Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ha ha a .. koji začarani krug prema dolje: svi nas prate sa danom zakašnjenja, pa što se Bush više ne izjasni da je epicentar svih kriza tu kod nas ? Eto svi njihovi financijski indexi su jučer snimili Crobi i sad se zelene.

Baš me zanima TV večeras i što će naši vrli uglednici reći tko je tu glavni destabilizator.
Pozdrav Motešiću pa makar i u Podgoricu

[bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Sve je OK….samo da bi mi nadoknadili ovih – 3,2 % danas moramo sutra + 5 % (??)….sj.b.i su nas do daske… [huh]

Sad će naši analitičari oni sa ZSE i još koji kakvi podobni sve nama ljepo objasnit eto krizaj nafta je znate 100$ a to nije dobro


Danas svi indeksi vani up a ova naša bijeda dolje 3,16%.
Toliko o teoriji zavjere i krizi uvezenoj iz inozemstva

Vani centralne banke pumpaju gomilu likvidnosti. Kod nas nitko nista ne upumpava. Kada stanu vani pumpe ide opet dolje.


Koja parada panike.
Danas je dan preokreta.
[thumbsup]

Opet si neki uskaču u usta !!!


Sve je OK….samo da bi mi nadoknadili ovih – 3,2 % danas moramo sutra + 5 % (??)….sj.b.i su nas do daske… [huh]

Da nema takvih kako bi smo zaradili…
Ovo je tvoj komentar, pardon GANGA od 12.08. , na KORF-R-A!!!

Jel mi se to čini il netko ima Todex na piku ?

Pa tko sad to želi otkupiti za kikiriki ?

[shocked]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

@ Bob Rok

Pozdrav Bobe i pozdravi Sir Olivera i nek dogovori sa Superhikom da nama svima koji poželimo još ostati, udjeli štogod od ovoga iza Nove Godine (znaš, triba dicu ranit i sutra !)

I reci Bingu da spusti slušalicu, brokeri više ne rade.

[embarass]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

što bi rekli ameri

itc ajnt ouver antil fet lejdi sings

Ameri su već izgubili dobar dio prednosti pa se meni čini da su europćani malo preubrzali.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

sad gledam na bloombergu i sad su mi neke stvari jasnije. Današnje zelenilo na svjetskim burzama
desilo se iz razloga šta je američki FED uletio sa 180 miljardi dolara da bi potakli rast burze dokle europski indexi dobili su nešto manje municije od svojih središnjica … ali ipak su nešto dobili…

Nego, mene zanima koliko će naša HNB pomoću u stabilizaciji ZSE-a ???? [lol]

na 4300 sve prodajem...



Danas svi indeksi vani up a ova naša bijeda dolje 3,16%.
Toliko o teoriji zavjere i krizi uvezenoj iz inozemstva

Vani centralne banke pumpaju gomilu likvidnosti. Kod nas nitko nista ne upumpava. Kada stanu vani pumpe ide opet dolje.
[/quote]
…..a za pumpe treba nafta i sve ti je to onda jedan začarani krug.

IMT?

Dionice su potpuno neisplativ posao i totalna prevara, pogledajte koliko je 1999 bio Dow.
19-Apr-99 10,566.07 10,896.42 10,212.87 10,689.67 958,520,000 10,689.67 .Znači u skoro 10 godina na nuli.
Žao mi je što sam se s ovim g…om počeo ikad baviti, a lijepo su mi govorili.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close