Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam kojom logikom mislis da je to djelo malih investitiora?

Logikom naloga za prodaju!

Istočna Europa u problemima: Latviji propala prodaja trezorskih zapisa
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=80a92917-2b5c-43ab-a633-a78fe3d770a3&open=sec

Dok je u nas potražnja bila 50% veća od ponude!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Mene vise zivcira ovaj sadasnji izracun Crobi, ne znam kako to vec nije bilo na reviziji da se taj nacin promijeni. Kada netko tko ne zna pogleda da je index u minusu samo 2% ,a da pogleda trenutno trgovno stanje pojedinih dionica ostao bih zapanjen. Po meni ima i boljih nacina racunanja indexa od naseg.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Vidljivo je da se radi o hrpi malih naloga na prodaji tj. više hrpa manjih koji prodaju po bidu potpuno neracionalno. Zašto neracionalno, zato jer uopće nije pritisak na prodaji, ali se lupa po bidu.

Možda smo u zadnje vrijeme dobili opet nešto kladioničara na burzi pa se svi poplašili čim je bio prvi minus, pa udrli u prodaju lančano.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Ne znam kojom logikom mislis da je to djelo malih investitiora?

Logikom naloga za prodaju!
[/quote]

Od kada mali investitor stavlja nalog na prodaju od 300 kom na ATPL?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!




Ne znam kojom logikom mislis da je to djelo malih investitiora?

Logikom naloga za prodaju!
[/quote]

Od kada mali investitor stavlja nalog na prodaju od 300 kom na ATPL?
[/quote]

E tamo se stvarno ne zna ni ko pije ni ko plaća! [angry]

who dares, wins

Bez obzira na rast burze i dionica zadnjih 3 mj mislim da ovaj suludi pad u roku 2 dana je odraz dogovora drukera da sruse i kupu jeftinije jer ne mislim da je 6 mj ljetna fjaka i neznam vec sta. Ovo je prljava igra velikih a ja kao mali pijun necu nasjesti panici pa prodavati danas po 20-30 posto nizoj cijeni vec mislim da drugi tj ce biti up a u krajnjoj liniji nece sve doci na nulu. Prodati i izgubiti danas 30 posto novca a u poned, utorak ako ju pocmu dizati mislim da je veci promasaj nego pustiti da se ovo ludilo smiri.




Ne znam kojom logikom mislis da je to djelo malih investitiora?

Logikom naloga za prodaju!
[/quote]

Od kada mali investitor stavlja nalog na prodaju od 300 kom na ATPL?
[/quote]

Atlanska se zadnjih dana najviše saftala kao i tankerska…

Sad ti koji su zadnji ulagali brže bolj u panici prodaju, a uskoro će kupovati kad počne rast.

Također…da li si siguran da je to jedan nalog ili više naloga po istoj cijeni?

Prodajem jeftino, kupujem skupo.




Ne znam kojom logikom mislis da je to djelo malih investitiora?

Logikom naloga za prodaju!
[/quote]

Od kada mali investitor stavlja nalog na prodaju od 300 kom na ATPL?
[/quote]
zasto bi veliki investitor bio pametniji???? samo zato sto ima vise novaca???? zahebu se i oni itekako…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mali investitori su jučer stavljali naloge na ATPL od 221 kom na prodaju, i to par paketa.

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

zašto ne? [rolleyes]

Stanko pa neznam. Ja sam imao 200atpl i osječam se malim.
Možda je bilo mnogo kad je tržište bilo na max. Sad je to mala lova. I svatko tko ima 200k može manipulirati našom burzom. Atpl je ta koja može okrenuti burzu. Ako ona krene gore. Sve će je pratiti.
Ali izgleda da pojedinci nisu još uzeli koliko su zaplanirali.

idući tjedan će bit bolje...


Mali investitori su jučer stavljali naloge na ATPL od 221 kom na prodaju, i to par paketa.

je li to pitanje ili konstatacija……kad nema ?

New Report

Close