Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


na ATM-u još stoje podatci od petka na nekim dionicama[smiley8]

Sramota! Mogli su se pripremit do sada! Stvarno su traljavi![smiley7]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Na prvoj generaciji vidim neke dionice s ATM ali ne sve. Npr. vidim INDG, ali ne vidim VLDS????

I love the Smell of Profits in the Morning

Da se ovo dogodi u Japanu to bi se riješilo kolektivnim samoubojstvom.

Kod nas ostavke + zatvor bilo bi idealno rješenje.

Pa nije moguće da se ovo događa a “spremaju ” se mjesecima.

KATASTROFA !!![smiley16]

A bilo je još prošli tjedan sve OK. Evo sa ZSE su makli MMTZ, još imamo 2 indexa, moguće su brojne malverzacije. Sad bi Hanfa jedino mogla doći sa baseball palicama i polupati sve pa zatvoriti burzu jedno mjesec dana dok imenuju nove ljude i kupe novu opremu.

Pljujem im se po poslu! PLjuc! fuj!
Eeeeej! Radi se o mojim parama! Ovo je smijesno!!!
Idite u misju rupu! debilcine!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

čini mi se da će danas biti dosta kaosa zbog ovog trženja na dvije neujednačene platforme.

Nestao mi ZLAR sa Mosicha [smiley9], a sve ostalo ne može dobiti prolaznu ocjenu

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


čini mi se da će danas biti dosta kaosa zbog ovog trženja na dvije neujednačene platforme.

Ujednačio bi ja njima svima plaće za idući mjesec na NULU!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Nestao mi ZLAR sa Mosicha [smiley9], a sve ostalo ne može dobiti prolaznu ocjenu

Imaš na VSE ZLAR!!!


Nestao mi ZLAR sa Mosicha [smiley9], a sve ostalo ne može dobiti prolaznu ocjenu

…he,he…sad je ZLAR na ATMu…a MMTZ nema nigdje…papala maca…kakva sprdacina [smiley1][smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


tony: ” čini mi se da će danas biti dosta kaosa zbog ovog trženja na dvije neujednačene platforme. ” Ujednačio bi ja njima svima plaće za idući mjesec na NULU!

Blag si! Ja bi ih smanjio za najmanje onoliko lipa koliko sam danas zivcanih stanica ubio[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

mmtz je na ATM-u

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Šta je to danas , potraga za uskršnjim pisanicama, odnosno dionicama. Namjeravao sam koristiti samo ATM , jer je bolji , ali opet moram koristiti oba programa jer ni na jednom nisu sve dionice.

New Report

Close