Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


;itaju’i rayna pisana glasila i slu[aju’i i gledaju’i ko nas nemo\e biti gore od ovoga [to jeste uspore]uju nan sa nekim Afri;kim dr\avama a burya rasste pa tko je tu lud nije mi jasno onaj tko kupuje ili onaj tko prodaje ima li tu odgovora ili smo mi stvarno dr\ava ya sebe

Que? Problemos kodnos stranicos?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

taj seebiz je postao nevjerojatan, ovako panično štancanje loših "vijesti" nije bilo viđeno od najgorih dana business.hra. a trenutno nisu ni ostali portali nešto bolji.

Ajme koliko kupnje na ZVZD, pa što sada, opet u blokadu?
Bananarama daj stavi nešto na prodaju, niš nema, ljudi bi kupovali.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


taj seebiz je postao nevjerojatan, ovako panično štancanje loših "vijesti" nije bilo viđeno od najgorih dana business.hra. a trenutno nisu ni ostali portali nešto bolji.

Ja mislim da se oni dogovore kada su unutra a kada vani.
Sad su vani, u cashu pa drukaju na dolje.
Kriva procjena nažalost.

Inače degutantno je kako pišu, iz razloga jer objavljuju samo loše vijesti i loše prognoze.
Isto tako i kolega vodavoda, prenosi samo loše linkove, dobre ne, i spamira nam ovdje temu.

Pišimo malo o trgovanju, tko je opet počistio ADPL, pa dajte ljudi nemojte više, što je ovo?
Jest da su rusi kupovali po 247, ali polako, kud žurba?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



;itaju’i rayna pisana glasila i slu[aju’i i gledaju’i ko nas nemo\e biti gore od ovoga [to jeste uspore]uju nan sa nekim Afri;kim dr\avama a burya rasste pa tko je tu lud nije mi jasno onaj tko kupuje ili onaj tko prodaje ima li tu odgovora ili smo mi stvarno dr\ava ya sebe

Sve se radi po dogovoru, da bi određeni krug ljudi digo lovu i učvrstio svoju poziciju.
Kako je bilo do sada tako će biti i u buduće.
neka me ispravi netko tko misli drugačije
[/quote]

slažem se i to me najviše ljuti.zapamtite hidru i pogledajte kaj se bude događalo s dionicom nakon par mjeseci.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Pišimo malo o trgovanju, tko je opet počistio ADPL, pa dajte ljudi nemojte više, što je ovo?
Jest da su rusi kupovali po 247, ali polako, kud žurba?

Zašto misliš da će ADPL rasti?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zato kaj on ušel, sused dragi
to je jasno ko pekmez
to jest rasti će da bi on moga izać

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

PRvi nalog na asku ZVZD – blokada.
Kupnje do 4 000 ima 79 ( sedamdesetdevet ) komada.
Prodaje do 5330 13 komada.
Zadnja 4388.

ADPL, nema više.
Ako netko lupi po asku blokada.

Ne znam kaj se čeka jedino na PBZ-u??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

koliko ima zvijezde do 20.000 kuna?

sve su to "zlatni dečki" iscenirali



Pišimo malo o trgovanju, tko je opet počistio ADPL, pa dajte ljudi nemojte više, što je ovo?
Jest da su rusi kupovali po 247, ali polako, kud žurba?

Zašto misliš da će ADPL rasti?

[/quote]

Pa čitaj malo o oporavku autoindustrije, navodno se i Lijepa naša sprema ponuditi da proizvodi automobile, bilo neki dan u PD-u, rusi ušli u vlasništvo po 247. CO mirovinski kupovao oko tih cijena mislim po 240, a gle sad kolika je cijena – 50 kuna. To je skoro nekih 80 % diskont.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dobar ask na IGH.

Top ask
CIJENA KOLIČINA
3.689,00 3
3.690,00 34
3.695,00 8
3.697,98 3
3.698,00 93
3.698,98 32
3.699,00 54
3.700,00 13
3.708,00 24
3.730,00 43

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


koliko ima zvijezde do 20.000 kuna?

To je malo previše za gledati, budimo realni.
Važno je reći da je sada ZVZD u – blokadi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close