Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sta je ovo raspad drzave?

možda oddaljavanje od EU pored svih drugih kretanja na tržištu.

Šprajc bi mogao komentirati kako su se skijaši vratili sa zimovanja [lol]

14.04.2008.

-3,36 [bye]

14.04.2008.

ne ovo samo znači da ulazimo u evropu
eto počeli smo lagano slijediti i njihove korekcije
a i približavama se amerikama

Postanite Eu-robovi

ne vjerujem da će puno ljudi slijediti ovaj primjer, no ja nemam niti jedan nalog na prodaji, niti mislim stavljati

Kupovati treba, ali pomalo. Neće pobjeći. I samo ono što valja… [lol] [lol] [lol]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


ne vjerujem da će puno ljudi slijediti ovaj primjer, no ja nemam niti jedan nalog na prodaji, niti mislim stavljati

zaposlenici enrona su do zadnjeg dana dokupljivali dionice enrona…a prodavala im ih je uprava [lol] [lol] [lol]

što nisu kupili zaposlenici kupio je enronov zatvoreni mirovinski fond [thumbsup]

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aqqmhm3USN2c&refer=home

skype - ivek1234

Mogli su ostati još na skijanju tjedan dana.

TA ne može predvidjeti ovakve dnevne padove uz ovoliki promet , ali vidjelo se da će se Crobex odbiti od 5200 i krenuti prema 5000. Netko je već naveo , ako probije 5000 , past će još dosta niže i to se upravo dogodilo . Za mene je ovaj današnji pad uz ovoliki promet ipak iznenađenje. Crobex je sada 4881 , a nadam se da neće ispod 4700.

ivek, kakve to ima veze s nama?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


zaposlenici enrona su do zadnjeg dana dokupljivali dionice enrona…a prodavala im ih je uprava [lol] [lol] [lol] što nisu kupili zaposlenici kupio je enronov zatvoreni mirovinski fond [thumbsup]

Nije valjda tržište kao Enron?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Od prvih 100 dionica po likvidnosti samo su 3 u plusu,i to dvije na prometu od 50k[undecid]

Evo ga krenuli su, gotovo je tko je kupio jeftino dobro je prošao [proud]

14.04.2008.


ivek, kakve to ima veze s nama?

A bumo videli da li ima i ako ima koliko ima. [undecid]

skype - ivek1234

New Report

Close