KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gledam malo prodajne naloge i zanimljiva je ne samo količina (10.295 dionica) na 940 kn, već i jako mali broj naloga (svega 6) na toj cijeni …drugim riječima, prosječna veličina naloga je čak 1.715 dionica što znači da su to veći dioničari…
e sad, jesu li se oni tamo postavili slučajno (hmmm) ili su “vidoviti”, možda saznamo kroz koji dan…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

na 800 kn vidljivo je 950 komada, skriveno je još 4.500-vidjelo se malo prije

tko to odmah pokupi 1-2 dionice koje ostanu visiti na prodaji?

vidim da vam još nije jasno…NEMA PONUDE ZA PREUZIMANJE!…upravo je opstrurana ovom agresivnom kupnjom i porastom cijene na tk za 120%

pivac-esop niti zajednički niti pojedinačno ,sigurno neće ići u obranu pozicije nudeći višu cijenu od najviše tržišne + premiju što ukazuje da je aktualan postupak ponude zapreuzimanje završen i prije nego što je počeo a šaranović, em NE može(može ali mu se dionice računaju kao ništetne) dati kontra ponudu jer je kupovao u vrijeme započetog postupka, em je ovdije autsajder s kojime neće nitko a za preuzimanje mu upravo treba paket jednog od konkurenata kojega je ovom agresivnom akcijom upravo opstruirao.

eventualno po isteku roka ili odustajanju od aktualne obveze MIBP za preuzimanje, šaranović može dati neku svoju ali ako pivac i esop ugovore zajedničko djelovanje sad za koji dan, onda mu je to pucanj u ništa jer ovi imaju 51% glasova na GS, također, zajedničko djelovanje sa šaranovićom, o ćemu tu neki blebleču, je tek najmanje izgledna opcija, ne znam koja sila bi to bila da natjera pivce ili esop u partnerstvo sa njime …

a to što se ekipa polakomila i skupo ušla na 800+ pa se sada raspisali priželjkujući zubić vila kombinacije ne bi li ušićarili par%, možda vam i bude ali što se zarade tiće, ovo je završena prića, prošo voz!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Barbosa, još samo za kraj napiši zašto onda šaranović kupuje.

mali se opet slažu na 900 kn…pametno….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tako, kupuje mu se.

Kao da on sutra ne može nekome preprodati svoje dionice. Tko nije ni Pivac, a ni ESOP i taj neki novi dati javnu ponudu za preuzimanje. Obveznu, a ne dobrovoljnu.

Ja javno pozivam male da još ne prodaju jer će cijena vjerojatno ići gore. Ako bas moraju, neka prodaju dio.

Barbosa

Čini mi se da previđate ono što je preočito: a to je da kad Šaranović pljune 1200 ili koliko već Pivci prvi prodaju i to je kraj priče. Para vrti što burgija neće. I ponudu će dati kad se za to steknu uvjeti, tj. isteknu neki zakonski rokovi. Zato sad ima vremena za skupljanje na burzii ne žuri mu se jako više.
Nadalje, nisu Pivci ušli unutra da zaštite ne znam koga ili što nego da zarade.
Htjeli su pobrati sve i prodati sve skuplje, ali kad već ne ide zadovoljit će se i sasvim lijepom zaradom za paket koji već imaju. Fućka se njima i za Maricu i za ESOP.

P.S.
Nemam dionice Kraša niti namjeravam inicirati poziciju u naredna 72 h.
Imam Opte i Pevec.
Pišem ovdje jer je zabavno i vrlo aktualno, pišu svi pa i ja.

P.S.2
Zaglavili ste u krivim dionicama koje sad ne rastu pa sikćete okolo po svemu što raste.
Već viđeno od vas puno puta.

jel se to meni čini ili je opet na bidu skriveni koji kupuje sve po 850?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Barbosa, još samo za kraj napiši zašto onda šaranović kupuje.

možda on zna tko će dati ponudu i po koliko, koji sada trenutno nema dionice, a da nije on, zar je to nemoguće, nači možda neki fond koji raspolaže milijardama. ah pa da, to bi bilo prekrašno

https://www.vecernji.hr/biznis/u-manje-od-2-tjedna-dionica-krasa-skocila-za-235-posto-saranovic-i-dalje-ne-otkriva-planove-1346618

Ignore: KressoM, delux

irdeto, 20.09.2019. u 12:45
@Barbosa

irdeto, 20.09.2019. u 12:45

irdeto, 20.09.2019. u 12:45
Čini mi se da previđate ono što je preočito: a to je da kad Šaranović pljune 1200 ili koliko već Pivci prvi prodaju i to je kraj priče. Para vrti što burgija neće. I ponudu će dati kad se za to steknu uvjeti, tj. isteknu neki zakonski rokovi. Zato sad ima vremena za skupljanje na burzii ne žuri mu se jako više.

da Pivci će prodati kada im bude odgovarala coijena iako i sada mogu zaradti ca 200 mil kuna , obzirom da su kupovali dionice kraša u rasponu od 550 – 380 kuna to je prosjek oko 450 kuna , teško će radnici iz ESOPA prodavati jer znaju da će novi gazda htjeti izvući novce , a u tom slučaju je prva stvar da smanji broj radnika

Skriveni na 850 je moj.Trenutno i po ovim cijenama nema bolje kratkoročne prilike na zse od Kraša.

Pitanje je ovdje samo jedno jesu šaran i pivac u dealu ili nisu. Ako nisu onda sam uvjeren da će učiniti sve da šaran polomi zube jer ovdje nije riječ o nekakvoj preprodaji radi zarade, ovo je nešto što pivci oce svojim unucima ostaviti u amant. Ako jesu u dealu, onda šaran skuplja za pivca I to vam je jasno ko dan, kakav eu fond kakvi bakraci.

New Report

Close