Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a mi danas bome letimo drugom kozmičkom [cool]

a koji bi to trebali letiti??

sutra je novi dan.

leti, leti, leti, leti….. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

jesam li ja što propustio? 6 mil kuna za 20 min i većina u zeleno?


jesam li ja što propustio? 6 mil kuna za 20 min i većina u zeleno?

u 45 min 10,5 milja

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

DDJH-R-A neko si prebacuje na privatni racun

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Pogodiše (bar za sada)…

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-moze-li-crobex-vec-danas-do-1.500%3f,41730.html

12 milja prometa u sat vremena a burza raste ( crobex preko 3 posto u plusu ). Da li to znači da su prošla vremena kad smo padali na većem prometu a rasli na malom?

Ima li netko ideju? [rolleyes]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

na HT-u nema naloga veceg od 200 kom na prodaji, valjda su se svi natrpali

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ovih par zrelih blokada odgođene do otvaranja USA ….

smanjuje se minus.......


12 milja prometa u sat vremena a burza raste ( crobex preko 3 posto u plusu ). Da li to znači da su prošla vremena kad smo padali na većem prometu a rasli na malom?

Ima li netko ideju? [rolleyes]

…REALNO…i nije nam neki promet…s obzirom koliko rastemo…OPREZNO…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ovo naše tržište svakim danom postaje zanimljivije.
Trenutno Crobex raste oko 1.84 %, dax ( + 1.45 % ), a prema svim vidljivim podacima nije isključeno da i ameri danas krenu na zelena polja.

U tim uvjetima na našem i svjetskim tržištima izgleda da se opet ponavlja ona priča iz prošlog tjedna kad su mnogi čekali potvrdu rasta, odnosno rast crobex-a nekoliko dana zaredom pa se nisu uspjeli ukrcati na vrijeme, već su kupovali u petak.

Takvi će možda ponovo čekati potvrdu rasta, pa kad je konačno dočekaju mogli bi ponovo plaćati dionice po mnogo višim cijenama od ovih današnjih

Utorak 10:33 [cool]

Periculum in mora.


12 milja prometa u sat vremena a burza raste ( crobex preko 3 posto u plusu ). Da li to znači da su prošla vremena kad smo padali na većem prometu a rasli na malom?

Ima li netko ideju? [rolleyes]

Kad malo pogledas na sta otpada taj promet i odbijes HT i IGH vidis da je rast vecine dionica temeljen na cca 100.000,00 kn prometa, evo vam KOEI ogledan primjerak..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]



Ovo naše tržište svakim danom postaje zanimljivije.
Trenutno Crobex raste oko 1.84 %, dax ( + 1.45 % ), a prema svim vidljivim podacima nije isključeno da i ameri danas krenu na zelena polja.

U tim uvjetima na našem i svjetskim tržištima izgleda da se opet ponavlja ona priča iz prošlog tjedna kad su mnogi čekali potvrdu rasta, odnosno rast crobex-a nekoliko dana zaredom pa se nisu uspjeli ukrcati na vrijeme, već su kupovali u petak.

Takvi će možda ponovo čekati potvrdu rasta, pa kad je konačno dočekaju mogli bi ponovo plaćati dionice po mnogo višim cijenama od ovih današnjih

Utorak 10:33 [cool]
[/quote]
mnogo dionica je na minimumu i ceka gorivo,samo nekoliko ih se pokrenulo.sa svakim malim plusom lovi vas euforija.oprez…



12 milja prometa u sat vremena a burza raste ( crobex preko 3 posto u plusu ). Da li to znači da su prošla vremena kad smo padali na većem prometu a rasli na malom?

Ima li netko ideju? [rolleyes]

…REALNO…i nije nam neki promet…s obzirom koliko rastemo…OPREZNO…
[/quote]
Do prve korekcije ide to još 10%, e moj Matija ulazi inače će ti te kunice svaki dan manje vrjediti.

MANJE OPREZA!!!!!!!!!!!

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




12 milja prometa u sat vremena a burza raste ( crobex preko 3 posto u plusu ). Da li to znači da su prošla vremena kad smo padali na većem prometu a rasli na malom?

Ima li netko ideju? [rolleyes]

…REALNO…i nije nam neki promet…s obzirom koliko rastemo…OPREZNO…
[/quote]
Do prve korekcije ide to još 10%, e moj Matija ulazi inače će ti te kunice svaki dan manje vrjediti.

MANJE OPREZA!!!!!!!!!!!
[/quote]

eheeej sampica, ti misliš da je on ja, kao što misliš da sam ja sančo????????

Nažalost varaš se, al evo pošto prozvaše junaci matiju, matija če da ti reče, na računu imam 194,24 kunice slobodne love, čekam da odradimo kak to vele tehničari, 4 val i poslije izbora – potop.
Ak ne bum u pravu bum kupovao skuplje, ak budem, budem kupovao jeftinije i to je sva mudrost.
Uz tu i tam koje trejdanje. Sve u svemu dobar tjedan.

Ps ja kupio onaj ht od vas i ja digel 32k kuna hehe, iđemo dalje ne?

New Report

Close