Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a šta smo potegli !
– 0,28%

mi smo ipak zemlja slučaj

Ovo više nije sprdnja od ZSE ovo je za zatvor i to dugogodišnji ta banda sve je upropastila ima li itko pametan da stane ovakvoj sprdnji više na kraj u ovoj banana državi

Fino čišćenje aska na HT-u i trenutni spread kakav već dugo nije viđen

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ovo više nije sprdnja od ZSE ovo je za zatvor i to dugogodišnji ta banda sve je upropastila ima li itko pametan da stane ovakvoj sprdnji više na kraj u ovoj banana državi

Kolko si u minusu?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Fino čišćenje aska na HT-u i trenutni spread kakav već dugo nije viđen

Ivana7 bjež van, volatilnost će te pojest! [lol]

Ako vas smetaju likovi koji prodaju dionicu 15 59 i ruše cijenu odgovorite mu istom mjerom kupite jednu dionicu i dignite cijenu borite se za svoja prava, slobode i cijene [lol] neće vam nitko drugi osim vas samih pomoći.


Fino čišćenje aska na HT-u i trenutni spread kakav već dugo nije viđen

mogli bi početi trejdati HTom

‘Nije sramota uspoređivati se s Bugarskom i Crnom Gorom, jer oni rade i ulažu, dok se mi samo oslanjamo na umjetnički dojam’, oštar je bio Mudrinić.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/mudrinic-moramo-prestati-trositi-vise-nego-sto-imamo,49751.html



Ovo više nije sprdnja od ZSE ovo je za zatvor i to dugogodišnji ta banda sve je upropastila ima li itko pametan da stane ovakvoj sprdnji više na kraj u ovoj banana državi

Kolko si u minusu?
[/quote]

90%



Fino čišćenje aska na HT-u i trenutni spread kakav već dugo nije viđen

mogli bi početi trejdati HTom

[/quote]

ja znam jednog koji trejda [cool]

I'LL BE BACK



Fino čišćenje aska na HT-u i trenutni spread kakav već dugo nije viđen

mogli bi početi trejdati HTom

[/quote]

Čekajte kolega dok dodu Market Makeri – vidjet ćete onda trejdanja… u istom danu kad naraste i padne za 5 % [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Molio bih iskusnije kolege da daju svoje viđenje kako će se odraziti eventualni dolazak MMF-a u Hrvatsku? Kako će se to odraziti na kapitalne investicije tipa Pelješac i auto ceste odnosno primarno na građevinski sektor? Postoji li mogućnost da one budu dekretom ukinute odnosno odgođene? Kako bi se to odrazilo na građevinsku operativu zaposlenu primarno kod nas?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close