KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa kupi i gledaj ,ne posjeduješ niti jednu dionicu na ZSE.Druka se novcima a ne piskaranjem.

peyo

upravo dokazuješ to ;)))

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.903.776 38,89 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. BA KIĆ NENAD 211.332 2,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +11000
5. PBZ D.D. 132.029 1,77 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. CREDO BANKA D.D. 60.625 0,81 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 46.271 0,62 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 68,27

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.903.776 38,89 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. BA KIĆ NENAD 211.332 2,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +11000
5. PBZ D.D. 132.029 1,77 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. CREDO BANKA D.D. 60.625 0,81 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 46.271 0,62 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 68,27


Opa, znači ide se još više, možda i preko stotke uskoro [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Tonči nemam te šta ispravljati u pravu si.Ne znam samo šta su se ovi virtualni igrači navalili na mene,a napisao sam samo dva posta i to copy paste.Gdje je tu druk ,………ma dečki su bez veze,igraju za bodove,jer love se nema.Možda dionica dvije Pounja,pa prodavanje magle,i skupljanje bodova.A probajte ih malo popratiti,čim pojedina dionica krene gore i to lijepo,evo generala poslije bitke.Sretno sutra.

peyo

Iz izvješća TOP 10 vidljiva je podebljana kupnja investitora čije ime moderator neće dopustiti
da se objavi ali je svima jasno o kome se radi…

Ovdje bi USKOK imao posla kada bi određeni ljudi imali interesa zastupati poštene i evidentne
podatke – DA SE, DOISTA NAKON VELIKE KUPNJE DIONICA – ZNA SE KOJIH…. NALAZI JEDAN
JEDINI ULAGAČ – koji sam se podiže portfelj pumpanjem dionica !….

Zašto nitko ništa ne poduzima protiv očite manipulacije na tržištu…. ?
Tko stoji iza kupca čiji se interesi opako štite i po cijenu kršenja propisa ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
Pa dobro miami sto je za tebe burza?? Pa jos malo pa se neće smjet ni kupovat nista a da nije manipulacija. Čovjek ima novce i kupuje dionice korf-a iz ovog ili onog razloga, pa valjda taj čovjek nije kupio 200000 dionica iz zajebancije, ja ovdje nekad stvarno ne razumijem neke od vas.

No pain no Game

kakva zavist, kakva ljubomora. bavite se malo više sobom a ne drugima. tko ima novce na ovom plitkom tržištu može činiti čuda i ima pravo na to. 70% dionica u nas su jednako privlačne i podcijenjene kao i korf ali eto taj je ulagač procijenio da je korf (uz još neke u koje ulaže) dobar pick i ušao je u strukturu istih sa nemalim parama. Da ima bar više takvih hrabrih ulagača svima bi nam bilo bolje, ali takvi su nažalost rijetki. Ina nikom nije bila dobra a vidi je sad, Ina je preslika našeg tržišta u koje nitko ne želi ulagati pa spremaju lovu u banke ili oročavaju ili su se opekli pa ni ne pomišlaju na dionice, onda dođe Mol, ili dotični gospodin koji cijeni ono što mi sami ne znamo cijeniti i vidi ono što drugi ne vide. Kukamo stalno da nam je tržište mrtvo i da treba likvidnosti, eto likvidnosti na korfu koliko te volja, kupi prodaj, čini nešto ali brate ne kukaj samo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kliring daj šuti. Ljubomorna sam jer netko bez kazne, radi bezobrazluke na tržištu i stvara novac BEZ ZNOJA! Bem ti takvu državu … to samo tu može ići bez kontrole i bez kazne.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


kakva zavist, kakva ljubomora. bavite se malo više sobom a ne drugima. tko ima novce na ovom plitkom tržištu može činiti čuda i ima pravo na to. 70% dionica u nas su jednako privlačne i podcijenjene kao i korf ali eto taj je ulagač procijenio da je korf (uz još neke u koje ulaže) dobar pick i ušao je u strukturu istih sa nemalim parama. Da ima bar više takvih hrabrih ulagača svima bi nam bilo bolje, ali takvi su nažalost rijetki. Ina nikom nije bila dobra a vidi je sad, Ina je preslika našeg tržišta u koje nitko ne želi ulagati pa spremaju lovu u banke ili oročavaju ili su se opekli pa ni ne pomišlaju na dionice, onda dođe Mol, ili dotični gospodin koji cijeni ono što mi sami ne znamo cijeniti i vidi ono što drugi ne vide. Kukamo stalno da nam je tržište mrtvo i da treba likvidnosti, eto likvidnosti na korfu koliko te volja, kupi prodaj, čini nešto ali brate ne kukaj samo.

Jeste velika zavist i ljubomora, umjesto da ljudi izađu iz krize razmišljanjem, oni su uvijek u krizi, takav je jal nesposobnog pojedinca, ali i konačno vodi do nespobnosti cjeline! Zašto bi cijene naših nekretnina, odnosno turističkih kompanija bile ispod booka, jer turizam je nevidljivi izvoz RH. Svi imaju koristi od turizma, poduzeća primjer INA, država, građani, a jedino trenutno od turizma nemaju koristi dioničari turističkih kompanija, ali i to se mijenja!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Iz izvješća TOP 10 vidljiva je podebljana kupnja investitora čije ime moderator neće dopustiti
da se objavi ali je svima jasno o kome se radi…

Ovdje bi USKOK imao posla kada bi određeni ljudi imali interesa zastupati poštene i evidentne
podatke – DA SE, DOISTA NAKON VELIKE KUPNJE DIONICA – ZNA SE KOJIH…. NALAZI JEDAN
JEDINI ULAGAČ – koji sam se podiže portfelj pumpanjem dionica !….

Zašto nitko ništa ne poduzima protiv očite manipulacije na tržištu…. ?
Tko stoji iza kupca čiji se interesi opako štite i po cijenu kršenja propisa ?

Gluplji post nisam vec duze vremena procitao(a konkukrencija je jaka). Znači po tebi je ovo pumpanje portfelja? I sta onda kad ga napumpa i ostane sa neznam koliko komada? Imati ce portfelj od par milona kuna koje nece imati kome prodati? Jel to smisao?
Recimo ja pokusavam kupiti jednu dionicu po bidu vec tjedan dana i to za par desetaka tisuca kuna. Ne ide nikako. Morat cu po asku. Dionica će porasti sigurno par posto.Jel to isto kršenje propisa? Oces me prijaviti regulatoru?


Iz izvješća TOP 10 vidljiva je podebljana kupnja investitora čije ime moderator neće dopustiti
da se objavi ali je svima jasno o kome se radi…

Ovdje bi USKOK imao posla kada bi određeni ljudi imali interesa zastupati poštene i evidentne
podatke – DA SE, DOISTA NAKON VELIKE KUPNJE DIONICA – ZNA SE KOJIH…. NALAZI JEDAN
JEDINI ULAGAČ – koji sam se podiže portfelj pumpanjem dionica !….

Zašto nitko ništa ne poduzima protiv očite manipulacije na tržištu…. ?
Tko stoji iza kupca čiji se interesi opako štite i po cijenu kršenja propisa ?


Gluplji post nisam odavno pročitao (:

New Report

Close