KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krš i lom na korf-u [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Šta tu bloka nema?

sijem žito raste grahorica

O ovome sam nedavno pisao da je novo Belje, a mnogi su govorili da tu nema argumenata…Nakrcao sam se , naravno…. [wink]


Šta tu bloka nema?

Nema blokade jer je društvo pod preuzimanjem, kao i kod INE……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kao da imam svoju benzisnku pumpu a brojčanik se vrti u moju korist 🙂

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



Šta tu bloka nema?

Nema blokade jer je društvo pod preuzimanjem, kao i kod INE……
[/quote]
Nisam znao..
Zahvaljujem

sijem žito raste grahorica

jos je ovo sve nisko ali nemojte pisati nekakvih 200 kuna jer toliko ipak ne vrijedi.

Sam business vrijedi oko 70-80 kuna bio dionici a ostalo neznam koliko je.

Odgovor delxu.

Mislim da je EBITDA bio oko 170-200 milja kuna (ili nesto nize neznam)
Ako 1 milijarda duga.
Ostalo znas i sam racunati..

S tim da su marze za hotele jos uvijek jako niske i mogu samo rasti (pogledajte efekt Lacrome samo)

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

jedno pitanje za kolege dioničare….što mislite je li moguće da su u ova 2 dana (jučer,danas) odlučili u Valamaru skupljati i preko ZSE dok je još na ovim razinama upravo zbog očekivanog (dirigiranog) odgovoa uprave? da li, sukladno zakonu o preuzimanju smiju skupljati preko burze dok traje ponuda za preuzimanje? hvala!

pazi se da ne udje u blokadu 😉

Ovo je korisnih ivan napisao na temi vlho

Nakon ove priče sa KORF-om, mislim da će VLHO počet primjenjivat recept koji su iskusali na sebi, kupnja trezora i ponistavanje, itako si polako dizat udio u KORF-u a usput i povečavati vrijednost KORF-a a pritome uzimati veću naknadu za vođenje… Kune neće potrošit, a imati će sve veći i veći paket!

Treba dodati da je ovo smjer koji bi mogao podizati cijenu dionice, ali tako bi i udio VLHO samo rastao poništavanjem dionica, a i sam KORF ima dosta gotovine……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

@makijaveli
Nema blokade.


@jimmy55

Mislim da nebi smijeli kupovat. Ali to uvijek moze uradit neki njihov satelit.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

jel se sjećate kako je završilo kad je XY napucavao PTKM i isto ovako drukao ko na korf??
izvješće od 100milja minusa i pad cijene od 30% [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close