KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko je danas u mrezi RBA zavrsilo do sada?

s današnjim kupnjama ovaj veliki kupac vjerojatno ima prosjek oko 550-600 kn tako da on ima rezona kupovati i po 700 kn….međutim, mali koji sad kupuju mogli bi se opeći….

p.s.fora bi bila da mu sad pivci počnu prodavati na 700 kn na burzi 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ne znam što reći, rizik je velik jer kad ovaj stane s kupnjom, bida više neće biti.
Samo je pitanje koliko će kupovati i zašto uopće kupuje?

Lako moguće da Pivci skupljaju koliko mogu da pređu 50%…
Netko je postao da su slično napravili kada su preuzimali Vajdu…
Više ne znam ništa, zavrtilo mi se od svega…over and out…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ovo je prilično poučno trgovanje za našu burzu, mnogi mogu vidjeti da ipak nisu sva izdanja bezvrijedni papirići, ali se netko jako trudi da to tako pokaže, dok se ne pojavi ovakav slučaj i pokaže da ipak hrvatske kompanije vrijed puno više od cijena na koje su ih ubili posljednje desetljeće,

sumnjam da će Pivci u prodaju, bez većih poremećaja na svjetskim tržištima u narednih 2-3 godine, mogu uzeti višestruko od duplo

Svi se boje kupca, nema više aska. Nakon ovakvog rasta logično bi bilo očekivati 10000 komada na 750-800kn, međutim ništa.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Koliko je danas u mrezi RBA zavrsilo do sada?

Moguće i 15k komada… tako da ih sad već moguće ima 70+ tisućica

RBA ima više, barem 85 000 za sada

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


RBA ima više, barem 85 000 za sada

Moguće, zbrajao sam odokativno 🙂

Pitanje je sad,,, tko prodaje??????

Tko god kupuje a nije iskazao namjeru ne može dati protuponudu, to kaže ZPDD. Ovo je preslika preuzimanja Vajde. Cijena je išla od 250 do 800 kn. Ovdje nekom analogijom 1000-1250 kn. Možda griješim, ali sličnost je neodoljiva.

Ovo je poniženje za naše fond menadžere. Dionica koja je po svemu odavno trebala biti njhova sad im izmiče ispred nosa. A za usporedbu samo u Petrokemiji šišani su u više navrata po velikim dokapima a na kraju su ostali bez svega. A uložili su puno više nego RBA sada.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

New Report

Close