KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Korf otkad je ušao u Crobex samo ide po bidu,a očekivanja su bila totalno drugačija.

upravo tako kolega! htio sam replicirati zapravo da nije tako te da je prvo malo rastao ali ne budi lijen i provjerih ja i vidi stvarno, a osobno sam sam sebe drzao u krivom uvjerenju. dakle neka ga ruse jos malo pa ako su vec toliko nesretni mozda je se iskrcam iz nekih drugih dionica i prekrcam ovdje pa docekamo i ono vrijeme eksplozivnog rasta kojeg nam "duguje" ili barem djelomicno vracanje na primjerenije razine [shocked]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Korf je stao sa rastom na razinama Crobexa otprilike kao sada (ispod 2100 bodova) i od tada je preskočio zadnji rast i naravno popratio zadnji pad! [undecid]

Možda je to dio neke strategije u kojoj se pojedinim dionicama Crobex ruši( korf, brodari ili građevinari) a sa drugima diže ( Ht) Makar u to sumnjam. No korigirani smo više nego Crobex za što ne vidim razlog iako bi se mogao naći ako gledamo cijene ostalih dionica početkom godine i Korfa. Primjera ima svakakvih pa se je tu teško odrediti ispravno. Ako je još uvijek onaj isti prodavač on i dalje prodaje sa zaradom a zašto to na ovakav način radi pojma nemam. I ona velika transakcija na 23 nije imala nikakve logike pa mi liči kao da je netko namjerno pritiskao cijenu sa malim prometom da bi došao dovoljno nisko i jefino da tuđe žuljeve preproda nekome svome budzašto. Kako drugčije opisati onu debilnu akciju Viktorije i šta su nakon toga polučili. Apsolutno ništa.

who dares, wins

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 134.295 1,80 Skrb. račun +780 kom
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 63.713 0,85 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 50.000 0,67 Skrb. račun
Ukupno: 65,51


Možda je to dio neke strategije u kojoj se pojedinim dionicama Crobex ruši( korf, brodari ili građevinari) a sa drugima diže ( Ht) Makar u to sumnjam. No korigirani smo više nego Crobex za što ne vidim razlog iako bi se mogao naći ako gledamo cijene ostalih dionica početkom godine i Korfa. Primjera ima svakakvih pa se je tu teško odrediti ispravno. Ako je još uvijek onaj isti prodavač on i dalje prodaje sa zaradom a zašto to na ovakav način radi pojma nemam. I ona velika transakcija na 23 nije imala nikakve logike pa mi liči kao da je netko namjerno pritiskao cijenu sa malim prometom da bi došao dovoljno nisko i jefino da tuđe žuljeve preproda nekome svome budzašto. Kako drugčije opisati onu debilnu akciju Viktorije i šta su nakon toga polučili. Apsolutno ništa.

Crobex je realno ispod 2000 ali se drži na sadašnjim razinama zahvaljujući INI i HT-u. Kada bi se INA vratila na 1200 kn a HT na 220 gdje bi bio tada Crobex.

Ne znam ali se nebi začudio da je tako. Treba tu neke brojke za potvrdu te teze.
Od oka i meni liči da je tako.

who dares, wins

di je sad hypo kad covjeku treba? [lol]

Imaš na prodaji kupiti skoro pa džabe! [thumbsup]

Pogledajte samo kako HG spot grabi u visine..tako će i KORF kad fondovi odluče..tko ima viška love neka sad kupuje dok je ovako jeftino..ipak ove dvije firme se nemogu uspoređivat nikako..mi smo daleko bolji i financijski i turistički.. [lol]

Da li itko išta zna o priči da do kraja godine ova dionica mora dostić određenu cijenu inače je u protivnom fondovi moraju prodavat????
ako netko zna,molim za malo objašnjenja i njegovo mišljenje,hvala…….

Fondovi su navodno već prodali što su imali. To nije moj podatak pa nisam u njega 100% siguran no u top 10 ih nema. Možda nešto van toga… odnosi se na mirovince.

who dares, wins

http://www.poslovni.hr/118077.aspx
http://www.poslovni.hr/118364.aspx
http://www.poslovni.hr/120579.aspx

dakle kako je kolega lijepo naveo linkove(koji su vec i tokom ljeta spominjani i situacija pojasnjena) no uglavnom do sijecnja su rokovi… rasprodan je svakako ADPL od strane mirovinaca a korf jedino od strane HAAb-a iako mi ni za jednog nije jasno po kojoj logici ili iz kojeg interesa ako vec logike nema [shocked]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 134.295 1,80 Skrb. račun
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 63.713 0,85 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 51.726 0,69 Skrb. račun
Ukupno: 65,53

Vratio nam se Hypo nazad,možda je vrijeme za rast?
.

Gle koliko ima! Šta je prodao to je poslije i kupio. Interesantno…

who dares, wins

New Report

Close