Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ove zadnje komentare sam jednostavno i ja morao prokomentirati.Baš sam se nasmijao!
Ako ništa drugo barem je tema pogođena.
Korekcija!!!
P.S. Ne piše se cemo nego ćemo![smiley7][smiley2]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Trebali bi mi otvoriti to vino pa da počnemo govoriti kako treba…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Trebali bi mi otvoriti to vino pa da počnemo govoriti kako treba…

Ma sta govorit stanicu recitirat!!recitirat sa č i ć!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ako cete vec biti sitnicavi, pise se cemo, a ne ce mo…[smiley1][smiley1][smiley1]

Pa kad već sitničarimo, piše se “ćemo”, a ne “cemo”
[smiley1]

Ignore: KressoM, delux

Znao sam, znao sam da ce netko ti-sra… Al sve postove pisem bez c i c hehe (pardon, č i ć)…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

U Europi i Americi danas vrlo loša situacija.
Vidjet ćemo koliko će se to sutra odraziti kod nas i u kojem smjeru.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Znao sam, znao sam da ce netko ti-sra… Al sve postove pisem bez c i c hehe (pardon, č i ć)…

Dobra ideja,možda to prihvatim pa više se više ne mucim sa ci c[smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Onda treba počet pisat i ekavicom zbog ije – je.

No respect


Onda treba počet pisat i ekavicom zbog ije – je.

A ne tu bi tek bilo pogrešaka , u mojem kraju toga nema a c mi je uvijek “meko” zato i griješim![smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


U Europi i Americi danas vrlo loša situacija.
Vidjet ćemo koliko će se to sutra odraziti kod nas i u kojem smjeru.

Mislim da bi situaciju najbolje opisao Apoxiomen. Sutra bi moglo biti “na zapadu nista novo”. Meni se ovo danas cini kao da smo nekontrolirano malo “trznuli nozicom”…. [smiley6]

Do IPO-a je jos jako daleko a ne vidim sto bi moglo utjecati na rast. [smiley10]

skype - ivek1234


Do IPO-a je jos jako daleko a ne vidim sto bi moglo utjecati na rast. [smiley10]

Pa ne treba žuriti s rastom, ovo su divne prilike za jeftinu kupnju i samo nek potraju još par dana dok mi dođe još keša u portfelj [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


Meni se ovo danas cini kao da smo nekontrolirano malo “trznuli nozicom”…. [smiley6] Do IPO-a je jos jako daleko a ne vidim sto bi moglo utjecati na rast. [smiley10]

Vidim kolega da se već i pad od 0,04 počinje zvati rastom
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close