KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UHHHHH
uhhh

kako neko kiti, kako neko kiti..
Bas me zanima ko je okitio kapitalni fond sa onih 30-40 k komada.

A sto je s onima koji su nadrukani kupili prije par dana po 106?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Gdje je sada bloger da malo podupre na bidu ? Bit će da se zadržao na Vupiku [rolleyes]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

@dmati44 je napisao istinu…upravo me ovog bilo strah…a pustite se blogera i kapitalnog fonda…manje važno u odnosu na 3Q

opaaaaaaaaaaaaaaa, kakav okit
Kako netko kiti, ovaj šeik je mala beba u kićenju

Kolega, mi se ne brinemo, to će preko 110 kn od listopada [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sve obožavatelja kičenja i blogera napomenuo bih da me je potaknutog njegovim pisanjem okitilo na Korfu na 5x kn, na Duri na 5X kn, na Ptkm na 16X kn i na Vupiku na 80 kn.
Na koliko je njega kitilo nije problem provjeriti.
Radosni i veseli i vi i ja i Bloger.
Prekrasna win win situacija [thumbsup]

ja kupujem a vi kitite !


Kolega, mi se ne brinemo, to će preko 110 kn od listopada [lol]

Listopada 2013 ?

Mislim da ne, danas ispod 100 kn?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.seebiz.eu/krecu-ulaganja-od-osam-milijardi-eura-u-turizam/ar-45994/
[cool] [cool] [cool]

POKRET OTPORA

Netko okitio cca 1000 kom poo kupnji i odmah neko vratio par kom po asku?
Jel se konačno saznalo tko je prodao kapitalnom fondu onu ogromnu količinu?
Ako je kapitalni fond državni fond, onda bi bilo jako zanimljivo da se vidi od koga je kupio toliku količinu. [rolleyes]
Bože sačuvaj da bih imao korf i ovim postom vas ne pozivan na kupnju ili prodaju korfa

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

otp prodaje

otp i dalje prodavač?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo vam je zadnje ispod sto kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Netko okitio cca 1000 kom poo kupnji i odmah neko vratio par kom po asku?
Jel se konačno saznalo tko je prodao kapitalnom fondu onu ogromnu količinu?
Ako je kapitalni fond državni fond, onda bi bilo jako zanimljivo da se vidi od koga je kupio toliku količinu. [rolleyes]
Bože sačuvaj da bih imao korf i ovim postom vas ne pozivan na kupnju ili prodaju korfa


otp i dalje prodavač?

zna li netko tko je prodao to Kapitalnom fondu?
zna li netko čiji je OTP skrbnički račun?

hvala

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

New Report

Close