Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hm, po prometima od danas i jučer baš i ne stoje tvrdnje da se nema para

upravo to…prometi su dobri..


vjerovali ili ne crobex 3119.25 oliti + 0.94%

No ima nešto što je još bitnije a to da smo imali veliki promet u rastućem Crobex-u:

Redovni promet 129.898.929,74
Instituc. promet 55.121.689,66
Ukupni promet 185.020.619,40

Zadnji puta viđeno kod odbijanca koji je bio na cca. 3250, kada smo išli čak do 4100 bodova. Prva tri dana odbijanca tada smo imali promet od 80 do 130 mil. KN. Nešto slično današnjem prometu.


ne vjerovatno kakvo umjetno dizanje na kraju crobex 3119,25. ukupni promet 180 mil kn. Strašno.

Preveliki je promet da bi bilo umjetno dizanje Crobex-a. Sve što je iznad 80 mil. KN pri rastućem Crobex-u, više je nego vrlo pozitivno.Kad smo se odbijali od 3250 prema 4100 u prva tri dana smo imali promet od 80 do 130 mil. KN.

Tomislave Petrove, ja s nestrpljenjem čekam tvoj izvještaj o prodaji dionica i obveznica za 9-2008,
od strane sudionika na zg burzi, i tko je sunce mu njegovo, najviše kupovao u ova krvava vremena…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

evo baš danas računam otkako sam se počeo baviti burzom od sredine 2. mjeseca (sa svim dividendama i ipo ht-a) sam trenutno na današnji dn u gubitk 19%. Mislio sam da će biti i više (mada da nije ipo ht bilo bi jedno 27-30%.

Jel se zna točan datum kada mol preuzima inu ili okvirno ?

Crobex probio +0,5% u zadnjih 5 minuta…

http://www.eportfelj.com


evo baš danas računam otkako sam se počeo baviti burzom od sredine 2. mjeseca (sa svim dividendama i ipo ht-a) sam trenutno na današnji dn u gubitk 19%. Mislio sam da će biti i više (mada da nije ipo ht bilo bi jedno 27-30%.

Jel se zna točan datum kada mol preuzima inu ili okvirno ?

nemoze preuzeti jer nema dovoljno odnosno 51% sa dionicama od drzave.Ili ce moljakat branitelje i OMF-ove ili ce kupovati na burzi ostatak a to ce ih kostati.

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada




zasto su ameri u minusu?
pa sredili su si situaciju…
za ne povjerovati…

Mogli bi oni vrlo lako završit u zelenom, više puta viđeno..
[/quote]

kladim se da budu.
[/quote]
Može!
Očega?
Nešto sam mnogo siguran da dobivam!

E, optimisti, moji optimisti…
Imate vi izgleda viška love…

Nije sve tako sivo.....

Za naše tržište komentari su suvišni…neznam koja je to naša povezanost sa Amerikom da se svako njihovo s….. na nas reflektira još negativnije…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

NAJMANJE investicija u RH ima iz Amerike. a opet na Američkom tržištu dešavaju se problemi, ne u RH ne u EUROPI ne u AZIJI, ne u AUSTRALIJI već isključivo u SAD-u….
Ovako ako svi prate padove u Americi financiraju AMERIČKE ratove i politiku….. Tome treba stati na kraj….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Za naše tržište komentari su suvišni…neznam koja je to naša povezanost sa Amerikom da se svako njihovo s….. na nas reflektira još negativnije…

Špekulanti s za njih malim iznosima pokrenu lavinu rasprodaje kako bi mogli kad se lavina sruši pokupovati jeftino ili recimo staviti veliki nalog na prodaji tako da je vidljiv (mali se guraju ispred njega), a na kupnji dovoljno nisko skriveni da ga netko poklopi. Kod nas nije ni približno ista situacija kao u Americi. Tamo cijene padaju jer firme i banke slabo posluju, a kod nas firme i banke više nego dobro posluju, pa s tog stajališta kod nas nema razloga za pad. Sve što se događa je uslijed špekulacije ili panike.


ne vjerovatno kakvo umjetno dizanje na kraju crobex 3119,25. ukupni promet 180 mil kn. Strašno.

A ja mislio da je to standardna špramca ?! Imam malo dana kako pratim, ali vidim da je na odabranim dionicama grobexa to jednostavno neizostavna pojava. Crobi se nasminka za tv, da ne ispaden da se narod u toku dana ogulio za -5 ? Svaki dan pripremite zifce [embarass]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close