KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@metalik
“mora se”?
riskirat ce taj i nekakvu kaznicu kod ovakvog uloga i nece se otkriti dok sam ne odluci.
mogu se kladiti da je vec presao 5% i-nista!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


Mislim da Pivci kupuju preko jednog ili više skrbničkih, a naknadno će to objaviti.

Moguće da su se i oni uključili nakon ovog agresivnog kupca, ali uvjeren sam da ne stoje iza ovog RBA računa koji je ovako agresivno s desecima milijuna skupio poveću količinu uz jak rast cijene i to zato jer nije bilo razloga da sami sebi dižu cijenu nakon što su dali ponudu Esop-u!
Naime, cijena na burzi bila je oko 400 kn tako da su mogli dati ponudu na 500 ili 600 kn i bez problema bi skupili debelo preko 50% tj. nije bilo nikakvog razloga da dižu cijenu na 700,800 ili jučer sve do 850 kn!
Zato sam uvjeren da je još netko u igri tko se želi dočepati Kraša ili ih dizanjem cijene na burzi prisiliti da iskeširaju poveću lovu za svaku dionicu i da to Pivcima izaziva popriličnu nervozu.

Ignore: KressoM, delux



Mislim da Pivci kupuju preko jednog ili više skrbničkih, a naknadno će to objaviti.

Moguće da su se i oni uključili nakon ovog agresivnog kupca, ali uvjeren sam da ne stoje iza ovog RBA računa koji je ovako agresivno s desecima milijuna skupio poveću količinu uz jak rast cijene i to zato jer nije bilo razloga da sami sebi dižu cijenu nakon što su dali ponudu Esop-u!
Naime, cijena na burzi bila je oko 400 kn tako da su mogli dati ponudu na 500 ili 600 kn i bez problema bi skupili debelo preko 50% tj. nije bilo nikakvog razloga da dižu cijenu na 700,800 ili jučer sve do 850 kn!
Zato sam uvjeren da je još netko u igri tko se želi dočepati Kraša ili ih dizanjem cijene na burzi prisiliti da iskeširaju poveću lovu za svaku dionicu i da to Pivcima izaziva popriličnu nervozu.
[/quote]

logika štima..meni također nema smisla da pivci sami sebi dižu cijenu!tko bi normalan sebi izbijao milijune iz džepa?! ne,ne..netko treći je u igri, definitivno

Netko je stavio “gravitacijsku” ponudu na 700 i s tim spriječio pretjeran odljev svojih para za dionice, u jurišu prema gore.
Taktika prokušana: dok se ja ne namirim po cijeni po kojoj želim nema cijene prema gore.
A drhtavih ručica će se naći, ne brinite.
S druge strane, sprečava da bilo tko tko bi mu htio parirati prođe jeftino.
Vrlo odmjeren potez.




https://lider.media/arhiva/197/

Nije zgoreg da se podsjetimo. Te 2005.godine igru oko preuzimanja Kandita vodila je osoba koja sada vodi igru oko preuzimanja Kraša. Pročitajte nešto iz Liderove arhive pa sami zaključite što, kako, zašto, gdje, kada….

Ma ne trebaju ni čitati, recept je isti kao i u slučaju Mi-Vajde, tako da uopće nije diskutabilno tko stoji iza skrbničkog... Pravo je pitanje, u kojem trenutku će glazba stati!?
[/quote]

ako je tako onda pivci hanfi šalju lažne podatke jer skrivaju novostečene dionice

09.09.2019 16:00
KRAŠ d.d. – Obavijest Pivac

16.09.2019 15:46
KRAŠ d.d. – Ispravak Obavijesti o objavljivanju ponude za preuzimanje

u obe obavijesti isti broj dionica

dakle, vaša tvrdnja ne stoji . ili doista mislite da pivci lažu hanfu

[/quote]

Kad su kupovali dionice HMAM-a i borili se sa Valamarom..prijavljivane su bile transakcijena ime MI Pivac ali ne i kad bi osobno kupovali..ako se ne varam i Ivica i Neven su kupovali dionice na svoje ime i nikad nisu “zbrajane”
Tesko da je ovdje to slucaj ( 50 mil kuna na ime a ne tvrtku bi bilo zanimljivo i poreznoj )..ali nije nemoguce

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Netko je stavio "gravitacijsku" ponudu na 700 i s tim spriječio pretjeran odljev svojih para za dionice, u jurišu prema gore.
Taktika prokušana: dok se ja ne namirim po cijeni po kojoj želim nema cijene prema gore.
A drhtavih ručica će se naći, ne brinite.
S druge strane, sprečava da bilo tko tko bi mu htio parirati prođe jeftino.
Vrlo odmjeren potez.

