KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam tu od cca 50 kn i nitko me ne “guzi”, vlasnik je kupio lijep komad i po 45 kn i tko je kriv onima tko su mu prodali. Dok kane investirati u obnovu i širenje kapaciteta meni dividenda ne treba.
Nego, od svih, kako kažeš, naguženih dioničara građevinara i brodara ti našao brinuti o naguženima u turizmu i Korfu.
Daj napiši gdje tebe guze kad te tako svrbi.

Gle to je stvar principa.

Ne volim Uprave koji nisu korektne s malim dioničarima.

S druge strane muljaju s malo “većim dioničarima”.

Ajmo ukinuti hebene skrbničke račune, pa da se onda razgovaramo kao muškarci.

Ovak mi je malo ženskasta rasprava.

Uostalom kada uskoro krene Katar s Turcima (a mogu i drugi, ja bi Lukšiće jer po meni treba sve napraviti da se hrvatski kapital iz inozemstva posebno cijeni (da ima posebne popuste) s izgradnjom kompleksa (i to hoteli svemirske kategorije) Austrijanci će doživjeti veeeeliki pushing.
Već sam o tome pisao.

Tak im i treba kada nemaju strategiju ulaganja u cijelogodišnji turizam i njegov razvitak (baš zanimljivo kak to u Austriji nije slučaj).

HAUG!

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

HAUG i tebi[emo_smijeh][emo_smijeh]
Vrijeme će vrlo brzo pokazati gdje je Austrija a gdje Katar.

Linićev porez tri puta veći od komunalne naknade


[emo_beztona][emo_beztona][emo_beztona]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

Je li bi ovo zaista moglo baciti opravdanu sjenu na sjajnu izvedbu ove dionice?
http://www.seebiz.eu/hoteli-protiv-poreza-na-nekretnine-ne-mozemo-placati-3-4-puta-vise-od-komunalne-naknade/ar-51195/

Taj Linićev porez stvarno bi mogao cijeloj državi donijeti više štete nego koristi od punjenja proračuna.

Linićev porez tri puta veći od komunalne naknade


[emo_beztona][emo_beztona][emo_beztona]

Da. To sigurno nije dobro. Ali treba vidjeti šta će biti na kraju. Kod nas ljudi prečesto skaču pred rudo, a na kraju se rodi miš. Svatko ima svoju računicu koja mu odgovara, a država opet ima svoju računicu. Treba pričekati pa vidjeti kako i šta

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

a cijena gore[emo_smijeh]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://teletekst.hrt.hr/?str=205-01%5Bemo_smijesak%5D

kada se mogu očekivati daljnji koraci u ponudi za preuzimanje RIVP?

postavlja se jedno pitanje:

ZAŠTO NITKO NE PRODAJE?

Sutra Korf dobiva nagradu od ZSE kojim možete…..[emo_smijeh][emo_smijeh]
Šta možete napraviti sa tim papirom?????[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Šalim se,Korfu je dodjeljena nagrada kao naj dionica u 2012 god.
Sutra,12.12.u 12 sati[emo_novac][emo_novac]

New Report

Close