Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uzalud vam strah kolege jer idemo dalje.
Otvaram kladionicu za petak, koeficijent za UP 1.5,a za DOWN 10.

Ma ne bi mali prodavali nego neki tamo se priveza iz banke i zove li ga zove pa pita oćemo ovako ili ćemo onako a ja se mislin kako god bilo – meni će izgleda po glavi.
Eto, zato je to tako!!!!!!

I nisan mislio vratit avatar ali iza utakmice, mora san.
Jeste čuli ono na kraju: Dalmacijo more moje jedna duša a nas …..

Novac | Tržište kapitala

Zelenilo na svjetskim burzama

pa ja sam za to da se uvedu porezi. pa onda drzava nece dopustiti da se toliko gubi ko u posljednje vrijeme, jer ce i ona lagano gubiti. P O R E Z M I D A J T E !!!! volio bi da mi je danas drzava uzela, recimo, 10% od minus 20 000. HAHAHAHa, cvrc!

a di to kolega?

baš gledam ameriku i mislim da nijedan index nije u minusu manjem od 1% [smiley11]

a bome ni europa nije briljirala, a tamo su pak uglavnom svi prek 2-3% završili u minusu…

to kad kažem minus mislim da nije zeleno, nego da se sve crveni!

taj jurčić je moćan do bola, ruši sve svjetske indexe već tjednima! [smiley2]


a di to kolega? baš gledam ameriku i mislim da nijedan index nije u minusu manjem od 1% [smiley11] a bome ni europa nije briljirala, a tamo su pak uglavnom svi prek 2-3% završili u minusu… to kad kažem minus mislim da nije zeleno, nego da se sve crveni! taj jurčić je moćan do bola! [smiley2]

http://www.jutarnji.hr

zar ovo nije dobra vijest?

mislim da nije nitko postao

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/11/21/0410006.html

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

masakr u cilom svitu

http://money.cnn.com/data/world_markets/index.html

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

masakr je mala riječ dow je pao 1200 bodova u mjesec dana i još pada,svi ostali takodjer,nafta divlja ide na 100usd što nije dobro,dolar je di je kod nas izbori biti će grdo sutra i prekosutra,čak mislim da sam trebao sutra u shoping jer će biti dosta jeftinije nego što je bilo danas[smiley7]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

pa zašto bi se išta od toga odrazilo na nas? [smiley2]

ipak mi trebamo 2009te u uniju u kojoj je također masakr! [smiley1]

pa zašto bi se išta od toga odrazilo na nas?

ipak mi trebamo 2009te u uniju u kojoj je također masakr!

Pa ucimo se igrati vrhunski ne?

da podsjetim kolege investitore one malo starije kao i novopečene da korekcija nije nešto što prođe za dan dva nego da može trajati i godinama i nek se ne zanose s time da će im neka “nevidljiva” ruka s puno novaca na računu čuvati neke zamišljene razine cijena
tko je ulagao 2005. zna da su se razine od početka godine postizale tek krajem 2005. nakon korekcije


masakr je mala riječ dow je pao 1200 bodova u mjesec dana i još pada,svi ostali takodjer,nafta divlja ide na 100usd što nije dobro,dolar je di je kod nas izbori biti će grdo sutra i prekosutra,čak mislim da sam trebao sutra u shoping jer će biti dosta jeftinije nego što je bilo danas[smiley7]

Samo je pitanje tko jos ima slobodnog casha za shoping.

S druge strane mi smo uvijek znali biti drugaciji od drugih.

Mea parvitas.

Interesantno kako isti analitičari kažu da su dionice prenapuhane a kažu da su prodavali neiskusni. Kontradiktorno jedno drugom. Mlate li ga mlate. Ko ne misli svojom glavom a sluša analitičare bolje mi je da se makne s burze. Pošto mi je 90% portfelja u minusu cca 30% a kupovao sam 20 % ispod ATH-a jasno mi je ko dan da su mi dionice podcjenjene. Ni u ludilu ne prodajem.

New Report

Close