KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Glavu će već sutra razbijati oni što su je ovih zadnjih dana prodavali! [thumbsup]

zašto bih razbijao glavu? prodao sam neki dan na 92,xx…a danas kupio na 86,xx
glavu nek si razbija onaj koji je meni danas prodao i to možda iste moje dionice koje sam ja njemu prodao neki dan [lol]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Čak šest Valamarovih hotela među ‘Top 10 hotela u Hrvatskoj’

Zoover.com, najveći neovisni europski portal za ocjenu kvalitete usluga u turizmu, i ove je godine dodjelio nagrade Zoover Awards 2012 najuspješnijim svjetskim hotelima i kampovima za izvrsnost i kvalitetu usluge temeljem recenzija gostiju.

Na portalu Zoover nalazi se više od 800 tisuća recenzija za više od 200 tisuća hotela, apartmana, kampova i kuća za odmor diljem svijeta te tisuće fotografija hotela i destinacija.

Prema ocjenama posjetitelja ovog portala, čak šest Valamarovih hotela našlo se u uglednom društvu 10 najboljih hotela u Hrvatskoj. To su Valamar Dubrovnik President**** u Dubrovniku, Allegro*** u Rapcu i čak četiri porečka hotela – Valamar Club Tamaris****, Valamar Diamant****, Valamar Crystal**** i Valamar Rubin***.

“Ova su priznanja još jedna potvrda ispravnosti Valamarove strategije ulaganja u kvalitetu i poslovnu izvrsnost. U našoj grupaciji gost je na prvom mjestu i redovito pratimo komentare na brojnim web stranicama pa tako i na Zooveru. Priznanja gostiju su nam dodatni poticaj da i dalje postižemo dobre rezultate te da našim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. Ova su priznanja tim značajnija, jer je portal Zoover odlično posjećen te i potencijalni gosti mogu naći pregršt informacija o našim hotelima i destinacijama”, izjavio je u povodu dobivanja priznanja Peter Fuchs, predsjednik Uprave Valamara te je ujedno čestitao svim zaposlenicima nagrađenih hotela na kvalitetnom radu i trudu.

Najbolji Valamarov hotel prema mišljenju korisnika Zoovera je Valamar Club Tamaris, obiteljska odmorišna destinacija, koja je u sezonu 2012. ušla s već nadaleko poznatim animacijskim sadržajima za sve uzraste koje provode stručni kadrovi, a u srpnju dobiva i novih 37 luksuznih obiteljskih apartmana Casa Palma.

(pd)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Čak šest Valamarovih hotela među ‘Top 10 hotela u Hrvatskoj’

Zoover.com, najveći neovisni europski portal za ocjenu kvalitete usluga u turizmu, i ove je godine dodjelio nagrade Zoover Awards 2012 najuspješnijim svjetskim hotelima i kampovima za izvrsnost i kvalitetu usluge temeljem recenzija gostiju.

Na portalu Zoover nalazi se više od 800 tisuća recenzija za više od 200 tisuća hotela, apartmana, kampova i kuća za odmor diljem svijeta te tisuće fotografija hotela i destinacija.

Prema ocjenama posjetitelja ovog portala, čak šest Valamarovih hotela našlo se u uglednom društvu 10 najboljih hotela u Hrvatskoj. To su Valamar Dubrovnik President**** u Dubrovniku, Allegro*** u Rapcu i čak četiri porečka hotela – Valamar Club Tamaris****, Valamar Diamant****, Valamar Crystal**** i Valamar Rubin***.

“Ova su priznanja još jedna potvrda ispravnosti Valamarove strategije ulaganja u kvalitetu i poslovnu izvrsnost. U našoj grupaciji gost je na prvom mjestu i redovito pratimo komentare na brojnim web stranicama pa tako i na Zooveru. Priznanja gostiju su nam dodatni poticaj da i dalje postižemo dobre rezultate te da našim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. Ova su priznanja tim značajnija, jer je portal Zoover odlično posjećen te i potencijalni gosti mogu naći pregršt informacija o našim hotelima i destinacijama”, izjavio je u povodu dobivanja priznanja Peter Fuchs, predsjednik Uprave Valamara te je ujedno čestitao svim zaposlenicima nagrađenih hotela na kvalitetnom radu i trudu.

Najbolji Valamarov hotel prema mišljenju korisnika Zoovera je Valamar Club Tamaris, obiteljska odmorišna destinacija, koja je u sezonu 2012. ušla s već nadaleko poznatim animacijskim sadržajima za sve uzraste koje provode stručni kadrovi, a u srpnju dobiva i novih 37 luksuznih obiteljskih apartmana Casa Palma.

(pd)

Bravo ekipa [thumbsup]

Ma ja stalno tupim kako je turizam ono jedino i najbolje šta imamo, al me slabo slušaju..

Svaka čast Valamaru, a bome imamo mi još lipih hotela, pogotovo u Istri i Dalmaciji.. Brač, Makarska rivijera, Pula.. [thumbsup]

Nema šta, samo strpljiv biti, i za koju godinu bi i dividnda mogla biti

Adio

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

svaka čast hotelima, ali je pitanje cijene…

nekome je 80kn jeftino za ovaj papir.a nekima skupo.
nekima je i preskupo!!!!

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore



Ja idem u grčku ziher, pa nisam lud da tu trošim lovu kad je tam jeftilena i još tri put bolje.

