Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



BLOKADA VARTEKSA

Mozda zbog ovog,

Nenad Bakić najveći dioničar Varteksa

[thumbsup]

ili to, ili zato što je b/a spread 30% , a uz to ostvaren promet 783 kn

[/quote]

To obkasni Bakicu i reci mu da nije dobar investitor.

p.s.nekazem da je on ovo kupio ali kupova je po 170-tak i nedavno po 14 kn da smanji prosjek a prije kupovine sigurno je itekako dobro proanalizira dionicu VARTEKSA.

Nema pretjerano "katastrofičara" ovih dana.
Teški dani za njih!!!
No neće se oni predati.
Sada će izlaziti s teorijama "zavjere i urote" koje će suprotstaviti ovom "bezobraznom zelenilu"!!!
Pozdrav

Ej ti na bidu na Tisku, ja ti poklonim 3 lipe da udariš po asku. Ne moraš vraćati ja volim pomagati ljudima. Ja sam ti ko onaj pop što zalazi prostitutkama što je ovih dana aktuelno. Sve 5! [lol]

meni nek se javi na pm dam mu 50 ojra pa da i zaradi malo ,ko mu da da se stavi na bid još veči otidi


Ej ti na bidu na Tisku, ja ti poklonim 3 lipe da udariš po asku. Ne moraš vraćati ja volim pomagati ljudima. Ja sam ti ko onaj pop što zalazi prostitutkama što je ovih dana aktuelno. Sve 5! [lol]

pepe7


Nema pretjerano "katastrofičara" ovih dana.
Teški dani za njih!!!
No neće se oni predati.
Sada će izlaziti s teorijama "zavjere i urote" koje će suprotstaviti ovom "bezobraznom zelenilu"!!!
Pozdrav

Katastrofičari su ti ko paraziti u organizmu nositelja.., razmnožavaju se uz veliku "buku" i grčeve, podižu temperaturu i dovode do panike i općeg sranja tj. proljeva.., a istovremeno se potiho hrane kvalitetnim dijelovima i pobiru "kajmak"…, a onda čim lijek stigne bježe odbacujući te iste kvalitetne dijelove koje su "asimilirali"…

Dakle katastrofičari sada nemaju vremena "širiti paniku" jer žele što povoljnije prodati "asimilirano" istima…

Nisu to teški dani, sada za njih nastupaju dobri dani jer naplaćuju svoj izniman trud onima koji su nasjeli na njihov vrijedni copy/paste, a nije da nisu imali dovoljno materijala…, štoviše oni su ti sada u raju jer znaju da će materijala uvijek biti dovoljno….

@sappy, potpisujem
Evo jedno katastrofično pitanje:
Da li netko od vas euforičara sad razmišlja mjesec dana unaprijed i što će biti kad se završi transakcija sa INA-om (ako se završi)?
Dajte se sjetite što je bilo nakon dividende HT-a ?
A nakon preuzimanja BLSC-a?
itd….
I tada je došao velik novac na tržište, jel tako? I što je bilo poslije?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@Zlatek

Ti si neki prikriveni katastrofičar!?

Mislim da su sada kockice malo drugačije složene, nego onda…, tada je dolazak novca generirao skupljanje "sala" za zimu tj. preživljavanje…, povijest se ne mora nužno ponavljati, uostalom to će odrediti netko drugi, tj. onaj koji zadnje 2-3 godine trasira pravac, a drugi se samo šlepaju…

DLKV na 242kn sa 1.147.261,44kn prometa [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@sappy
, potpisujem
Evo jedno katastrofično pitanje:
Da li netko od vas euforičara sad razmišlja mjesec dana unaprijed i što će biti kad se završi transakcija sa INA-om (ako se završi)?
Dajte se sjetite što je bilo nakon dividende HT-a ?
A nakon preuzimanja BLSC-a?
itd….
I tada je došao velik novac na tržište, jel tako? I što je bilo poslije?

Tada smo već u plusu sa BDP-om možda već i investicije krenu, a svijet će biti još dalje udaljen od krize, da ne govorimo o indexima i prinosima.
Nevjerojatno kakvih neznalica ima na ovome forumu.
Treba samo zbrojiti 2 i 2, možda malo složeniju operaciju napraviti ( množenje eventualno ) i sve je jasno.

lp

P.S. Pripazite malo na LKPC

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dobro je da ima neznalica na tržištu (i forumu).
Jer kome bi znalci i profesionalci "uvalili" skupi papir.
Povjest se ponavlja jer ljudi sporo uće!
Podaci govore da preko 90% malih ulagača gubi na burzi. Zato jer misli da će "sada biti drugačije".
Neće. Točka. Pravila su zadana. Tko ne vjeruje neka riskira.
Over and out.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

http://www.voanews.com/croatian/news/america_balkan_summit-111519864.html

who dares, wins

Doći će a da nećemo ni znati što nas snađe.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close