KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BigBoss

ti stvarno misliš da neki hotel može "živjeti" s cijenom aranžmana (često all inclusive) od 2.500 kuna u srcu sezone … nabavljti hranu, plaćati radnike, otplaćivati kredite. … ? I još zaraditi za dioničare?!


Dragi MMM.
Naravno da on to ne misli, on čak i zna da je to nemoguće.
Uz ljudsku glupost i svemir, dodao bih i da je ljudska pokvarenost beskrajna.
Big Boss je jedan kapitalni primjer svega toga [yawn]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

zar ste niste vi malo ispuhali na KORFu?
pa dokle bi to trebalo rasti?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


To je problem svih fondova kada netko ne želi da vidi ili nije dovoljno stručan da vidi, da su u krizi kupovali jeftino, sada bi dizali cijene, a ovako moraju tražiti povoljne prilike pa i drukanjem na forumima!

a ti si navodno stručan pa ne drukaš po forumima….[wink]


zar ste niste vi malo ispuhali na KORFu?
pa dokle bi to trebalo rasti?

DIonica vrijedi preko 200 Kn,

stav uprave je 265 Kn http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Vdskr4aTyakSFrBxLZljxw==.pdf

samo što fondovima ne odgovara, ja sam predlagao fondovima otvoreno putem ovoga foruma da naprave kao i na ini da pokupuju 200-300 000 dionica po cijeni od 70 Kn, kada je cijena bila oko 49 Kn….. Oni nisu to napravili eto sve jasno..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nema tu dokle bi trebao rasti.
Ova dionica je u pozitivnom trendu i sve dok taj trend traje cijena može rasti.
A ako pitate koliko korf vrijedi?
Odgovor na to pitanje ne bih znao.
Vrijedi koliko je netko spreman platiti za njega.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti



zar ste niste vi malo ispuhali na KORFu?
pa dokle bi to trebalo rasti?

DIonica vrijedi preko 200 Kn,

stav uprave je 265 Kn http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Vdskr4aTyakSFrBxLZljxw==.pdf

samo što fondovima ne odgovara, ja sam predlagao fondovima otvoreno putem ovoga foruma da naprave kao i na ini da pokupuju 200-300 000 dionica po cijeni od 70 Kn, kada je cijena bila oko 49 Kn….. Oni nisu to napravili eto sve jasno..
[/quote]
Kako ti nekome možeš dijeliti takve savjete?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


BigBoss

ti stvarno misliš da neki hotel može "živjeti" s cijenom aranžmana (često all inclusive) od 2.500 kuna u srcu sezone … nabavljti hranu, plaćati radnike, otplaćivati kredite. … ? I još zaraditi za dioničare?!

ma bigboss je običan druker, da li to radi po zadatku ili se samo želi iskipati manje je bitno, ali činjenica je da je totalno uništio ovaj topik svojim drukanjem i da ga sve više ulagača ni ne otvara zbog njega!

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!



zar ste niste vi malo ispuhali na KORFu?
pa dokle bi to trebalo rasti?

DIonica vrijedi preko 200 Kn, samo što fondovima ne odgovara, ja sam predlagao fondovima otvoreno putem ovoga foruma da naprave kao i na ini da pokupuju 200-300 000 dionica po cijeni od 70 Kn, kada je cijena bila oko 49 Kn….. Eto sve jasno..
[/quote]
Ok to je fer… lijepo si naveo target [thumbsup]
Gledao sam grafikon pa mi se učinilo da je vrlo solidno uzletjela u 2011.

Inače , ovi fondovi moraju sebi osigurati značajan profit kad budu prodavali udjele nekom većem. Račun=200realno – cca 150 prodaja velikima – xy plaćeno dioničarima
S druge strane je ljetna sezona nelikvidnosti je u punom jeku – rezultat vidimo.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


S druge strane je ljetna sezona nelikvidnosti je u punom jeku – rezultat vidimo.

Ovo ljeto bi trebalo biti jako likvidno……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



S druge strane je ljetna sezona nelikvidnosti je u punom jeku – rezultat vidimo.

Ovo ljeto bi trebalo biti jako likvidno……..
[/quote]
da da ali naši fondovi i jači igrači su u velikom strahu od vanjskih sranja a imaju i wet dream značajnog rušenja zse što se naravno neće dogoditi po svim dostupnim podacima i ponudi na zse (moguća je slabija korakcija)

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.




S druge strane je ljetna sezona nelikvidnosti je u punom jeku – rezultat vidimo.

Ovo ljeto bi trebalo biti jako likvidno……..
[/quote]
da da ali naši fondovi i jači igrači su u velikom strahu
[/quote]

Da ali u današnjem društu oči budu zlonamjerne kada propustiš toliko mnogo prilika…………..

I onda će napraviti iste greške umjesto da ulažu kada je tržište na dnu, oni ulažu pri vrhu, barem ćemo imati kupnju….. [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Prognoze se polako ostvaruju,sramežljivo se lupa po asku. Uskoro će biti -kud svi tud i mali mujo.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close