Pa o tome i govorimo! 😉 Tamo će ići oni koji ne planiraju potrošiti lovu, i drago nam je da idu, jer nam ovdje takvi ne trebaju.

Kod nas će dolaziti oni koji su spremni platiti najbolje, što Istra i pokoja saletitska destiancija na našoj obali može ponuditi. Slažem se da je veći dio naše turističke ponude nekvalitetan, no ovdje o takvima ne govorimo. Nas zanima ponuda ove kompanije!

A tko se ne boji, neka ide u Grčku slobodno, zašto ne. Tebe možda neće nazivati nacistom i sl., pa ti nemaš niti te vrste razloge itd., ti slobodni idi, nitko ti ne brani.

Kao što i onaj Emin link kaže: "Ekonomska i politička previranja u Grčkoj već su negativno utjecala na rezervacije za ovo ljeto i grčki turistički sektor već je javio da je opala potražnja, posebno iz Njemačke. " – obzirom da nisi Nijemac niti se tako osjećaš, slobodno put Grčke!
[/quote]
Ja bum isao u grčku, tamo je ok i trebamo se ugledati na njihov turizam..a i tebi bi tamo bilo super, u njihovom "gej" turizmu

@BabaJaga

Ne vjerujem, ali ako ti tako kažeš… valjda imaš iskustva.

Što li to uopće točno znači još nisam shvatio, razumijem pojam "gay friendly", dakle tamo gdje neće proći kao Srbi u Dalmaciji i sl., ali samo "gay" bez onog friendly mi je malo nedefinirano. Ali to valjda znači da tamo ima i više slobodnih cura obzirom da one i gejevi imaju valjda "sličan ukus" glede i turističkih denstinacija pa tamo dolaze kada putuju u aranžmanima tipa "s prijateljicima", a kako su muški dobrim dijelom tamo gej, ove djevojke postaju u ozbiljnom surplusu spram muških koje bi one zanimale? 😉 To je onda raj za sve? 😀 Zanimljivo. Treba još malo razsmiliti o toj matematici. Ali ipak ne bih ja u Grčku za sada, jednom drugom prilikom (naravno da se imamo što ugledati na njih, od svakog se može pokupiti neka dobra idjea, npr. plaže se njihove čine boljima od naših, trebali bismo svoje malo popraviti, malo onih sitnih oblutaka, malo pijeska staviti negdje gdje je kamenje ipak neprimjereno oštro itd.).

11.05.2012 T: 08.05.12 Pros. cijena: 99,47
RB Dioničar Broj %
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.903.776 38,89%
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15%
3. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82%
4. BAKIĆ NENAD 267.600 3,58%
5. BILBIJA IGOR 159.609 2,14%
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24%
7. PBZ D.D. 44.017 0,59%
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 41.191 0,55%
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 37.884 0,51%
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 27.913 0,37%
UKUPNO 5.066.448 67,84%

18.05.2012 > T: 15.05.12 Pros. cijena: 92,03
RB Dioničar Broj %
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.903.776 38,89%
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15%
3. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (1/1) 358.572 4,80% -1600
4. BAKIĆ NENAD 271.601 3,64% +4001
5. BILBIJA IGOR 159.609 2,14%
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24% +2034
7. PBZ D.D. 44.017 0,59%
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 43.225 0,58%
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 37.884 0,51%
10.KBZ D.D. 29.500 0,40% NEW
UKUPNO 5.072.470 67,94%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

catch me if you can [smiley]

Kupnja snažno porasla, zahvaljujući nalozima na 10 i 23 kn partisuća komada

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I sam ne podrzavam to stavljanje naloga na smijesnim razinama. I na kupnji i na prodaji. Ima tisucica i na prodaji iznad 129 kn.

Al’ pogledaj ovo. Trenutno prosjecna 92,40 kn. Ak’ uzemo raspon nekih 5 kn gore dolje onda je na kupnji do 87 kn 7 632 kom dok je na prodaji do 98 kn 1 874. Uz 3 skrivena naloga na prodaji. Nisam detljano pratio pa ne mogu procujeniti koliki je ovaj prvi. Al’ da uzemo i da su sva tri maksimalno skrivena omjer k/p je tu negdje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Sad vidim da i na kupnji ima jedan skriveni. Tak da je prevaga u kolicini ipak na strani kupnje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Sad vidim da i na kupnji ima jedan skriveni. Tak da je prevaga u kolicini ipak na strani kupnje.

a to je kao važno u za ovu kontroliranu dionicu, a svi znamo ko ju kontrolira.

Pa u ovom dohvatljivom dijelu, rekao bih da i nije nevazno.

A tko ju kontrolira, ne bih znao. S obzirom na volumene u zadnje vrijeme tesko da to kontrolira jedna osoba.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

bila je raspravica idemo li u grčku ili ne pa evo jedna svježi članak

http://www.zerohedge.com/news/germans-just-say-no-greek-tourism-holiday-bookings-plunge-30

Kakva grčka ljudi tamo više nitko neželi da ide,jer kad hoćeš naručit kavu konobar već poreko te gleda jer mu je plaća mala ,država u bankrotu pa mora biti ljut što tebi donosi kavu za minimalnu plaću…naše more je ove godine IN..a to će se odrazit vrlo dobro na ovu dionicu,i da nezaboravim ovim što pišu nebuloze da će opet past ispod 80 kn morat će potražit neku građevinsku dionicu..polako idemo opet prema 100kn [thumbsup]

New Report

Close