KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lijepo su se dežurni drukađije istresli na 40-42, a naivci lakomo ugrabili [angry]

Kune nisu problem, kuna nema

šta se ovdje dogodilo, zapalili se svi hoteli….koje silovanje prodaje…

E da je bilo znati da će se netko ovako iskrcati pa ga dočekati, sad se samo mogu lipariti u nadi da će još netko zveknuti po kupnji koju tisućicu

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Netko nije izdržao. Sad ga čekaju da ponovi.

who dares, wins

Možda to bijaše margin! To mi je najlogičnije objašnjenje!

Koje se tu igrice igraju od ranog jutra. Alo more lakše malo sa tim bidom. Ima i na asku dionica [lol]

who dares, wins

Bez brige, kolega vedri, sunce je granulo!!!

PS Znate onu domaću, iza kiše sunce, iza sunca kiša! A obzirom da je nastupilo ljeto samo sunce i sunce, al pazit da se ne izgori, kužiš!!

LP

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kume ja sam se već malo izgorio i ogulio se. Na aktera me sunce ulovilo još prije ove kišurine. Pripremu za more sam obavio još da ova situacija na burzi krene nekud pa da se miran spustim do Dalmacije.

who dares, wins

Kumašine, o pa ti si se stigo i oguliti, a mene sunce tek počelo milovat!

ps barem nešto zajedničko, veseli me da trgujemo dionicama jednog od gazda

[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da li je ovaj Korf toliko loš da će ga sutra prestići VLHO ili s njim trguju jako veliki /oprostite na izrazu / lopovi.?

Bakić promjenio poziciju. Kupio 10 000 kom u ne punih mj.dana. Ovaj što pritišće isto je nešto slab sa municijom jer vidim da je razdvojio onaj veliki nalog.

who dares, wins

Kakvi su ovo paničari kad prosipaju po ovoj cijeni ili opet se neki fond sa tuđim parama razbacuje?


Kakvi su ovo paničari kad prosipaju po ovoj cijeni ili opet se neki fond sa tuđim parama razbacuje?

Prije mjesec-dva sam predvidio pad KORF-a na 30 kuna što se i ostvarilo.
Razlozi za pad su više psihološke naravi.
Dionica nije atraktivna jer ne daje dividendu,a konstantno "izvlače" dobit kroz Valamar i
povezana društva.
Holding je netransparentan .
No svejedno ,dionica je extremno potcjenjena i na ovoj razini i niže prihvatljiva.
Pozdrav

Uff sad mi je odmah lakše kad si ti iznio ovako detaljnu analizu [lol]

Mene nitko ne treba uvjeravati da je ovo jeftino po 30kn, ja sam i danas kupovao. Cijena je sad takva zbog negativnog sentimenta na cijeloj ZSE i dok se to ne okrene gore, nema kruha nigdje, ali zato će poslije biti berba [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close