Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako ga spustaju dolje boli glava. Evo uletilo pred kraj 40 komada na IGH, pa skoro 2000 komada na viru (pojelo ih odmah doduse)….

He, he…odnos kupnje i prodaje na IGH 1/11….ima li koji pjesnik da nam ovo razjasni?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


ivek123: ” Kako ga spustaju dolje boli glava. Evo uletilo pred kraj 40 komada na IGH, pa skoro 2000 komada na viru (pojelo ih odmah doduse)…. ” He, he…odnos kupnje i prodaje na IGH 1/11….ima li koji pjesnik da nam ovo razjasni?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Bogami ja sam uteko glavom bez obzira prije par dana kad sam vidio šta se sprema na IGH.
Možda je posrijedi strah od toga ko će davati poslove IGH-u kad SDP dođe na vlast?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Možda je posrijedi strah od toga ko će davati poslove IGH-u kad SDP dođe na vlast?
[/quote]
Možda sigurno. i ja sam kidnuo prije par dana i da kažem iskreno jedna jedina dionica u koju sam “bil ziher” da bu od 01.06 nekaj napravila do 9 mjeseca. Al eto ko bi reko sada kaj se mene tiće ja sam u kešu neka rone sve.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Al eto ko bi reko sada kaj se mene tiće ja sam u kešu neka rone sve.

Mozda ne razumijem semantiku ovog sto je gore napisano (govorim samo hrvatski i engleski), ali ako sam dobro razumjela ovo je jako bezobrazno. Jako sadrzajno i korisno…

ANASTASIA JE OTISLA!


He, he…odnos kupnje i prodaje na IGH 1/11….ima li koji pjesnik da nam ovo razjasni?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne trazis pjesnika. Trazis babu koja narice cini mi se. [smiley10]

skype - ivek1234


ali ako sam dobro razumjela ovo je jako bezobrazno.

Zasto bezobrazno? Ne kuzim…. [smiley10]

skype - ivek1234

Hm, mene samo brine da ne bi margin call poceo radit… Da vidis tarapane onda. Kolko je omjer koji moras imat na marginu? Sad smo negdje 10-20% ispod ATH koliko vidim na vecini dionica.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Hm, mene samo brine da ne bi margin call poceo radit… Da vidis tarapane onda. Kolko je omjer koji moras imat na marginu? Sad smo negdje 10-20% ispod ATH koliko vidim na vecini dionica.

A certifikati i basketi??? Ameri opet krenuli u podmornicare.

http://www.cnbc.com/id/20460829

Fali nam samo jos APOX sa “skrgut zubi”. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

deimos:

Hm, mene samo brine da ne bi margin call poceo radit… Da vidis tarapane onda. Kolko je omjer koji moras imat na marginu? Sad smo negdje 10-20% ispod ATH koliko vidim na vecini dionica.

A certifikati i basketi??? Ameri opet krenuli u podmornicare.

http://www.cnbc.com/id/20460829

Fali nam samo jos APOX sa “skrgut zubi”. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Ma sto ces, ovo je bilo ocekivano pa sam hedgo kako vec u hr jedino mozes, ucashiro se uglavnom,. Jedino sto sam ovisnik o trgovanju, pa me deprimira ovo mrtvilo… Strah me je jedino da ne lupi neka panika, ne trebaju nam veci potresi nikako. Valjda fondovi znaju sto rade, para imaju… Morat ce se postavit na kupnju negdje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zanimljiv clanak. Da nije Mob Rock dosao i u USA? Cak su i medvjede poceli crtati:

Not everyone on Wall Street is convinced that the worst is over.
In fact, some investors are betting tens of millions of dollars that the market is headed for a selloff–a major selloff.

http://www.cnbc.com/id/20461003

skype - ivek1234

Nema tu kraja.
Jedan dan poludobrih vijesti, pa dva dana loših.
I tako u krug.
Danas npr. vijesti da je ovaj mjesec ponuda nekretnina veća od potražnje u najvećem postotku u zadnjih 16 godina.
Ne bu dobro.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Sve je to irelevantno po našu burzu. Rasti ćemo kad to odluče fondovi (a mislim da će to biti dosta brzo), kao što smo i padali zadnjih mjesec dana po njihovim inputima. Bu to sve dobro, još malo i ovaj ciklus (cirkus [smiley1] ) završava.

Ignore: KressoM, delux


Sve je to irelevantno po našu burzu. Rasti ćemo kad to odluče fondovi (a mislim da će to biti dosta brzo), kao što smo i padali zadnjih mjesec dana po njihovim inputima. Bu to sve dobro, još malo i ovaj ciklus (cirkus [smiley1] ) završava.

Je,je samo se tješite.
Većina ovdje još uvijek tvrdi da nismo u korekciji.
Ovo oni nazivaju ljetnom letargijom.
A to tvrde zadnja dva mjeseca i svaki drugi dan im portfelj pada letargično po 1%.
I tako će oni to tvrditi i za dva mjeseca

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sve je to irelevantno po našu burzu. Rasti ćemo kad to odluče fondovi (a mislim da će to biti dosta brzo), kao što smo i padali zadnjih mjesec dana po njihovim inputima. Bu to sve dobro, još malo i ovaj ciklus (cirkus [smiley1] ) završava.

Za jedan veci fond pouzdano znam da drzi likvidna sredstva u rezervi i povukao se s veceg dijela kupnje jer je narod polako poceo vuci novce van – vjerojatno za IPO. Nadalje mi rece da su “izborne godine uvijek nesigurne i tu treba biti pazljiv i likvidan” pa si vi mislite sto to znaci. Ja poprilici naslucujem. I nadalje je zakljucio “mi smo ionako vec premasili zacrtani plan za ovu godinu”.

U ovom trenutku nisam siguran da bi ocekivao neko veliko uplitanje fondova ako bas ne zagusti jako. A kada zavrsi IPO vjerojatno da ce podici trziste kako bi dali Sanaderu podrsku pred izbore jer niti njima ne pase Mob Rock.

Ako pak Mob Rock dodje na vlast – Boze pomozi!

skype - ivek1234

Po ne znam koji put me ljudi zaprepaštavaju svojom romantičnom vizijom fondova koji dolaze u pomoć golorukom narodu i spašavaju ih od zla.
Meni je taj kut gledanja opasan i zabrinjavajući.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close