KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Ivan,
ma kako si samo znao da me zanima ta dubina? Danas sam te htio zamoliti da nam to zalijepiš.
Hvala. [thumbsup]

who dares, wins



@Ivan
,
ma kako si samo znao da me zanima ta dubina? Danas sam te htio zamoliti da nam to zalijepiš.
Hvala. [thumbsup]

Nisi jedini koji me zamolio, ma nema na čemu! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




@Ivan
,
ma kako si samo znao da me zanima ta dubina? Danas sam te htio zamoliti da nam to zalijepiš.
Hvala. [thumbsup]

kolega, to se cijeni! jos jednom hvala najljepsa!
Nisi jedini koji me zamolio, ma nema na čemu! [thumbsup]
[/quote]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

dakle situacija izgleda ovako: unutar 10kn od zadnje cijene je kupnja s jedno cca 5k dionica sto je oko 250k krznenih. Prodaja s druge strane je na cca24k dionica za oko 1.2-1.3mil krznenih. Vjerojatno je dio izlozenih i Hypo iz prvih 10 koji je stao s izlaskom na 56k. Da bi se on potpuno istovario trebalo bi jos dodatnih cca 2.5mil krznenih. Ono sto me zanima je procjena iskusnijih kolega i mozda nekih koji imaju vise saznanja tko bi mogao sve biti na prodaji jer se ne cini da su to bas sve mali te zasto je kupnja tako znatno slabija? Moram odmah biti iskren, ja sam trenutno radije u korf-u nego da kupujem novi auto ali isto tako trenutno nemam svjezeg cash-r-a da bih mogao podebljati bid. Ne zelim nikoga nagovarati ni na kupnju ni prodaju vec doznati razmisljanja iskusnih kolega i moguca ocekivanja tj predvidjanja… Hvala unaprijed!

p.s. nije sve tako sivo kad imas s nekim otic na pivo… -rekli bi decki iz gajnica [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Iz prvih 10 po zadnjim stanjima još se jedino PBZ "olakšao" za 630 komada pa je možda on podebljao prodaju zadnjih dana.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 121.326 1,62 Skrb. račun
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 72.382 0,97 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 55.940 0,75 Skrb. račun

dakle Hypo i dalje usidren. Ako je to on na 50kn super, inace imamo jos jednog sidrasa koji se ne mice. doduse mali su nemirni i nervozni 😛
nisam odolio a da sa malo vecim ne provjerim hoce li se netko lipariti samo da proda pod koliko god i stvarno vidim da je par njih kraj monitora zaljepljeno i odmah zagrizlo 😀
kupnja nam izgleda kao da ljudi su ljudi kruha zeljni ali eto valjda ce uskoro se svima pred ocima rascistiti u kojem smjeru idemo pa onda jos koja velika ribica rijesi Hypo i eventualno nekog drugog velikog njihove muke i nestrpljivosti 🙂

peace!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

A jadnog li KORF-a,zadnjih dana većina stagnira a KORF izgubi skoro 10 % na malim prometima.

evo nam pomaka 🙂
pociscen ask sve do 50kn, otislo 3.2k i nagrizli smo konacno onog sidrasa na 50kn (ostalo mu jos 4.5k). frka je u tom sto je sad na 52kn sjelo novih 5k uz predhodnih 1.7k koji su tamo vec par dana..
trenutno u top10 kupnja cca 2 600:prodaja cca 13 000

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Očito je da nekome ne odgovara da cijena krene gore. No s obzirom na globalna kretanja čini mi se da će se uskoro na naše tržište uključiti i igrači izvana, a onda će dionica iz sastava indexa dobiti malo veće kupce od ovih igrača koji "štopaju" rast.

Ovo mi je jedna od glupljih sitacija koje sam do sad vidio. Neka netko nađe sličan primjer štopanja.

who dares, wins

@bill & verdi:
slazem se s vama kolege!
dok petrica lijepo dize letvicu korfek je ostao u blatu. petrica je usao doduse u sluzbeno trziste a korfek "tek" nazad u grobi no ipak… cmooon guys!!!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

novosti, stanje 6.10.:
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 124.026 1,66 Skrb. račun
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 72.382 0,97 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 52.615 0,70 Skrb. račun

konacno da i ja nesto korisno za druge napravim a ne da me sve gotovo vec ceka online 😛
ukratko 6. pozicija +2700 komada dok je naravno 10. hypo iskipao dodatnih 3325 a to je skoro cjelokupni promet od danas i jucer. dakle imaju taktiku cjepkanja naloga i to na nepravilne kako bi ocito ispod radara proslo tokom dana… volio bih sada cuti razmisljanja cemu ovakva taktika i ponasanja?
ja rezoniram da ako u trenutno (barem kratkorocno rastucem trendu) oni stopaju cijenu a iskrcavaju se onda im iskipavanje ocito nije cilj vec stopanje, mozda prebacivanje na nekog drugog uz jeftiniji dokup?
jos si nisam razbistrio glavu s obzirom na kraj dana no molim da svi nabace svoje razmisljanje.

pozz svima! i naravno sutra samo cvrsto!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close