KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam jel ste primjetili, ali netko je na ask stavio 70000(0) komada, samo na sekundu, na 91,xx kuna.

da, bio je izložen par sekundi, i ja sam vidio 700.000…. tko zna, možda je to najava velikog prekrcaja koji se očekuje ovih dana. ako je tako, ja tipujem na razine oko 80 kn

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

A sutra je novi dan,pa vidjet ćemo.Ako bi i bio prekrcaj to bi bio jedan od prva tri zar ne?A ako je tako onda sam ja u pravu,dolazi neko novi jer to je jako lijepi komad kolača.A taj kolač prijatelju moj- ja bi na taj način stavio 1 ispred tvojih 80.Za sad sve do 90 se kupi nemilosrdno,bez pardona,šta je po meni dobar znak……..Ajmo vidjet sutra………………PS.daj bože da sam ja u pravu.

peyo

Mozda prekrcaj, a mozda je cilj uplasiti i protresti drhtave rucice, jer prodaje nema u ocekivanoj kolicini na ovoj razini.



Kolega, držiti se onoga što znate, na valjati ovakve gluposti….

Sorry ak sam nekaj krivo pokopčao slobodno me ispravite, ljudi smo učimo ne?

Evo kako sam ja to shvatio:Dakle ugovor VALMARA i EPIME o upravljanju sklopljen je 2003. godine na rok od 5godina, s mogučnošću produžetka na još 5 godina (dakle do 2013 godine) ..Kada taj ugovor istekne za produžetak ugovora potrebo je 75% glasova na glavnoj skupštini..VALMAR s EPIMOM (koja je u valmarovom vlasništvu) trenutno ima oko 54% ili 56% kad se izuzmu trezorske neznam točnu brojku na pamet a neda mi se tražit…Dakle njima treba još 20% glasova za obnovit taj ugovor od toga je XY najveci sa 4%+ udjela,te jako puno malih koji ce sljediti odluku XY ili niti nece doci na skupstinu i osovbno smatram da ce 75% dobit jako tesko…Da istina VALMARu ostaje zbog vlasnistva nad EPIMOM vecina u KORFu tu sam fulao bio no ugovor o upravljanju se ukida osim ako ne bude ponovno izglasan..

Eto ja sam to tako shvatio, ako je krivo slobodno me ispravite jako rado cu nauciti nesto novo.

lp, Hao

[/quote]

Da, tako je, sada nebi o postocima jer ni sam nisam siguran da li treba 50% ili 75%… Ali ovo što ste napisali u ovom postu nema apsolutno nikakve veze s onim gornjim, onaj gore je bio valjda "trenutak gluposti" ali u ovome sve sto ste napisali sve stoji, i lijepo objasnjeno…

VLHO 100% ima neki plan oko svega ovog, samo tko će znato kakav, a 2013 je jos daleko…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ne znam jel ste primjetili, ali netko je na ask stavio 70000(0) komada, samo na sekundu, na 91,xx kuna.

da, bio je izložen par sekundi, i ja sam vidio 700.000…. tko zna, možda je to najava velikog prekrcaja koji se očekuje ovih dana. ako je tako, ja tipujem na razine oko 80 kn
[/quote]

KOJI PREKRCAJ? TKO OČEKUJE? o čemu se radi?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ODLIČNE VIJESTI ODLIČNE VIJESTI
EU ready to set date for Croatia to join bloc

By Stanley Ptgnal in Brussels
Published: June 8 2011 22:05 | Last updated: June 6 2011 22:06

Croatia will take a big step towards becoming the European Union’s 28th member state when it wins approval this week from the European Commission
for accession, with a target date of July 1 2013. ,
José Manuel Barroso. European Commission president, will close six years of talks between Brussels and Zagreb on Friday with a recommendation to
the EU’s existing members to expand the bloc for the first time since 200
7.

Izvor: FT

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Mozda prekrcaj, a mozda je cilj uplasiti i protresti drhtave rucice, jer prodaje nema u ocekivanoj kolicini na ovoj razini.

Kakav prekrcaj?! Pa vidi se da je trenutno u fokusu jedna druga dionica i neki ljudi prodaju korf da bi još stigli na vlakič…zanimljivo je, da ipak večina prodavača ne daje ove dionice po ovim cjenama jer znaju, da za nju još dolazi pravo vrijeme…imho

[emo_cool]

Tako je kolegice u pravu ste,zato je najljepše imati obadvije……….Ljubim ruke lijepoj dami.

peyo

Vrijemeeee,vrijeme da se krene,,,,,,,,,,,,,,,Goran Bare……………..DA li je isrcaj gotov,pa oko 2 svi natrag u KORF.Po koji cijenama vidjet ćemo.

peyo

peyo,

sprema li se na KORFU neki jači iskrcaj ili pretumbacija, vidim kupnja se povukla,tisućice nestale a prodaja 3 -4 puta povećala!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nemam pojma ,a nešta se sprema,kad bi znao bio bi milijarder.Jedno su moje želje ,a drugo je tržište.Nažalost.

peyo


Nemam pojma ,a nešta se sprema,kad bi znao bio bi milijarder.Jedno su moje želje ,a drugo je tržište.Nažalost.

Sprema se da u jednom cugu preletimo 100tku. Ljepo se vidi kako pojačavaju ask ali na sigurnoj udaljenosti a istovremeno se kupuje po bidu. Pravi znalci u ovoj dionici,nema što [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close