KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad bih nesto socno opsovao no skratit cu vjeki posao pa nebum [lol]
dakle ako se ne varam HAAB je prodavao iznad i oko 50 a kupovao polako ispod 47? e to mi lici na kokosarenje i jake disk kocnice+abs, da ga nema pitanje je koliko bi cijena isla up up up!po meni bi sad svakako iznad 50 bili a onaj jesenji high i oko 60.
eh sudbo kleta! [cry]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ovaj je toliko ljude isprepadao da je to strava.

who dares, wins

nastavi li se ovakvo trgovanje, ova će dionica ravno iz crobexa u poseban režim [yawn]

Prema novom pravilniku HANFA-e, minimalna cijena KORF-R-A koja bi dozvolila mirovincima ulaganje u tu dionicu je 46,88 kn. Pri toj cijeni tržišna kapitalizacija Dom Holdinga je 350 milijuna kuna (sic).

upravo tako kolega, a mogu je kupovati jos do cijene od 40,18kn… smijesno ali mozda se tetkice malo trgnu pa pocnu konacno ukrcavati se!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

molim cijenjene kolega da me nauče čemu služi realiziranje ovakvih naloga?
11:18:20 45,00kn 1kom

To je navlakuša za one koji nemaju gledalicu već dođu kod brokera u kancelariju i prodaju po zadnjoj cijeni. A moš se i s gledalicom navući ako si dovoljno naivan.

who dares, wins

pa zar broker ne bi trebao raditi u korist klijenta? ali nemojmo otvarati tu temu.
uzmimo za primjer da ja ne pratim trgovanje i nazovem brokera da mi proda 500kom korfa. ovaj me pita cijenu, a ja pitam kupnju-prodaju. nakon dobivene info odlučim se hoću li čekati na asku ili opaliti po bidu. hoću reći da opet ne vidim svrhu takvih naloga.

To za nazivanje neznam ali ima ljudi koji nemaju ugovor sa brokerom pa npr. nazove i pita pošto je onda dođe kod njega u kancelariju ovaj ispuni nalog koji se potpiše. Sad sjedi i čekaj da se realizira ili odi na kavu i cijena padne pa se mora opet ispunjavati novi nalog i potpis. Nemoš sad iz kafića nazvati i reći hebeš 50 lipa opali to po bidu. Novi nalog novi potpis. Brokeru je u interesu da se proda i naplati provizija i u suštini te nebi smio ni savjetovati oko cijene. Naravno dok mu ne platiš za savjet.

who dares, wins


To je navlakuša za one koji nemaju gledalicu već dođu kod brokera u kancelariju i prodaju po zadnjoj cijeni. A moš se i s gledalicom navući ako si dovoljno naivan.

molio bih kolega info na sto konkretno mislite. unaprijed hvala!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Baš ništa konkretno ali evo vidiš da je upalilo.
Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
45,01 300 13.503,00 2.12.2009 12:21:03
45,00 120 5.400,00 2.12.2009 11:53:32
45,00 1 45,00 2.12.2009 11:18:20

who dares, wins

ma ne mislim da je "gledalica" bila razlog ali ne ljutim se [proud]
btw da netko gleda gledalicu onda bi uocio da je kupnja se znacajno pojacala tj kolicina povecala naspram kupnje do omjera 1:1.5 i time se slazu u solidnu potporu od 38 kn pa navise

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


ma ne mislim da je "gledalica" bila razlog ali ne ljutim se [proud]
btw da netko gleda gledalicu onda bi uocio da je kupnja se znacajno pojacala tj kolicina povecala naspram kupnje do omjera 1:1.5 i time se slazu u solidnu potporu od 38 kn pa navise

Šta god da ga je nagnalo da proda po toj cijeni ostao je ispod današnje prosječne 45,55
To ti je već nekakav orijentir… osim ako nije bolje uložio.

who dares, wins

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 136.298 1,83 Skrb. račun +2003 kom
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 63.713 0,85 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 51.976 0,70 Skrb. račun
Ukupno: 65,56

opet nožem odrezan rast iskrcajem po bidu, pa dokle?!?!?!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close