Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

6 i po milja prometa na KORF.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Vidite šta se dešava kad vas ponese euforija,kao na VDKT.Ovi što su se zaletjeli,pomalo prodaju pošto poto.Slično bi moglo biti i na HDEL i THNK,a i još poneki.I ja sam se skoro zaletio na HDEL i VDKT,jer u biti njihov rast trenutno nema nikakvog temelja,osim što su iste struke kao IGH i THNK.Možda još danas neki budu budu "tvrdoglavi",ali sutra ili u ponedjeljak bi se mogli preznojavati.Ovo nije nikakav druk ni gore ni dole,nego zapažanje ovog našeg jadnog tržišta.Svaka čast svima koji su uspjeli ovh dana,ali bojim se da ima još više onih navučenih(po ko zna koji put).

Stvarno je teško dokučiti što će HIDRA imati od tog posla, kad se tamo neće raditi ni tuneli (42 kom. ) i mostovi ( 92 kom ).
[cool]

Periculum in mora.


6 i po milja prometa na KORF.

što se tu dešava nešto je nejasno.

dan je pametniji od noći

Kolege, samo strpljenja. I rast ce doci jednog dana. Nadam se samo da prije toga necemo vidjeti jos i devalvaciju kune. Bojim se da ce kad uskoro krenu tromjesjecna izvjesca i kad se usporede s lanjskim krenuti jos jedan val na putu prema dolje. Ipak moram priznati da sam ohrabren dobivanjem posla u Crnoj Gori. ipak smo postali neki faktor pa nam se daje da radimo i nesto izvan Hrvatske. Vjerujem da ce sve biti transparentno (neka neki kolege ovo shvate kao sarkazam ako zele:)). Vozio sam se motorom cesto kroz CG i moram priznati da im nece biti lako ali nije bas ni kraj svijeta kako je to Radic pokusao prikazati. Ta blizu je Hrvatske pa ako su nostalgicni mogu doma za vikend, ljudi govore slican jezik pa se ne moraju muciti tesko savladanim engleskim jezikom ili uciti novi, uljudni su i prijazni… On cini se vec priprema opravdanja za povecanje cijena kilometra zbog izuzetno zahtjevnih dionica i teskih uvjeta rada. Sto bi tek bilo da smo dobili posao recimo negdje u ekvatorijalnoj Africi ili kakvoj pustinji tisucama km od bilo cega… Umjesto da slavi i gradi duh zajednistva i pobjede on kuka ko neka stara baba. Te gudure, te kako ce ovo kako ono, te tesko je slati ljude. Ko da ih salje u rat a ne na rad. Iako nekima je rad puno gori.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Lijepo je vidjeti ovakav dan nakon duuuuugo vremena…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

BTW, mogli bi danas imati zanimljivo zatvaranje.

Periculum in mora.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

još malo gore, pa onda korekcija pa opet gore…ja sam danas još skratio malo igh…očekujem još jednu korekciju i onda ulazim s preostalih 20%
Ništa o babaroga i sloma, na veliku žalost svih koji su mislili kupovati igh po 1000 kn dlkv po 100 i slične pizdarije od cijena…potpuno ista situacija ko na 5400, tada su svi bili u dionicama i očekivali rast, a ono krenulo dolje, pa kad je krdo navalilo, dogodio se raspad sustava…danas svi očekuju pad da se ukrcaju…eee pa NE može tako onda bi svi zarađivali…masa u kešu će trčati za dionicama i nikako se neće ukrcati, upamtite što sam napisao..
Ne kažem da za 5 dana nece biti jeftinije nego danas ali sve je to "tu negdje"

ATPL je krenula.

Redovni promet 33.128.849,43
Instituc. promet 7.342.639,46
Ukupni promet 40.471.488,89

who dares, wins

Opcenito solidan promet danas naspram inace.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Upravo sam upucao zadnju lovu na ZSE i to skidajući s aska, promet je dobar i izgleda da se veliki uključuju u kupnju. E sad što bude, bude, nema više trejdanja, samo čekanje [pray]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mislim da su mirovinci krenuli napokon sa kupnjom.

New Report

Close