Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je postala nogometna tema …. [smiley10]

A sve mi se nekako čini da je i cijeli forum sve više postao takav…..

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Crobex je u sitnom plusu od 0,04%, a prometi su mali. Teško je zaključiti hoće li danas biti + ili – .

Ignore: KressoM, delux

Idemo danas gore tako da se investitori povesele a sutra opet dolje tak da im bude “veseo cjeli produljeni vikend”
Ovi dani su izuzetno povoljni za daytradere

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Crobex neka ide dolje, ostalo gore i svi smo opet zadovoljni![smiley2]
Netko će dobro prodati, a netko povoljno dokupiti![smiley2]
Sve je dobro![smiley1]

Evo sad smo u minusu 0,17%. U korekciji može biti i desetak, dvadeset odbijanaca.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Koliko ja vidimCronex je u minusu na -0,19%. Jos uvijek je tesko reci da li je korekciji kraj.

Dok god postje pojedinci koji stalno govore o korekciji ona će i trajati.Plašite ulagače bolje krenite sa pozitivnim mislima. Burza up up.


Koliko ja vidimCronex je u minusu na -0,19%. Jos uvijek je tesko reci da li je korekciji kraj.

Jel to neki novi index? [smiley2]
tone crobex i dalje -0,21%

Ignore: KressoM, delux

Alien:

Koliko ja vidimCronex je u minusu na -0,19%. Jos uvijek je tesko reci da li je korekciji kraj.

Jel to neki novi index? [smiley2]
tone crobex i dalje -0,21%

Lapsus kolega [smiley2]. Doduse moglo bi se to uvesti kao index za one koji cugaju [smiley2][smiley2][smiley2]

Vec smo na 0,12, još malo pa smo iznad gladine..[smiley2]


Alien: ” Koliko ja vidimCronex je u minusu na -0,19%. Jos uvijek je tesko reci da li je korekciji kraj. ” Jel to neki novi index? [smiley2] tone crobex i dalje -0,21%

trebalo bi ga nazvati “Tonex” [smiley2]

CRONEX je index za ovisnike o burzi, CROBEX za ove koji to još nisu………. [smiley11]

New Report

Close