Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Promet na burzi ko da nam je Mubarak šef države…

Mubarak se barem sam i relativno pošteno izoborio za mjesto šefa, kod nas je krimos br.1 postavio šefa koji sad priča o poštenju. .. eee nebu dobre

Cookie Monster

brana od 220 kn na dalekovodu može li niže pa da bude malo rock and roll [pray]

Prometi na ZSE iz dan u dan drastično padaju, crobex je oko nule uz nikakav interes ulagača…. Sve vuče na skoro okretanje iz rastućeg trenda u padajući….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Novi posao osigurao dlkv…… [lol] [thumbsup]

Super je to, kad se uprava iskrcava objava poslova svaki dan, a INGR vjerojatno ne radi ništa i živi od zraka, ali kad bude trebalo uff što će početi da radi, objavljivat će ako treba i renoviranje vikendice, smijurija

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Prometi na ZSE iz dan u dan drastično padaju, crobex je oko nule uz nikakav interes ulagača…. Sve vuče na skoro okretanje iz rastućeg trenda u padajući….

Okretanje trenda je moguće samo u slučaju okretanja europskih indexa u jače crveno. Na Zagrebačkoj se malo smirilo nakon prilično likvidnog siječnja. Vjerojatno se čeka novi uzlet, ali dozvoljavam da je moguća i kratkotrajna korekcija u očekivanju novog rasta. Kako likvidnosti, tako i cijena dionica, odnosno indexa.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Prometi na ZSE iz dan u dan drastično padaju, crobex je oko nule uz nikakav interes ulagača…. Sve vuče na skoro okretanje iz rastućeg trenda u padajući….

Ja bih volio da si u pravu jer imam još 15% ceša od INE i ZAPI i čekam povoljniju kupnju ali se bojim da od korekcije neće biti ništa. a u ovoj godini mislim da stvarno nije pametno nebiti 100% u dionicama. Previše smo pali u zadnje 3 godine u odnosu na svijetske burze a isto tako premalo smo se opravili u odnosu na njih. Ako se tome pridoda i skori ulazak u EU a stime i veći dolazak stranih investitora, nebi me uopće iznenadio porast i od 50% u naredne 2 godine.


…skori ulazak u EU a stime i veći dolazak stranih investitora..

u EU ulazimo 2013. – 2015., znači još najmanje 2 godine ništa

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!



…skori ulazak u EU a stime i veći dolazak stranih investitora..

u EU ulazimo 2013. – 2015., znači još najmanje 2 godine ništa
[/quote]
Sa aspekta stranih investitora to ništa ne znači!
"Okidač" je završetak pregovora,vjerovatno za 5 mjeseci.
Prihvaćanje parlamenata članica EU Hrvatske kao punopravnog člana je samo stvar tehnike odnosno
procedure i nebitno je hoće li to trajati godinu ili tri!
Pozdrav




…skori ulazak u EU a stime i veći dolazak stranih investitora..

u EU ulazimo 2013. – 2015., znači još najmanje 2 godine ništa
[/quote]
Sa aspekta stranih investitora to ništa ne znači!
"Okidač" je završetak pregovora,vjerovatno za 5 mjeseci.
Prihvaćanje parlamenata članica EU Hrvatske kao punopravnog člana je samo stvar tehnike odnosno
procedure i nebitno je hoće li to trajati godinu ili tri!
Pozdrav
[/quote]

a ti si strani investitor pa znaš da li njima nešto igra ili ne igra ulogu?
a referendum o ulasku u EU si zaboravio? većina građana RH je i dalje protiv EU pa je pitanje kako će ovo klečanje pred EU završiti!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Rast BDP ove bi godine po procijeni vlade trebao biti oko 1,5%, sa oviom vladinom projekcijom se ne slažu na ekonskom institutu a samo da bi servisirali dug treba nam rast BDP od 7% e pa sada vi vidite kuda i kako plovi ovaj naš brod.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


Rast BDP ove bi godine po procijeni vlade trebao biti oko 1,5%, sa oviom vladinom projekcijom se ne slažu na ekonskom institutu a samo da bi servisirali dug treba nam rast BDP od 7% e pa sada vi vidite kuda i kako plovi ovaj naš brod.

U prodaju državnih firmi ili barem udjela, može [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Rast BDP ove bi godine po procijeni vlade trebao biti oko 1,5%, sa oviom vladinom projekcijom se ne slažu na ekonskom institutu a samo da bi servisirali dug treba nam rast BDP od 7% e pa sada vi vidite kuda i kako plovi ovaj naš brod.

a kad mi porezni obveznici plaćamo suludi klub dinamo onda valja?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close