….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close