Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će prvi odbijanac za dan dva a drugi prije nove godine , za uljepšavanje portfelja. Nije vrijeme za prodaju.

Tko se danas ne ukrca, Božić mu neće biti sjajan.

lojtra, 17.12.2020. u 09:21

Tko se danas ne ukrca, Božić mu neće biti sjajan.

Nazalost nece ni danas tako bit. Burza je jednostavno stala. Ovo bi moglo potrajat, ali ce se do Bozica valjda oporavit.

 

BURZEObjavljeno: 17.12.2020


EU tržišta OTVARANJE: Burze rastu četvrti dan zaredom


EU tržišta OTVARANJE: Burze rastu četvrti dan zaredom

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

BURZEObjavljeno: 17.12.2020


ZSE OTVARANJE: Očekuje se stagnacija Crobexa nakon četiri dana pada


ZSE OTVARANJE: Očekuje se stagnacija Crobexa nakon četiri dana pada

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

,,, treba biti jako mudar za razumijeti situaciju,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Mi imamo problem sto je burza dirigirana i tocno se ponasa van svake pameti.

Cijeli svijet Ath a mi na razinama iz 2002.g. nakon 20g.

Ne znam sto je cilj? Rastjerati nas sve?

Hanfa ne cini nista po obicaju. Vjerovatno jer su najveci problem. Zse isto. Bar da uvedu shortanje pa da rusimo svi zajedno.

Nevjerojatno kakve igre zadnjih dana na Zse.

I to ne bilo gdje nego na najjačim dionicama: Atgr, Adrs, Rivp…

Kad vidim kako se veliki igrači igraju ne znam da li da plačem ili se smijem.

Pa shortanje je godinama dozvoljeno…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vanka teski minus. Sad ce nasi i te kako popratit.

Vanka teska korekcija.

Bogme je. Dio portfelja sam skratio još prije više od tjedan dana, a dio sam zakasnio.  Nešto mi je smrdilo da bi se ovo moglo dogoditi. Vidjet ćemo samo koliko Richtera će bit jak potres.

Sad preostaje u blagdanskom miru provjerit što ima u izlogu. 🙂

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/bugarska-i-hrvatska-mogle-bi-postati-najbrze-rastuce-zemlje-u-eu-15018342

konačno u vrhu,bolje vide strani fond menađeri,i uvijek su bolje vidjeli

a i Plenki ima tu velike zasluge..sad povući što više..

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Glupo je da zbog dalekovoda i ostali građevinari ne rastu.

sonda, 21.12.2020. u 12:21

Bogme je. Dio portfelja sam skratio još prije više od tjedan dana, a dio sam zakasnio.  Nešto mi je smrdilo da bi se ovo moglo dogoditi. Vidjet ćemo samo koliko Richtera će bit jak potres.

Sad preostaje u blagdanskom miru provjerit što ima u izlogu. 🙂

Samo se nemojte “ciganit”😉😉😉…pa da pobjegne…ima vec sad dobrih prilika…

Rastimo zajedno...

New Report

Close