Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedan od rijetkih sektora bez negativnog utjecaja Covida, rastu već peti mjesec za redom

Nekada je na ZSE-u bilo brdo građevinara a sada kad je taj sektor ponovno u zaletu sve se svelo na predstečajuše Ingru, IGH i Dalekovod. A možda i neke od njih do proljeća nestanu s burze. Doista smo poharana i devastirana ekonomija. Još nismo ni svjesni u kakvim smo g.vnima!

Nestali su nekadašnji giganti: Viadukt, Hidroelektra, Konstruktor, Industrogradnja, Međimurje Visokogradnja,Tehnika na samrti( ni živa ni mrtva), Lavčević – ne trguje se…………

Nismo još ni svjesni koliko smo devastirana i uništena ekonomija!

Parica, 22.12.2020. u 23:15




sonda, 21.12.2020. u 12:21



 

Bogme je. Dio portfelja sam skratio još prije više od tjedan dana, a dio sam zakasnio.  Nešto mi je smrdilo da bi se ovo moglo dogoditi. Vidjet ćemo samo koliko Richtera će bit jak potres.

Sad preostaje u blagdanskom miru provjerit što ima u izlogu. 🙂

 



 

Samo se nemojte “ciganit”😉😉😉…pa da pobjegne…ima vec sad dobrih prilika…

Ma u pravilu ne sitničarim. Nit očekujem pogoditi dno, niti vrh. Malo škicam ovih dana, al ne očekujem neke velike pomake preko blagdana, pa se ne žurim.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Iduće godine na tržištu kapitala moglo bi biti uzbudljivo, neke naznake već su tu

što bi ovo moglo značiti?

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Čovjek se na sve navikne. U ožujku nakon potresa RIVP pala na 18, a sad narasla na 30. Što je čovjek

https://eho.zse.hr/obavijesti-o-trgovanju/view/3903

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/detalji-s-kriznog-sastanka-vlade-i-gradevinara-gradit-ce-se-tri-tipa-kuca-za-stradale-15040905

Bome lijepo krenula ZSE i purani su počeli letjeti.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

JosefBeuys, 07.01.2021. u 16:06

Bome lijepo krenula ZSE i purani su počeli letjeti.

Već neko vrijeme leti…a to je tek početak. Kroz dvije godine ćemo doći na one bezobrazno bahato visoke razine prije 2008.

Nitko ne prodaje. Drhtave ručice odavno napustile brod.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Teško kolega Dj.

Mnoge dionice i nikad više.

Zna li netko rok predaje prijave poreza? Dok nije bilo korone 28.2. a lani 30.6.?

Rast će dokle god je dividendu prinos veći od obvezničkog i štednji.

Rekao bih da ZSE može narasti i 3 puta u idućih par godina. Potencijala ima. Jer doć će dani kad će i 1-2% dividende biti bolje od 0% obvezničkog i štednih prinosa. A još idu i u negativu.

Kao to rekoh, 3 puta može ali teško jer će morati biti neka korekcija vani koja će i nas povući. Dva puta mislim da može narasti bez problema. Samo strpljenja.

Naravno, pod normalnim okolnostima. Ako padne komet sigurno neće.

Nitko nema dobit za 2020?

probao kupiti par komada CIAK-a po 55… nalog ne prolazi. LOL

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

mislim da što god kupili od boljih dionica ne bi trebali prodavati dok se za 2 godine ne uvede euro pa ćemo onda vidjeti kako će ići burza, a i radi plaćanja poreza

New Report

Close