Tak je i Mol stavio ponudu na 2.800 kn. Ali oni najodvažnji su na kraju prodavali INA-u i po 4.500 kn.

maratonac3
Slažem se da je sve u cojones ulagača.
Ali zanimljivo je pratiti trgovanje: vidi se da “gravitacija” radi.
Sila nenadhebiva.



Mislim da Pivci kupuju preko jednog ili više skrbničkih, a naknadno će to objaviti.

Moguće da su se i oni uključili nakon ovog agresivnog kupca, ali uvjeren sam da ne stoje iza ovog RBA računa koji je ovako agresivno s desecima milijuna skupio poveću količinu uz jak rast cijene i to zato jer nije bilo razloga da sami sebi dižu cijenu nakon što su dali ponudu Esop-u!
Naime, cijena na burzi bila je oko 400 kn tako da su mogli dati ponudu na 500 ili 600 kn i bez problema bi skupili debelo preko 50% tj. nije bilo nikakvog razloga da dižu cijenu na 700,800 ili jučer sve do 850 kn!
Zato sam uvjeren da je još netko u igri tko se želi dočepati Kraša ili ih dizanjem cijene na burzi prisiliti da iskeširaju poveću lovu za svaku dionicu i da to Pivcima izaziva popriličnu nervozu.
[/quote]

ona ekstremna cijena od jučer ja sam prodao po 850 kuna , ali nisam porado u komadu već u više trgovanja po 5 -10 dionica , ne zanm baš kakvi su to strateški investitori koji daju ponude za kupnju po 5-10 dionica , jedan dio svakako kupuje RBA skrbnički račun , ali tu su sasavi sigurno i deseci i a možda i koja stotina koji vrte iste dionice u krug , jučeršnji promet od 35 mil kuna je ca 3% dionica kraša, kako to da RBA ima isti broj dionica kao i preključe , bar prema ZSE

može li netko vidjeti u SKDD koliko RBA ima dionica Kraša ,

Desiti će se kao u slučaju Plive, netko je skupio 5-6 % ali može svoju ponudu gurati do kraja.
Naravno, ako ima love.
Ponuda, pa bolja ponuda, pa strpljenje 15 dana.
Sjećate se toga.
Na kraju krasna cjena. Sami počeci masovnog investiranja u Hr.

Kolega irdeto ako se ne varam jucer je vise mil kuna kupljeno/prodano po 890 . Sad nemam uvid u te transakcije ali 850 sigurno nije bio vrh.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Na 890 ti je prošlo cca 200 komada, na 850 ozbiljna količina.


tko zakasni iskrcati se na 700 taj će bome dobro poletjeti. nadolje

Interesantno je da smo svi u cudu gledali kako RBA sa aska skida kao pomahnitala… a gledajuci trgovanje od 5-16.09. ispada da je prosijek cca. 621 kn. Dakle ove kupnje se mogu bez problema ako ne za vise a ono sigurno je unovciti za cca 100 eura minimalno!


Kolega irdeto ako se ne varam jucer je vise mil kuna kupljeno/prodano po 890 . Sad nemam uvid u te transakcije ali 850 sigurno nije bio vrh.

Pozdrav

jeste bio je 890 , ali njie u tome stvar ja sam prodao po 850 i svi su nudili za kupnju po 5-10 dionica tako da sam prodao u više transakcija


Kolega irdeto ako se ne varam jucer je vise mil kuna kupljeno/prodano po 890 . Sad nemam uvid u te transakcije ali 850 sigurno nije bio vrh.

Pozdrav

ako nemate uvida u transakcije kako zante da je prodano više mil , kuna po 890?

a bio je 890 , ali njie u tome stvar ja sam prodao po 850 i svi su nudili za kupnju po 5-10 dionica tako da sam prodao u više transakcija, hoću reći kakvi su to strateški investitori koji nude kupnju po 5-10 dionica

A sto znaci panika i tko će paničariti?

Pa vidiš da je lik demonstrirao snagu i ozbiljnost i sad ide PR i objava o kome i čemu se radi.

Marica agitira po fabrici jer je ušao novi Pivac “u kokošinjac”.

Zar stvarno netko misli da bi netko sako tako spržio 10 milijuna eura i onda nestao?

New Report

Close