KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I što je tu čudno? Ni prvi ni zadnji… A hvala Bogu pa je HANFA uber sposobna!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zez, mogu oni i 5 skrbnickih otvoriti, ali prelaskom 5% imaju 3 dana da svekolikoj javnosti kazu tko iza kupnje stoji.


RFB u četvrtak 12.9. prikupio još 12.737 dionica od 15735 protrgovanih. Više od 80%.

I sada je oko 11.000 komada na kupnji na 7 kn. Vjerojatno će opet u jednom trenutku pobrati sve naloge na nekoj cijeni, lako moguće do 850 kn.

Ignore: KressoM, delux

Renči ako ćemo špekulirati mogla bi biti to i Coca-Cola HBC koja je kupila Bambi (nemoj zaboraviti da je generalni Coca-Cole HBC naš dečko iz Zagreba) ili Mondelez ili Atlantic grupa … sve je moguće

Ideje naše benzin Vaš!

Nema više prodavatelja po 700 kn. Ljudi žele više… pitanje je hoće li se rally nastaviti. Sad će kupac napravit paniku potencijalnim prodavateljima na način da neće kupovat po asku. Što napraviti? Da li prodati po 700 kn ili čekati!?

Danas je dobitna kombinacija ako se uspije što kupiti odmah iznad ovog velikog naloga na 700, sve ostalo je jako rizično.

Mislim da je najbolje odmoriti misli i prošetati na svjež zrak. Opustiti se i ne baviti se Krašem neko vrijeme, naravno za one koji ga imaju. Dok se ne razbistri tko je kupac i koje su mu namjere.

Vidim da špekulanti drhte, pa bi za njih bilo najbolje da prodaju. Da se bzvz. toliko ne muče.

…baš me zanima razvoj situacije ovdje….da li je ovo bilo bildanje tromjesečnog prosjeka pošto prva ponuda za preuzimanje očigledno nije bila pravovaljana pa bi se prosjek mogao računati zaključno s jučerašnjim danom (oko580 kn) ….ili se radi o nečemu savim drugom…

Radi se o preuzimanju. Samo je pitanje koliko postoji preuzimaca. Za jednog već znamo. Za drugog…. uskoro bi se trebalo znati vise.

Moguce je da iza RBA racuna ima vec skoro 100k dionica kad se pribroje jos ova 2 protekla trgovinska dana, tu negdje vrlo blizu…

…ne znam kako se vama čini ali meni se čini da je kupac doveo dionicu do željene razine cijene…oko 750 kn…jučer prosjek 742 kn…i skuplja sve što se ponudi po toj cijeni…

A kako je Marica došla do 8000 dionica. Kupovala polagano od plaće?


Moguce je da iza RBA racuna ima vec skoro 100k dionica kad se pribroje jos ova 2 protekla trgovinska dana, tu negdje vrlo blizu…

skupljat ce vjerojatno na vise racuna u vise banaka da ga se ne skuzi dok ne skupi relevantnu kolicinu s kojom se imati adut za pregovore s ESOPom

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Ako dođe na 5% mora se objaviti promjena glasačkih prava.

Pa tko kaže da se neće objaviti, al tko mora objaviti?

Izdavatelj, zar ne?

E tu bi moglo biti iznenađenja, netko će razjapili vilicu do poda! 😁

New Report

Close